Προβολή αναρτήσεων από Απρίλιος, 2013Προβολή όλων
Υπερπρωταθλητής της Γ1 ΕΚΑΣΘ ανδρών ο ΔΑΣΩ-Επικράτησε με 53-88 της Αρετσούς-Λεπτό προς λεπτό το παιχνίδι από το Επταπύργιο

Νέο βίντεο από τα τελευταία δευτερόλεπτα του αγώνα εφήβων ΑΣ Καστοριάς-Ικαροι Σερρών και τα πανηγύρια των νικητών από την κερκίδα της Νεάπολης
Ευχές από το ΔΣ της ΕΚΑΣΘ

Απίστευτη πρόκριση για τον ΑΣ Καστοριάς στο Πανελλήνιο εφήβων-Συγκλονιστικός ο άτυπος τελικός με τους Ικαρους Σερρών-Φωτορεπορτάζ και βίντεο από τα τελευταία δευτερόλεπτα του αγώνα και τα πανηγύρια των νικητών
Φίλοι ΠΚ Νεάπολης: «Πήραμε απουσία»

Στο Πανελλήνιο Εφήβων ο ΑΣ Καστοριάς-Τα αποτελέσματα όλων των ημερών
Το πρόγραμμα των αγώνων των τριών ένατων των ομίλων της Γ1 ανδρών

Ικαροι Σερρών vs ΑΣ Καστοριάς για την πρόκριση στο Πανελλήνιο εφήβων
Πανηγυρική άνοδος στην Β΄ ΕΚΑΣΘ ανδρών για την Αναγέννηση Φαλήρου

Με τον Αρη στο τζάμπολ μετά από 17 χρόνια το πρωτάθλημα βετεράνων του ΣΒΚΘ-Τα φύλλα αγώνα της πρώτης αγωνιστικής
Τα μέχρι στιγμής αποτελέσματα σε όλους τους ομίλους των προκριματικών για τα Πανελλήνια Εφήβων και Νεανίδων-Ποιές ομάδες εξασφάλισαν την πρόκριση

Στην Β΄ ΕΚΑΣΘ ανδρών ο Μάρκος Μπότσαρης
Φωτορεπορτάζ από τον αγώνα ΠΚ Νεάπολης-Χαλκηδόνα για την Α΄ ΕΚΑΣΘ ανδρών

Το πρώτο δεκάλεπτο έδωσε τη νίκη στην ΑΕΝ Κρήνης-Η βαθμολογία του Β΄ ομίλου της Β΄ ΕΚΑΣΘ ανδρών
Βόλτα στη Νεάπολη για τη Χαλκηδόνα

«Φόρτσαρε» στην τρίτη περίοδο η Επανομή
Δείτε σε βίντεο την βράβευση των γυναικών του Απόλλωνα Καλαμαριάς στην εκδήλωση για τα 100 χρόνια αθλητισμού στην Θεσσαλονίκη

«Ροζ φύλλο» για τον Γαλαξία Αδένδρου
Εύκολο απόγευμα για το Μέγα Αλέξανδρο

Ανοικτό παιχνίδι στην Ευκαρπία
Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική των αγώνων της Α΄ ΕΚΑΣΘ ανδρών

Τουρνουά «3 με 3» της ΕΟΚ σε Πτολεμαΐδα και Μεσσήνη
Παρουσιάστηκε ο νέος ομοσπονδιακός τεχνικός-Tρινκιέρι: «Μεγάλο αίσθημα ευθύνης»
Πλούσιο φωτορεπορτάζ από τον αγώνα που έκρινε την άνοδο του Πειραματικού στην Γ1 και τα πανηγύρια των θριαμβευτών

Δεύτερη νίκη για τους εφήβους των Ικάρων Σερρών-Τα φύλλα αγώνα και η βαθμολογία
Αήττητη η Σ.Μ.Υ. στο Πρωτάθλημα Ανωτέρων Στρατιωτικών Σχολών Υπαξιωματικών Γυναικών-Φωτορεπορτάζ από την τελευταία μέρα και τις απονομές
Επικράτησε στην παράταση ο ΔΑΣΩ
Νίκη στο τέλος για τους Κένταυρους

Ο γ.γ. της ΕΚ Καβάλας, Σωτήρης Βεζερτζής, μιλά για τον άτυχο αγώνα της ομάδας νεανίδων με την Πτολεμαϊδα και το συμβάν ανάμεσα στην προπονήτριά της και την διαιτητή του αγώνα
Δείτε τα highlights του αγώνα ΑΕΕ Τούμπας-Βεργίνα για τον δεύτερο όμιλο της Β΄ ΕΚΑΣΘ ανδρών
Τι είπε ο Τζώρτζης Δικαιουλάκος στις παίκτριες στην προπόνηση της Εθνικής γυναικών-Το πρόγραμμα των φιλικών αγώνων-Βίντεο από την «πρώτη»
«Περίπατος» για το μίνι του Ζέφυρου

Χωρίς προβλήματα το μίνι του ΠΚ Νεάπολης-Φωτορεπορτάζ από τη νίκη επί του Φρυγανιώτη
Μία νίκη και μία ήττα για το μίνι του Μαντουλίδη
Εύκολη εκτός έδρας νίκη για το μίνι της ΜΕΝΤ
«Δύο στα δύο» για το προπαιδικό του Αστέρα Σίνδου

Τα μέχρι στιγμής αποτελέσματα και το πρόγραμμα των υπολοίπων αγώνων σε όλους τους ομίλους των προκριματικών για τα Πανελλήνια Εφήβων και Νεανίδων-Δύο ομάδες εξασφάλισαν την πρόκριση