Β΄ ΦΑΣΗ - Α΄ κατ.
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΕΙΣ 1-8
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης, Αρμάου
21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.,
ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Τσιρακίδου, Μπέλλου
21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ~ Ε.Ο.Σ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ
παλιό
Γραμματεία: Τασιώνα, Προεστού, Λεονταρά
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σκαλιστής, Κούλλιας
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12
Ν. ΒΟΤΣΗΣ 12
GBA ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ 12
ΜΕΝΤ 10
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 10
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 9
ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 9
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 8
*Ο ΕΟΣ έχει μείον δύο βαθμούς γιατί δεν κατέβασε τμήμα
νεανίδων
ΘΕΣΕΙΣ 9-16
21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Καραμπίνας, Σακαλής
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Λέκκα, Γρούτα, Κούδας
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΟΥΣΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Αρβανιτίδης, Βασιλείου
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 13
ΖΕΦΥΡΟΣ 13
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 13
Μ ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 12
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗ 10
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 9
ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 7
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΙΩΝΙΑΣ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜ.-ΜΑΛΓ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας, Σακάρογλου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ
ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου, Τσιουμλέκης
21:15 Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Χρηστίδης, Χατζέλης
Κ / 20
21:45 ΧΑΝΘ Χ.Α.Ν.Θ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ
ΑΘ.
Γραμματεία: Παληογιάννη, Αλεβιζάτος
Β΄ φάση Κ / 20
21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ ΣΕΛΕΒΟΣ,
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας, Λιούτσιας, Μπουρνάς
21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Τζήκα, Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης
21:45 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΜΠΙΚΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου, Ηλιάσκος
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Άντωγλου, Διμπιτούζης Α.
21:00 Β.Α.Ο Β.Α.Ο ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ,
ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Αστερνός, Συμεωνίδης
Προημιτελική φάση
ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ
Γραμματεία: Κράντα, Κόντος, Μιχαηλίδου
0 Σχόλια