Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων του
Σαββάτου που είναι το εξής:
Β-A Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΟΔΟΥ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,
ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Παραδείση,
Γαλάνη Π., Κούδας
Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
16:00 ΠΑΟΚ-B- ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου,
Παπαδόπουλος Μ., Κάτσης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΔΙΒΟΛΗ Ε.,
ΚΙΡΜΙΖΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου,
Νικολαϊδης
17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.2 ΜΗΡΤΣΙΟΣ,
ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Σωτηριάδου
16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΓΕΚΤΙΔΗΣ,
ΝΑΚΟΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ 1 ~ ΧΑΝΘ 1 ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη
Αν., Καραμπουρνιώτη Αρτ.
18¨30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΑΣ ΠΑΟΚ 1 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ΑΖΑΣ,
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Κοέν
16:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 1 ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου,
Κελεκίδου
11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΜΑΡΤΗΣ,
ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Μυσιρλή,
Αϊβαζίδου
16:00 ΒΑΟ ΒΑΟ 1 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΡΑΠΤΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα,
Παβέλη
16:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ,
ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου
Αρ., Ταρπάγκου Ανθ.
14:30 ICBS ICBS 2009 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λάσπα,
Μπαντες
16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τζήκα,
Γιουβαλίδου
15:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2
Γραμματεία: Παπαδόπουλος
Κ
9:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ΑΝΔΡΕΟΥ, ΜΗΤΣΙΟΥ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
13:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΠΑΟΚ 2 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ,, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Ευθυμίου
Α
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ΔΑΣΚΑΛΟΥ,
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Βουλώνη,
Καλαϊτζης
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ΜΗΡΤΣΙΟΣ,
ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Πασχαλίδου
14:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 2 ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου,
Κελεκίδου
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ 1 ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος,
Κασούμης
19:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας
Ι., Μανούσος
13¨45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ,
ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου,
Παπαδοπουλος Κ του Ι
11:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΜΙΜΗΚΟΣ,
ΑΜΠΡΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου,
Παπαδοπουλος Κ του Ι
16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ,
ΠΑΠΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου
Β., Αναγνωστόπουλος
14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ,
ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς
20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΣΩ ~ ΑΡΗΣ 2 ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπεκιάρης,
Χασάπη
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
19:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 ΓΕΚΤΙΔΗΣ,
ΝΑΚΟΣ
Γραμματεία: Ζηδανιάκης
14:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ,
ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Λαζόγλου
19:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ 1 ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ΚΟΛΛΙΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου,
Αθανασιάδου
13:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΔΙΒΟΛΗ Ε.,
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου,
Νικολαϊδης
9:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης
9:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ. ~ ΑΟΕΑ 2 ΔΑΣΚΑΛΟΥ,
ΖΙΩΓΑΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης,
Καργιδου
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ,
ΚΑΣΟΥΜΗς
Γραμματεία: Φωστηριδου,
Δεμερτζίδου
14:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά
16:00 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ,
ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κόντος,
Φωκα
8:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ~ ΜΕΝΤ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π.
Γραμματεία: Λεονταρά
14:30 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Νέδας
20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ,
ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Κωστοπούλου,
Βαλαβανίδου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ,
ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Φωστηριδου,
Δεμερτζίδου
18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ,
ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία: Τζήκα,
Γιουβαλίδου
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΟΕΑ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ,
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης,
Ακριτίδου
16:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ,
ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου
18:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ,
ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Γκανάλας
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.
Γραμματεία: Ντούλλια
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΑΓΟΡΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ 3 ΑΖΑΣ,
ΧΑΤΖΗΣ Φ
Γραμματεία: Κοέν
0 Σχόλια