5 Μαΐ 2019

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Αρκετά παιχνίδια περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΕΝΤ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ(Nεάνιδες) ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΩΝΗΣ
Γυμνασίαρχος:  ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γραμματεία:  Κάτσης, Τουκμενίδου, Βασιλείου

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία:  Ανδρούτσος, Σακαλής, Καλογιαννίδης

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣΣ. ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Γαλάνη Π., Κούδας

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

13:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία:  Χαλκίδης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

13:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ , ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία:  Βασιλείου
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Γραμματεία:  Σκαλιστής
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία:  Κοκκινά
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία:  Σκαλιστής
15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 2 ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:  Ευθυμίου Α
9:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ Χ.Α.Ν.Θ 1 ΔΩΝΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:  Παραδείση
18:00 ΔΕΚΑ -Α- ΔΕΚΑ 1 ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία:  Φωστηρίδου
11:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 1 ~ ICBS 2009 ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:  Κοέν
13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία:  Ζηδιανακης
18:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΜΕΝΤ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:  Τζήκα
12:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Κ
14:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ~ ΔΕΚΑ 2 ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία:  Στεφανίδου
9:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 1 ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία:  Ανανιάδης
10:00 25ο Δημ.Σχολείο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ΝΙΚΕΖΗΣ, ΤΡΑΓΙΑ
Γραμματεία:  Δαγδηλέλη
15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία:  Μπεκιάρης
13:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι
14:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ , ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία:  Βασιλείου
9:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΠΑΠΠΑΣ Ι
Γραμματεία:  Σωτηριάδου
17:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ~ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
Γραμματεία:  Μπέλλου Β
13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 2 ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:  Κοέν
12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία:  Βουζούκου
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία:  Λαζόγλου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΠΑΟΚ 3 ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία:  Καπνοπούλου
11:45 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 2 ΦΩΚΑ. ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α
19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Κ
8:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 2
ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:  Τσιρακίδου
12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 3 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:  Σαμαρά
14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ Β.Α.Ο. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
Γραμματεία:  Ντεράκη
10:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ΜΑΓΗ , ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία:  Τσακαλάκης
10:15 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία:  Μανούσος
12:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία:  Χρηστίδης
9:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία:  Τεληγιαννίδου
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
Γραμματεία:  Κόνιαλη
13:15 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία:  Παραδείση
8:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ΦΩΚΑ
Γραμματεία:  Ιωαννίδης
9:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΛΟΛΙ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία:  Κιλαζίδου
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΣΑΡΑΝΤΟΥ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:  Τασιώνα
8:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΛΟΛΙ
Γραμματεία:  Κωστοπούλου
19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία:  Καλπακίδου
14:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 2 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:  Γούτη

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

14:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 1 ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία:  Μπέλλου Β
8:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία:  Βαρυτιμίδης
15:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία:  Ζηδιανάκης
11:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία:  Χαλκίδης
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΠΑΠΠΑΣ
Γραμματεία:  Σκαλιστής
17:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ
Γραμματεία:  Καπνοπούλου
12:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΜΑΓΗ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ
17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:  Τζήκα

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 2 ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία:  Τσιρακίδου

Δεν υπάρχουν σχόλια :