Ανακοινώθηκε από την ΕΟΚ το πρόγραμμα των αγώνων της Α2,
Β΄ και Γ΄ Εθνικής ανδρών που είναι το
εξής:
Α2 Ανδρών
Σάββατο 6 Μαΐου
ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξας Πεύκων-Αίολος Αστακού
Μπήτης-Τζαφλέρης-Φακίτσας (Τζιοπάνος)
Εσπέρου 17.00 Εθνικός-Καβάλα Διαμαντής-Δαρλαμήτσος-Ρίζος
(Βιδάλης)
Νεάπολης 17.00 ΑΕ Λάρισας-Φάρος Κερατσινίου
Παντελίδης-Τζίμα-Κοϊμτζόγλου (Σταμάτης Γ.)
Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Αμύντας
Σταματόπουλος-Ξενικάκης-Πιτσίλκας Β. (Παπαγεωργίου)
Δύο Αοράκια 17.00 Ηράκλειο-Χολαργός
Ευφραιμίδης-Κωνσταντινόπουλος-Ταρενίδης Κ. (Σαϊτάκης)
Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Αρκαδικός
Κοντίλης-Στρέμπας-Γιακείμη (Μαυρουδής)
Ψυχικού 17.00 Ψυχικός-ΓΣ Λαρισαίων 1928
Χαλαμπαλάκης-Σταθόπουλος-Κονταράτος (Σταύρου)
Ν. Σμύρνης 17.00 Πανιώνιος-Δούκας
Σχινάς-Σώμος-Ανδρικόπουλος (Άκελ/Ελευθεριάδης)
Β’ Εθνική Ανδρών
Κυριακή 7 Μαΐου
1ος Όμιλος
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ορφανός
Ι.-Σιδέρης (Καρούσης)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Θεονάς-Κάρδαρης (Ηπιώτης)
Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Μανδραϊκός Μηλαπίδης-Τσολάκος
(Ορφανός)
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Παπάγου Τσώνος-Τσαρούχα
(Κορασίδης)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Τρίτων Θεοδωρόπουλος-Λαζαρίδης
(Πετράκης)
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Κορωπί Τσαχάκης-Σπυρόπουλος
(Ζερδεβάς)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Ιωνικός Ν.
Πολυχρόνης-Αναστασίου (Δραμεσιώτης)
Α. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-Εργοτέλης Μαρίγλη-Ροδίτης
(Ντάβαρης)
2ος Όμιλος
ΔΑΚ Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Πιερικός
Αρχέλαος Δημόπουλος-Καρπάνος (Ρόζης)
Αγιάς Λάρισας 17.00 Ερμής Αγιάς-Καστοριά
Θεοδώρου-Τζιοπάνος (Βαρνάς)
Αγ. Παύλου 17.00 Ευρώπη Πευκοχωρίου-Καρδίτσα
Σιμητόπουλος-Λόρτος (Θωμόπουλος)
Μ.Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Φίλιππος Βέροιας
Ζαχαρής-Τσουμαχίδης (Δροσόπουλος)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Στρατώνι Παπανικολάου
Γ.-Κατωτικίδης (Παπαδόπουλος Ν.)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Ασπίς Ξάνθης
Δημάδης-Μελανίδης (Πολυχρονίδης)
1ο Γυμνάσιο Κορδ. 17.00 Αίας Ευόσμου-Αγρίνιο
Καρακώστας-Κοντογιάννης (Σιμητόπουλος)
Γέφυρα 17.00 Γέφυρα-Πολύγυρος Παργιανόπουλος-Παζόλης
(Παραλικίδης)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος (28η
αγωνιστική)
Κυριακή 7 Μαΐου
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΚΑΟ Κορίνθου Καλογερόπουλος
Φ.-Γρίβα (Μάρκου)
Τέντα 17.00 ΣΚ Καλαμάτα - Δάφνη Δαφνίου Νάστος-Μπακετέα
(Πολιτόπουλος)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Άρης Πετρούπολης Καρανικόλα
Αλ.-Καρανικόλα Ειρ. (Πίγκας)
Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Κεραυνός Αιγίου Τσάτσης-Λύρας
(Ζάρκος)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Πορφύρας
Αντωνιάδης-Αθανασόπουλος (Μουζάκης Στ.)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση-Αχαγιά 82 Χατζημάρκος-Κιουλαφάς
(Ζερβούδης)
Πεύκης 17.00 Πεύκη-Έσπερος ΑΟΠΑ Μακρής-Λουκαράκης
(Λημνιάτης)
2ος Όμιλος (24η
αγωνιστική)
Σάββατο 6 Μαΐου
Εθν. Αντίστασης 13.00 Πόλις-Ιπποκράτης
Μακρόπουλος-Νερομυλιώτης (Τεφτίκης)
Κυριακή 7 Μαΐου
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Λοκρός Αταλάντης Χρηστίδης
Π.-Σκαλτσής (Ναλετάκης)
Δ. Περιστεράκης 17.00 Πανναξιακός-Σαντορίνη
Πλιάκας-Αυγερινός
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-Διαγόρας Δρ. Καλογριάς-Μαυρέλης
(Παπαγιαννόπουλος)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Νίκη Αμαρουσίου
Κουτσοδήμος-Παπαδημητρόπουλος (Δεσάρτης)
Ν. Πέρκιζας 17.00 Προμηθέας Χαλ.-ΑΕ Πεντέλης
Καλαϊτζάκης-Τζίμης (Παππάς)
3ος Όμιλος (24η
αγωνιστική)
Κυριακή 7 Μαΐου
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 1700 Βίκος Ζαγοροχώρια-ΜΓΣ Απόλλων Καλ.
Ντόγκας-Θωμόπουλος (Ράπτης)
Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Αριστοτέλης Φλ.
Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Μόρφη Γ.)
ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Μελίκη Αγραφιώτης
Ι.-Μαλτέσιος (Κηπουρίδης)
Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος-Ελίμεια Τσοκόλης-Τσούλης
(Ελευθεριάδης)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι-Τιτάνες Παλαμά
Τσιρτσιμάλης-Σιταρίδης (Βόντζας)
ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων Κέτουλας-Λελούδας
(Κασαπίδης)
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Αιγινιακός Παπαθανασίου-Σελεβός
(Κανελλόπουλος)
4ος Όμιλος (24η
αγωνιστική)
Νεάπολης 18.00 Νεάπολη-Μακεδονικός Κουκουλεκίδης-Πράττος
(Φωτιάδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Αστέρας Καβάλας
Παπαδόπουλος Χ.-Καρκαλέτσης (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ιωνικός Ιων.
Εκιζόγλου-Παπανικολάου Ι. (Μπρίγκος)
Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Ορφέας Ν. Σκοπού
Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Τοζακίδης)
Ομόνοιας 18.00 Ίκαροι Σερρών-Ν. Μουδανιά Ζαχαριάδης-Λάλλα
(Γιάβρης)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Αν. Ακτή Ζέφυρος 02
Πετανίδου-Λουλουδιάδης (Λαδένης)
ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής
Παπαδόπουλος Θ.-Τσιαπλής (Μήτσιου)
0 Σχόλια