Ανακοινώθηκε από
την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της από Κυριακή έως και Τετάρτη που έχει ως
εξής:
KYΡIAKH 21
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΜΑΡΟΣ,
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
Α., Τόλιου, Αλεξανδρόπουλος
16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Κοκκινά,
Τσολακίδης, Καραγεωργόπουλος
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 AΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Γκανάλας,
Σωτηριάδου, Ιωαννίδης
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ,
ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη
Ν., Πασχαλίδου, Σακαλής
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ,
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου,
Παπαθανασίου, Βουλώνη
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΜΑΡΟΣ,
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λάσπα,
Καπνοπούλου, Χαλκίδης
20:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ
ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΓΗ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη,
Μπάρμπας Ι., Χατζέλης
21:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης,
Δαγδηλέλη, Χ#ιωάννου
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ,
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Τσάκλη,
Μούστος, Σωτηριάδου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ,
ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας,
Παπαδόπουλος Μ., Κάτσης
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,
ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου,
Δήμας, Ράμπαντι
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
16:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ ΠΡΑΤΤΟΣ,
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας,
Βασιλείου
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
18:30 11 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΚΑ ~ ΧΑΝΘ ΜΠΑΪΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου,
Στεφανίδου
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης,
Κράντα
19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Προεστού,
Παραδείση
19:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ,
ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου
Β., Τσιρακίδου
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ,
ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου,
Βουλώνη
11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ,
ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη,
Μπάρμπας Ι.
13:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ,
ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη
Π., Κούδας
13:30 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ,
ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας
Ι., Κόνιαλη
15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα,
Χατζέλης
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ΜΠΑΪΟΣ,
ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Μέρμιγκας,
Ακριτίδης
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Γαλάνη
Π., Χρηστίδης
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΜΑΓΗ,
ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη
Π., Κούδας
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΚΟΥΣΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου,
Βαρυτιμίδης
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ICBS 2009 ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γ., ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά,
Ανανιαδης
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΔΗΜΟΥ,
ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης,
Παπαδόπουλος Κ
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Δρακοπούλου,
Κουκουβίνου
14:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ,
ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας,
Σκαλιστής
14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ,
ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Παρμακίδης,
Κωτσόβολος
9:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ,
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι,
Βουζούκου
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ,
ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης,
Παπαδόπουλος Μ
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Τσολακίδης,
Καραγεωργόπουλος
20:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΔΙΒΟΛΗ
Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιαγλής,
Σαλιμπασόγλου
17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Λαζόγλου,
Ιωαννίδης
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΜΟΣΧΑΣ,
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης,
Ντουβαλέτης
15:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΜΟΣΧΑΣ,
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου
Χ., Κοέν
12¨00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ,
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου,
Βουδούρης
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ,
ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Μπενάκη
Α., Κοέν
14:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΑΕΣΝ ΔΗΜΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης,
Παπαδόπουλος Κ
ΔΕΥΤΕΡΑ 22
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΔΑΜΙΓΟΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου,
Πασχαλίδου, Βασιλείου
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ Β.Α.Ο. ΛΟΡΤΟΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου,
Χατζέλης, Βαρυτιμίδης
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Μ.Σ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου,
Βουζούκου, Ράμπαντι
Γυμνασίαρχος: ΔΕΛΛΑΣ
20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ,
ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΜΠΑΪΟΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου,
Μπέλλου Β., Λιούτσιας
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Ν
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ,
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Κράντα,
Μιχαηλίδου Γ., Συμεωνίδης
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΓΑΖΕΤΑΣ,
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης,
Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Γ.Σ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης,
Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
Γυμνασίαρχος: ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΜΑΡΟΣ,
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Γρούτα,
Σαραφοπούλου, Κούδας
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Νταμπάκης,
Δήμας, Καραγεωργόπουλος
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ~ Π.Α.Ο.Δ. ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ,
ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κοκκίνα,
Τσολακίδης, Δαγδηλέλη
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
16:30 MENT ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ MENT ΔΗΜΟΥ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής,
Κουκουβίνου
ΤΡΙΤΗ 23
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γούτη,
Σαράφης, Γρούτα
Ημιτελική φάση
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ,
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
παλιό Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου,
Γιαγλής
20:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Δ., ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου,
Μπέλλου Β
Προκριματική φάση
ΝΕΩΝ
21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης,
Σακάρογλου
21:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ,
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας
Ι., Κόνιαλη
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΟΥΣΗΣ,
ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης,
Παπαδόπουλος Κ
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σακαλής,
Κούδας
21:45 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ,
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κοέν,
Σκαλιστής
21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΚΑΝΤΕΡΕΣ,
ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου,
Ιωαννίδης
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΣΕΛΕΒΟΣ,
ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Βουδούρης,
Βασιλείου
19:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΟΣΧΑΣ,
ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης,
Αρβανιτίδης
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
19:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
ΓΡ., ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
ΝEΟ Γραμματεία: Βουζούκου,
Ράμπαντι
ΤΕΤΑΡΤΗ 24
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018
Ε΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης,
Κολοκυθάς, Σακαλής
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΣΕΛΕΒΟΣ,
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου
Α., Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΔΕΛΛΑΣ,
ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας,
Λαζόγλου, Ιωαννίδης
20:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Β., ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Ελευθεράκου,
Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΜΑΓΗ,
ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη,
Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης,
Σαραφοπούλου, Κούδας
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΜΑΡΟΣ,
ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου,
Σακάρογλου, Χρηστίδης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΑΡΑΒΑΣ,
ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά,
Ανανιάδης, Γρούτα
Προκριματική φάση
ΝΕΩΝ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου,
Σακάρογλου
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,
ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Γούτη,
Μισιρλόγλου
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΕΝΤ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ,
ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου
Β., Παραδείση
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ,
ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου,
Βουλώνη
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
21:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη,
Μπουρνάς
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιαγλής,
Σαλιμπασόγλου
0 Σχόλια