1 Δεκ 2014

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ-Ντέρμπι κορυφής στη Χαλκηδόνα-Η βαθμολογία της Α΄ ανδρών

Σημαντικά παιχνίδια περιλαμβάνει η σημερινή ένατη αγωνιστική της Α΄ ΕΚΑΣΘ ανδρών, από τα οποία ξεχωρίζει το ντέρμπι κορυφής μεταξύ Χαλκηδόνας και ΒΑΟ. Αναλυτικά το πρόγραμμα:












Α' Ανδρών

20:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι - ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
    Γραμματεία:   ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΠΟΝΤΙΚΗ Α - ΚΕΧΑΓΙΑΣ
    Γυμνασίαρχος:   ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
20:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ  ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ Β.Α.Ο. ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ - ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ - ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΥΔΑΣ
    Γυμνασίαρχος:   ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
21:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
    Γραμματεία:   ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ - ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ - ΓΟΥΤΗ
    Γυμνασίαρχος:   ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:00 ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΔΑΜΙΓΟΣ - ΤΕΜΕΛΚΟΥ
    Γραμματεία:   ΧΑΤΖΕΛΗΣ - ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ - ΑΛΕΞ/ΠΟΥΛΟΣ
    Γυμνασίαρχος:   ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ - ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ
    Γραμματεία:   ΜΠΕΛΛΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ  - ΜΠΟΥΡΝΑΣ
    Γυμνασίαρχος:   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν
21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
    Γραμματεία:   ΜΥΣΙΡΛΗ - ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ
    Γυμνασίαρχος:   ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠ. ΤΖΙΜΑ - ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
    Γραμματεία:   ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ - Χ''ΙΩΑΝΝΟΥ - ΛΕΟΝΤΑΡΑ
    Γυμνασίαρχος:   ΚΑΜΑΝΗΣ
           
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1) ΒΑΟ  16           602-499                103
2) ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ                15           582-460                122
3) ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ       15           639-556                83
4) ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ   13           561-529                32
5) ΓΑΛΑΞΙΑΣ       13           592-590                2
6) ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ      12           613-566                47
7) ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                12           557-553                4
8) ΜΑΚΑΜΠΗ    12           580-585                -5
9) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ     12           511-524                -13
10) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ          11           499-531                -32
11) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ                10           556-595                -39
12) ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ             10           497-550                -53
13) ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ              9              472-560                -88
14) ΜΕΝΤ            8              424-587                -163

Γ1 Κατ. Ανδρών

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ - ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
    Γραμματεία:   ΜΗΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΝΟΣ - ΗΛΙΑΣΚΟΣ
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ  Ά. Π. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ - ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ
21:45 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤΑΘ/TΩΝ  ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ - ΧΑΤΖΙΔΟΥ 
    Γραμματεία:   ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ Α - ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ -ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ
20:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘ. - ΧΙΩΤΑΚΗΣ
    Γραμματεία:   ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ - ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
           
Γ2 Κατ. Ανδρών

21:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΠΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ - ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
    Γραμματεία:   ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ - ΑΝΤΩΓΛΟΥ - ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ - ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ Β.
    Γραμματεία:   ΚΟΝΙΑΛΗ - ΡΟΥΖΙΟΣ Π - ΠΟΝΤΙΚΗ Μ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΜΑΝΙΟΣ - ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
    Γραμματεία:   ΔΗΜΑΣ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ~ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΤΣΟΥΛΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΣ
    Γραμματεία:   ΓΙΑΓΛΗΣ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ - ΚΕΧΑΓΙΑ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ - ΔΙΒΟΛΗ 

    Γραμματεία:   ΣΑΛΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ - ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ - ΚΑΤΣΗΣ 

Δεν υπάρχουν σχόλια :