10 Δεκ 2014

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι σε Β΄ και Γ΄ Εθνική Ανδρών

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής σε Β΄ και Γ΄ Εθνική Ανδρών που είναι οι εξής:











Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κυριακή 14 Δεκεμβρίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Περιστέρι Αναγνώστου-Παπαφωτίου (Κουλούρης)

Ζωγράφου 17.00 Φιλαθλητικός-Πανερυθραϊκός Θεονάς-Διμπινούδης (Πετράκης)

Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν-Αμύντας Καραβίτης-Καλογερόπουλος Λ. (Πετρίδης)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Ίκαρος Καλ. Παυλόπουλος-Αναστασίου (Λιμνιάτης)

Δύο Αοράκια 17.00 Ηράκλειο-Φάρος Κερ. Δημόπουλος-Δαρλαμήτσος (Γιαννακουδάκης)

ΚΓ Αμαρουσίου 17.00 Μαρούσι-Δούκας Πόντας-Μαραμής (Παπαδόπουλος Κ)

Κύμης Ν. Μαρίνος 17.00 Κύμη-Χολαργός Πιτσίλκας Β.-Πιτσίλκας Μ. (Ιωάννου)

2ος Όμιλος

Σάββατο 13 Δεκεμβρίου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Μαχητές Δόξα Πεύκων Λαζαρίδης-Τζιοπάνος (Δροσόπουλος)

Κυριακή 14 Δεκεμβρίου

Αλκαζάρ 17.00 Φοίνικας Λάρ.-ΧΑΝΘ Παπαδόπουλος-Κατωτικίδης (Βαρνάς)

ΕΑ Πατρών 17.00 Προμηθέας-Άργος Ορ. Αναστόπουλος Α.-Κυριακόπουλος (Μάρκου)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Κομοτηνή Τζίμα-Κοϊμτζόγλου (Βάτσιος)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Αργοναύτης Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Μανάσης)

Ευμοίρου 17.00 Ασπίς Ξ.-Ευρώπη Πεύκ. Τσιαπλής-Δημάδης (Σαλικίδης)

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Αίας Ευόσμου Παργιανόπουλος-Ξέρας (Τσούλης)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Ν. Περκίζας 17.00 Προμηθέας Χαλ.-Κεραυνός Αιγ. Μαντήλας-Τζαμάκου (Παπαδόπουλος Στ.)

Τέντα 17.00 Ακάδημος-Ερμής Περάματος Κωνσταντινίδου-Τσακαλογιάννης (Γιαλικάρης)

Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι-Νήαρ Ηστ Καρπάνος-Κανελλόπουλος (Κόκκορης)

Π. Αλεξιώτισσας 16.00 Έσπερος-Ζάκυνθος Αποστολίδης-Μηλαπίδης (Σοφιανοπούλου)

Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ. Κορ.-Χαλάνδρι Σπυρόπουλος Α-Ντάνος (Τρίγκα)

2ο Λύκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ένωση Ιλίου Ραχιώτης-Καλογερόπουλος Φ. (Ορφανός)

1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Πεντέλη Μπούκας-Πλιάκας (Χασάπης)

2ος Όμιλος

Βενετόκλειο 17.00 Αρχάγγελος-Κορωπί Ρίζος-Πετρόπουλος (Κουνελές)

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Σπόρτιγκ Σιμητόπουλος-Αγραφιώτης (Ναλετάκης Ι)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Ακαδημία Φάκαρος-Ντίσιος (Τζουβάρας)

Αιγάλεω (κθ) 17.00 Διαγόρας Δρυοπ.-Αιγάλεω Παπαθανασίου-Πολυχρόνης (Άκελ)

Αγ. Δημητρίου Ν. 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Πόλις Καλλιθέας Σπυρόπουλος Σπ.-Τσάτσης (Μουζάκης Στ.)

Θήβας 16.00 Κάδμος-Εργοτέλης Σιώκας-Τσαχάκης (Χρήστου)

Β' Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Αντωνίου-Τσολάκος (Δημητριάδης)

3ος Όμιλος

Σιάτιστας (νέο) 18.00 Σιάτιστα-Πρωτέας Γρ. Καρακώστας-Κοντογιάννης (Μερτζάνης)

Βάκης Παρασκ. 18.00 Μεταμόρφωση Β.-Μελίκη Παπανικολάου-Σαρακενίδης (Τσιργούλας)

ΔΑΚ Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα-Ηρακλής Κοζ. Φακίτσας-Κετούλας (Κωστής)

Καστοριά 18.00 Καστοριά-Καρδίτσα Δεληγιαννίδης-Γρεκος (Βόντζας)

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Διόσκουροι-Λάρισα 1964 Τσιρτσιμάλης-Τζιβελεκίδου (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Νίκη Βόλου Νάστος-Κουτσοδήμος (Ρόζης)

ΔΑΚ Έδεσσας 17.00 Πανεδεσσαϊκός-Αίολος Αστακού Κουκουλεκίδης-Παπαδόπουλος Χρ. (Ελευθεριάδης)

4ος Όμιλος

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ευκαρπία Πετανίδου-Τσούλης (Φωτιάδης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Αγ. Βαρβάρα Παπαγερίδης-Μπακάλης (Βορεάδης)

Ιωνίας Θεσ. 18.00 Ιωνικός Ιων.-Πολύγυρος Τσουμαχίδης-Ζαχαρής (Τζιοπάνος)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Ίκαροι Σερρών Μανιός-Τριανταφυλλίδης (Μπαγκλατζής)

ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00 Σταυρούπολη-Ορφέας Ν. Σκοπού Μελανίδης-Ντόγκας (Τοζακίδης)


ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Τιτάνες Δράμας-Ακτή Ζέφυρος Ρούκας-Ντούρας (Λιρίδης)

Δεν υπάρχουν σχόλια :