Athlenda

20 Μαΐ 2017

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Τα τουρνουά παμπαίδων και παγκορασίδων ξεχωρίζουν από τα σημερινά παιχνίδια της ΕΚΑΣΘ που είναι τα εξής:

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ

21:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ  ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  Γραμματεία:  Τσολακίδης, Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-CAP

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ (Νεάνιδες) ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
  Γραμματεία:  Κουκουβίνου, Μπέλλου Β., Βασιλείου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΤΖΕΛΛΑ
  Γραμματεία:  Ράμπαντι
16:45 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΜΗΡΤΣΙΟΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Τζήκα
13:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Τσιουμλέκης
08:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΣΠΑΝΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π.
  Γραμματεία:  Λεόνταρα
16:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Ιωαννίδης
16:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
  Γραμματεία:  Κουκουβίνου 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

11:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΣ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη
18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΛΟΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΑΡΑΒΑΣ
  Γραμματεία:  Ποντίκη Α
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Στεφανίδου
15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΜΗΡΤΣΙΟΣ
  Γραμματεία:  Κόνιαλη
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΚΩΤΤΗΣ
  Γραμματεία:  Φωστηρίδου
15:05 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π
13:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Γρούτα
17:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου
14:30 ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π
08:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ
  Γραμματεία:  Σκαλιστής
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Ζηδιανάκης
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου
14:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Ιωαννίδης
15:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΔΗΜΟΥ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης
09:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ~ Χ.Α.Ν.Θ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΜΑΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Ν.
16:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Κόντος
11:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
  Γραμματεία:  Τερζίδης
08:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Γ.
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α.
10¨00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
  Γραμματεία:  Αστερνός
16:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
  Γραμματεία:  Αρβανιτίδης
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΤΟΤΣΙΚΑ, ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Ντάγκας
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
  Γραμματεία:  Πασχαλίδου
19:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΡΟΥΜΑΝΗΣ
  Γραμματεία:  Κοέν
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Βουλώνη
17:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΨΩΜΙΑΔΗΣ 
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι.
15:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΚΑΡΑΒΑΣ
  Γραμματεία:  Ποντίκη Α
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΓΗ, ΒΑΣΑΪΤΗΣ
  Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου
13:30 Ε.Κ.Ο. ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 3 ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
  Γραμματεία:  Σακάρογλου
16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ.
  Γραμματεία:  Τζήκα
19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 ΣΚΡΙΝΟΣ
  Γραμματεία:  Χατζέλης

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

17:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης
16:00 ΘΥΡΑ 1 ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΜΠΟΝΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

  Γραμματεία:  Τσιρακίδου

Δεν υπάρχουν σχόλια :