Athlenda

22 Ιαν 2017

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Το πρωτάθλημα παίδων ξεχωρίζει από τα σημερινά παιχνίδια της ΕΚΑΣΘ που είναι τα εξής:

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-CAP

21:15 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΣΕΛΕΒΟΣ
  Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Παληογιάννη, Κουκουβίνου

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
  Γραμματεία:  Μέρμιγκας, Στεφανίδου, Φωστηρίδου
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
  Γραμματεία:  Τερζίδης, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
  Γραμματεία:  Ελευθεράκου, Ντεράκη, Ντούλλια
19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
  Γραμματεία:  Τσολακίδης, Τερζίδης, Λιούτσιας
19:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Δήμας
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου, Σκαλιστής

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Διμπιτούζης Π., Κωνσταντίνου, Διμπιτούζης Α
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Σ.Κ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Παραδείση, Σαραφοπούλου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
  Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν., Παπαδόπουλος Μ.
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Τουκμενίδου, Βουλώνη
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΛΟΛΙ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
  Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Βουζούκου, Ράμπαντι

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ Β.Α.Ο. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Τσιρακίδου, Μπέλλου Β.
13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΨΑΡΡΑΣ, ΔΗΜΟΥ
  Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Χαλκίδης
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΤΕΓΟΣ
  Γραμματεία:  Κάπουλα, Σακαλής
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
  Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Τουκμενίδου,
13:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Κεχαγιάς, Μπάρμπας Ι.
10:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Αλταντζίδου, Κόνιαλη
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΛΑΪΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
  Γραμματεία:  Ποντίκη Α., Ανανιάδης
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Τζήκα, Χρηστίδης
11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
  Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
  Γραμματεία:  Γαλάνη Π., Αλεξανδρόπουλος
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΚΟΥΣΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
  Γραμματεία:  Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΛΑΣΠΑ
  Γραμματεία:  Παραδείση, Σαραφοπούλου
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
  Γραμματεία:  Ζαφειράδου Ν., Κούδας
14:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Μισιρλόγλου, Σαράφης
16:15 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
  Γραμματεία:  Σαμαρά, Τσιουμλέκης
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΚΟΥΣΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
  Γραμματεία:  Κόντος, Μιχαηλίδου Γ.
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΓΗ, ΒΛΑΣΤΟΣ
  Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
13:30 25ο Δημ.Σχολείο ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
  Γραμματεία:  Τερζίδης, Αστερνός
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΜΕΝΤ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
  Γραμματεία:  Κωστής, Δαγδηλέλη
17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΑΖΑΣ
  Γραμματεία:  Ντουβαλέτης, Κοέν
12:45 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΛΟΛΙ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
  Γραμματεία:  Βουζούκου, Ράμπαντι
13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
  Γραμματεία:  Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος
14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΚΑΡΜΠΑ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
  Γραμματεία:  Καραγιάννη, Κούλλιας
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
  Γραμματεία:  Γκανάλας, Κοέν
18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
  Γραμματεία:  Μούστος, Ιωαννίδης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΨΑΡΡΑΣ, ΔΗΜΟΥ

  Γραμματεία:  Γιαγλής, Σκαλίστης 

Δεν υπάρχουν σχόλια :