Παιχνίδια για τις περισσότερες κατηγορίες ανδρών και
γυναικών περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα στις Εθνικές κατηγορίες που είναι
το εξής:
Α1 Ανδρών
Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Κόροιβος Δεσλής-Παγώνης-Ζαχαρής
(Γκούμας)
Β’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κω 12.00 Ιπποκράτης-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Καρπάνος-Γεράνιος
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-ΕΦΑΟΖ
Στρέπμπας-Πολυχρόνης (Δραμεσιώτης)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Πανερυθραϊκός
Θεοδωρόπουλος-Ορφανός Ιορδ. (Μουζάκης Στ.)
Νίκαιας 18.00 Ιωνικός Ν.-Πρωτέας Βούλας
Μπούκας-Παπαδόπουλος Χρ. (Ντάβαρης)
1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-ΚΑΟ Κορίνθου
Κυριακόπουλος-Νάστος (Σταύρου)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Παγκράτι Πόντας-Κονταράτος (Άκελ)
Γ. Παπασιδέρης 16.00 Κορωπί-Ηράκλειο ΟΑΑ
Τσακαλογιάννης-Μαγκαφάς (Ζώης)
Στ. Βενέτης 18.15 Διαγόρας Δρ.-ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος
Διμπινούδης-Μαραμής (Ζερδεβάς)
2ος Όμιλος
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ανατόλια Θεοδώρου-Γαζέτας
(Παραλικίδης)
Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-Χαλκηδόνα
Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Θωμόπουλος)
Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Στρατώνι Παπαδόπουλος
Χαρ.-Λουλουδιάδης (Πλεξίδας)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Φάρσαλα Τσουμαχίδης-Δολγύρας
(Γκουντέλιας)
Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Ίκαροι Σερρών Καλογερόπουλος
Λ.-Κοϊμτζόγλου (Μπρίγκος)
Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξ.-Ερμής Λαγκαδά
Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Σαλικίδης)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Οίαξ Ναυπλίου
Λύρας-Αθανασόπουλος (Ηλιόπουλος Σπ.)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Ασημακάκη-Καββαδάς
(Μάρκου)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΕΑ Πατρών Χριστινάκης-Μαραγκάκης
(Φαλούκας)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Κεραυνός Αιγίου
Μακρόπουλος-Τσακιράκη (Κοκορδάτος)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Απόλλων Σμύρνης
Σταθόπουλος-Λεκατσάς (Πίγκας)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Αχαγιά 82
Φάκαρος-Τσιμπούρης (Λημνιάτης)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ολυμπιάδα Λεχ.
Κιουλαφάς-Καραμπιτσάκος (Παππάς)
2ος Όμιλος
Νίκαιας 15.00 Άρης Ν.-ΑΟΚ Χανιά Τσάτσης-Χουγιάζος
(Σταματόπουλος)
Αταλάντης 14.00 Λοκρός-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Χρηστίδης
Ηλ.-Σκαλτσής (Χριστοδούλου)
Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Πεντέλη
Καμήτσος-Λαμπίρης (Δεσάρτης)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Φακίτσας-Κοντογιάννης (Σταμάτης Γ.)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-ΟΦΗ Μαρίγλη-Ροδίτης
(Παπαδόπουλος Κ.)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Νίκη Αμαρουσίου
Καρανικόλα Αλ.-Μαρινάκης (Σταμάτης Φ.)
3ος Όμιλος
Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Φαίακας Κέρκυρας
Καρακώστας-Παζόλης (Βόντζας)
Ιωνίας 1700 Ιωνικός Ιων.-Φίλιππος Βέρ. Δημάδης-Εκιζόγλου
(Μήτσιου)
Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Νίκη Βόλου Μπακάλης-Χρυσάφης
(Δέλλας)
Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Ίκαροι Τρ. Γραικός-Κουκουλεκίδης
(Κοντόζης)
Πτολεμαιδας 17.00 ΑΠΣ Πτολεμαϊδα-Εύαθλος
Τσούλης-Τζιοπάνος Γ. (Μπαταούλα)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΓΕ Αγρινίου
Παριανόπουλος-Γκέκας (Χαραλάμπης)
4ος Όμιλος
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Κένταυρος Καλ. Γιαννούλης
Αναστ.-Νέδογλου (Γκουρτζελίδης)
Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΧΑΝΘ Τσιρτσιμάλης-Καρκαλέτσης
(Πολυχρονίδης)
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Αστέρας Σίνδου Αγραφιώτης Ιωάν.-Μαλτέσιος
(Κασαπίδης)
Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Πολύγυρος
Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Σακελαρίου)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Μακεδονικός
Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γιαβρής)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ελευθερούπολη
Μελανίδης-Ντόγκας (Λαδένης)
Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνή
Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Αστρεινίδης)
Α1 Γυναικών
Επταπυργίου 14.00 Παναθλητικός-ΠΑΟΚ Φουτζήλας-Σιταρίδης (Παπαδόπουλος
Ν.)
Γ. Γεννηματάς 14.00 Πρωτέας Β.-Φάρος Κερ.
Φασόλης-Καλαϊτζάκης (Ηπιώτης)
Εργάνης 14.30 Αθηναικός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου
Παυλόπουλος-Πλιάκας (Ελευθεριάδης)
Ν. Σμύρνης 13.00 Πανιώνιος-Εσπερίδες Μαγγουνής-Φραγκούλη
(Τεφτίκης)
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
Καλυβιων 18.30 Καλύβια-Μελίσσια Αντωνιάδης-Κοτσώνης
(Παπαγιαννόπουλος)
Μοσχάτου 12.00 Ελευθερία Μοσχ.-Αγ. Παρασκευή Τηγάνης-Νερομυλιώτης
(Μπεσκάκη)
Ζωγράφου 14.00 ΕΦΑΟΖ-ΟΑ Χανίων Ελ Ανύ-Ασλανίδης
(Ευστρατίου)
Α’ Κλ. Ηλιούπολης 12.00 Ηλιούπολη-Άρης Πετρούπολης
Καλογριάς-Χριστοδουλάκης (Πόθου)
Καμινίων 12.00 Προφήτης Ηλίας-Σπόρτιγκ Δαβιδέλης-Κούλης
(Τζουβάρας)
2ος Όμιλος
Μίκρας Α’ 13.30 Ναύαρχος Βότσης-Αναγέννηση Ν. Ρ.
Παπαθανασίου-Ηλιόπουλος (Καυχίτσας)
Σταυρούπολης 13.30 Σταυρούπολη-Πιερικός Αρχέλαος
Ιορδανίδης-Λυγούρας (Αχταρίδης)
Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Απόλλων Καλ. Λαϊδης-Θρασυβουλίδης
(Τοζακίδης)
Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς Ξ.-Τιτάνες Δράμας
Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Σαλικίδης)
Αγ. Θωμά Λάρ. 14.00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-Πανσερραϊκός
Μπάρδας-Μπούγλος (Μπεκιάρης)
Αλεξάνδρειο 12.00 Άρης Θ.-Πυλαία Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας
(Ανδρίτσος)
0 Σχόλια