5 Μαΐ 2019

Το σημερινό πρόγραμμα στις Εθνικές κατηγορίες

Αγώνες για την Β΄και Γ΄ Εθνική ανδρών και την Α1 γυναικών, περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των Εθνικών κατηγοριών που είναι το εξής:

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Μετς 17.00 Παγκράτι-Πρωτέας Βούλας Αποστολίδης-Γρίβα (Τηγάνης)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Πεντέλη Κοτσίμπος-Λεκατσάς (Θεοδσόπουλος)
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Δάφνη Δαφνίου Παναγιώτου-Βαρδάλος (Μαυραντζάς)
Ιλίου Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Πανερυθραϊκός Ραχιώτης-Καλογριάς (Παπαδόπουλος Κ.)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Μπούκας-Μελισσάρης (Ζερδεβάς)
Δαϊς 17.00 Δούκας-Έσπερος Σπυρόπουλος Σπ.-Τεφτίκης (Ευστρατίου)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Τρίτων Κωνσταντινόπουλος-Θεοδωρόπουλος (Σταύρου)
Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Μανδραϊκός Κοντίλης-Χριστινάκης (Πετρόπουλος)

2ος Όμιλος

Δ.Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Γέφυρα Γερακίνης-Παζώλης (Καλότσης)
Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-ΧΑΝΘ Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Μπέστιας)
Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Ίκαροι Σερρών Τζίμα-Πράττος (Δροσόπουλος)
Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Ελευθερούπολη Θεοδώρου-Αγραφιώτης Ι. (Γκουντελιάς)
Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Πεύκων-Ανατόλια Τσιρτσιμάλης-Λουλουδιάδης (Σιμητόπουλος)
Ν.Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Ερμής Λαγκαδά Παπαγερίδης-Παπαγεωργίου (Μόρφη Γ.)
Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Προποντίς Ντούρας-Δημάδης (Πολυχρονίδης)
Κέρκυρας 15.00 Φαίακας-Έσπερος Λαμίας Παπανικολάου-Χατζηχαρίσης (Καραλής)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Ηλυσιακός Τσακαλογιάννης-Μαρινάκης (Ηλιόπουλος)
Αλ. Σάλτας 17.00 Μεγαρίδα-Αχαγιά Ντάνος-Καββαδάς (Τζουβάρας)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Νέο Ληξούριο Αργυρούδης-Κοτσώνης (Πίγκας)
Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Αιγάλεω Μπίκας-Τηγάνης (Κώτσης)
Λεχαίου 17.00 Λέοντας 2014-Ακράτα Γαρίνη-Νικολοπούλου (Ελένης)
Βυζαντινό 17.00 Πέρα-Άρης Νίκαιας Κονταράτος-Χριστοδουλάκης (Ζώης)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Κουτσοδήμος-Ξυλάς (Μάρκου)

2ος Όμιλος

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Μαγκουνής-Φασόλης (Λημνιάτης)
Χίου 17.00 Βούρειος-ΟΦΗ Καλογερόπουλος Φ.-Τσάτσης (Μάρης)
Καλλιθέας Ρόδου 17.00 Καλλιθέα-Αργοναύτης Χουγιάζος-Μάρκου (Βιντζηλαίος)
Θήβας 17.00 Άρης Θήβας-ΚΑΟ Μελισσίων Μακρόπουλος-Ελ Ανύ (Σταμάτης Φιλ)
Αταλάντης 17.00 Λοκρός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Τσιμπούρης-Ντάσης (Χριστοδούλου)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 Έξω Παναγίτσα-Κορωπί Φάκαρος-Ασλανίδης (Κάλφα)
Λίντο 17.00 Δειλινό-Ερμής Σχηματαρίου Ασημακάκη-Δελαγραμμάτικας (Μαχαιριανάκης)

3ος Όμιλος

Βικέλας 19.00 ΑΟΚ Βέροιας-Μελίκη Καρακώστας-Γεωργούλης (Μελανίδης)
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-ΑΓΣ Ιωαννίνων  Σιμητόπουλος-Κοϊμτζόγλου (Ιωακειμίδης)
Πρέβεζας 15.30 Νικόπολη-Τιτάνες Παλαμά Εκίζογλου-Χατζηκώστας (Μυζίκος)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Πρωτέας Γρεβενών Φακίτσας-Κοντογιάννης (Τσιγγέλης)
Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Ίκαροι Τρικάλων Σιταρίδης-Αγραφιώτης Γρ. (Ελευθεριάδης)
Μαντουλίδη 17.00 Μαντουλίδης-Ολυμπιακός Βόλου Καλέσης-Λαδάς (Παπαδόπουλος Ν.)

4ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-Πολύγυρος Ντόγκας-Χατζημπαλίδης (Τζιομπάνος Γ.)
Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Αστέρας Σίνδου Σαρακενίδης-Καντερές (Σακελλαρίου)
Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-ΒΑΟ Σελεβός-Βασιλόπουλος (Φωτιάδης)
Φ. Αμοιρίδης 16.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Κομοτηνή Γαζέτας-Γραικός (Σαλικίδης)
Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Αίας Ευόσμου Φουτζήλας-Παπαθανασίου (Γκούμας)
Αλεξάνδρειο 18.00 Μακάμπη-Ν. Μουδανιά Πλατέλλα-Δέλλας (Αχταρίδης)
Φ. Αμοιρίδης 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Δέκα Γιαννούλης Αν.-Νέδογλου (Σαλικίδης)

Α1 Γυναικών

Play Off

2η αγωνιστική

Λευκάδας 13.30 Νίκη Λευκάδας-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Δαρλαμήτσος-Καρακάσης (Κανελόπουλος)

Δεν υπάρχουν σχόλια :