25 Ιαν 2015

Δείτε όλα τα καλάθια του αγώνα Αθηναϊκός-Αναγέννηση Νέου Ρυσίου για την Α1 γυναικών

Η βαθμολογία του τρίτου ομίλου της Γ2 ΕΚΑΣΘ ανδρών-Πρωτιά για τον Πύρρο Ευόσμου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Φωτορεπορτάζ από τον αγώνα Ελληνικό-Παναθλητικός για την Α1 γυναικών

Φωτορεπορτάζ από τα φιλικά των ακαδημιών του ΠΚ Νεάπολης και της Αναγέννησης Φλόγας

Νίκη στην παράταση για τον Φίλιππο

Συγκλονιστικό παιχνίδι και επιτυχία στο πόντο ύστερα από παράταση για τον Φίλιππο, που πήρε βαθμολογική ανάσα καθώς επικράτησε με 73-72 του Ποσειδώνα Καλαμαριάς.

Δείτε τα highlights του εφηβικού του Μεγάλου Αλεξάνδρου Καλοχωρίου στον αγώνα με το Αριστοτέλειο Κολέγιο

Δείτε τις δηλώσεις μετά το τέλος του αγώνα Ελληνικό-Παναθλητικός για την Α1 γυναικών

Μεγάλη επιτυχία στη βασιλόπιτα του ΑΣ Πανόραμα-Φωτορεπορτάζ

Στο κατάμεστο από παιδιά, γονείς και κηδεμόνες ΔΑΚ Πανοράματος, πραγματοποιήθηκε σήμερα, η κοπή της βασιλόπιτας του ΑΣ Πανόραμα.

Φωτορεπορτάζ από το παιχνίδι Ζέφυρος-ΠΚ Νεάπολης για την Γ΄ Εθνική Ανδρών

Άνετη νίκη για τη ΔΕΗ‏

Άνετα επικράτησε η ΔΕΗ των Μύθων Χαλάστρας με 59-43. Το παιχνίδι κρίθηκε στο δεύτερο δεκάλεπτο, εκεί όπου οι γηπεδούχοι έπαιξαν καταπληκτική άμυνα και το επιμέρους σκορ ήταν 18-2 για τη ΔΕΗ.

Προβάδισμα πρόκρισης για το εφηβικό του Αριστοτελείου

Με φοβερή απόδοση στην τελευταία περίοδο και επιμέρους σκορ 27-10, οι έφηβοι του Αριστοτελείου Κολεγίου επικράτησαν με 65-51 του Μεγάλου Αλεξάνδρου Καλοχωρίου και απέκτησαν σημαντικό πλεονέκτημα για την πρόκριση στην επόμενη φάση.

Πετυχημένη η κοπή βασιλόπιτας της ακαδημίας Future Stars-Πλούσιο φωτορεπορτάζ

Πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 24/1/2015 στο casual-coffee-bar «Alana» η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της ακαδημίας «Future Stars».

Δουβίτσας: «Δεν τελείωσε το πρωτάθλημα»-Φωτορεπορτάζ από τη μεγάλη επιτυχία της Νίκης Λευκάδας στην Λάρισα

Αφού έδωσε συγχαρητήρια στις παίκτριές του, ο προπονητής της Νίκης Λευκάδας, Νίκος Δουβίτσας, χαμήλωσε τους τόνους της νίκης και τόνισε ότι «από εδώ και πέρα χρειάζεται περισσότερη δουλειά από όλους και να πάμε αήττητοι στο παιχνίδι με την Δράμα.