Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ
το πρόγραμμα των αγώνων της Παρασκευής που είναι το εξής:
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
ΑΣ ~ ΔΑΣΩ ΚΩΝΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Σακαλής, Χαλκίδης
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΜΕΝ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Τόλιου, Μαρβάκη Ι., Τεληγιαννίδου
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΔΕΝ ΑΜΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη, Σακάρογλου
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αν., Λάσπα, Παπαδόπουλος Κ
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Ανανιάδης, Κωτσόβολος
20:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΥΚ.ΕΑΣ ~ ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Βουδούρης, Τσιρακίδου
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΚ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Αρ., Λεoνταρά
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΡΙΑΝΔ, ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Μπένακη Ν., Σκαλιστής, Δαγδηλέλη
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Αλ., Ντουβαλέτης
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Ντάγκας, Προεστού
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
ΑΚΑΔ.ΚΑΛ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Καραγεωργόπουλος, Βασιλείου
21:45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΚΑΛ.ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Κωστανάκη
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΡΑΣΟΥΛΗ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Βουλώνη, Κάτσης
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΜΑΟ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου, Τόλιου, Μαρβακή Ι
21:30 ΞΥΛΑΔΙΚΑ ΕΑΑΘ ~ ΠΑΟΚ
ΚΥΜ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Μπαντές, Γιουβαλίδου, Ηλιάσκος
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ
ΗΛ.ΑΟ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Στεφανίδου, Φωστηριδου
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ ΜΑΓΗ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Τζήκα, Χατζέλης
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΧΕΔ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Αθ., Διαμαντόπουλος, Ιακωβίδου
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΛΗΤΗΣ ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Γρούτα, Κούδας
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
Α.ΠΟΛ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΜΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ,
ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Καπνοπούλου, Σαραφοπούλου
21:45 25 ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ
ΑΚ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Τερζίδης
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
ΑΣΚ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γούτη, Μισιρλόγλου
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΘΕΡΜ.ΑΠΟ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ.ΑΣ ΤΕΓΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία:
Λαζόγλου, Κοέν, Ράμπαντι
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΞΙΟΣ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΠ.ΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:45 ΜΕΝΤ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ
ΑΜΠΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Κοκκινά, Λιούτσιας
21:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ
ΑΓ.ΤΡΙΑΔ, ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΤΑΓ.ΑΠΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Αλ., Ντουβαλέτης
0 Σχόλια