12 Δεκ 2017

Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής στην ΕΚΑΣΘ

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα της Παρασκευής που είναι το εξής:

Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία:  Στεφανίδου, Φωστηρίδου, Σακάρογλου
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία:  Κράντα, Μιχαηλίδου Γ., Συμεωνίδης
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία:  Καλογιαννίδης, Χαλκίδης, Μαρβάκης
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία:  Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Κουκουτζέλης, Παπαδόπουλος Κ
21:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία:  Μαρβάκη Ι., Αλεξανδρόπουλος, Κούδας
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΜΠΑΪΟΣ
Γραμματεία:  Ντουβαλέτης, Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία:  Κοέν, Βουζούκου, Ράμπαντι
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννίδης, Λεονταρά
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία:  Τσολακίδης, Κιλαζίδου, Μπέλλου Β
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ.΄, Παραδείση
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία:  Μούστος, Καραγεωργόπουλος, Βουδούρης

Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Ηλιάσκος
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία:  Αναναστασιάδου, Αστερνός, Κόντος
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ΜΑΓΗ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία:  Τόλιου, Διμπιτούζης Α., Χατζέλης
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία:  Αναναστασιάδου, Αστερνός, Κόντος
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία:  Γεωργιάδου, Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία:  Λάσπα, Καπνοπούλου, Κωτσόβολος
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία:  Γούτη, Μισιρλόγλου, Σαράφης
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΕΡΑ ΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:  Κάτσης, Βουλώνη, Τουκμενίδου
19:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία:  Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης, Ντουβαλέτης
19:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΒΑΊΤΣΗΣ
Γραμματεία:  Βουζούκου, Ράμπαντι, Κοέν

Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:  Κοκκινά, Δρακοπούλου, Σκαλιστής
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ~ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Ανανιάδης, Σακαλής
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ Ε
Γραμματεία:  Τερζίδης, Παληογιάννη, Κουκουβίνου
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΕΟΝΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία:  Μπέλλου Μ,. Μέρμιγκας, Διμπιτούζης Π.
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία:  Ευθυμίου Κ., Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

20:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Λιούτσιας, Βασιλείου

Δεν υπάρχουν σχόλια :