Απίστευτα μεγάλο είναι το
σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που έχει ως εξής:
Γ1 κατ. ΑΝΔΡΩΝ
18:00 25ο Δημ.Σχολ. ΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ
ΘΕΣ. ~ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Ντουγιουτζή, Μυσιρλή,
Δρακοπούλου
Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΠΑΣ Δ.Ε.Η. ~
ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Λέκα, Ελευθεράκου,
Κούδας
19:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ~
ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Τσαουσίδου, Σιουμάλα,
Δρακοπούλου
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~
ΕΔ ΛΑΧΑΝΑ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν., ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Ντούλια, Ντεράκη
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ~
ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βρατίδης, Μούστος,
Κεχαγιά
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΤΣΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Βουδούρης,
Σιωζόπουλος
20:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΑΝΙΟΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Λούτσιας
Γ΄ φάση ΕΦΗΒΩΝ
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΑΟ
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Σαλβερίδης,
Ηλιάσκος
18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΣΑΑΚ
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Κόντος,
Μιχαηλίδου
19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~
ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜ. ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής,
Βασιλείου
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΕΚ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Γιοβανούδα,
Χρήστου
12:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ.
~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Δαγδηλέλη,
Καπούλα
19:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΠΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γραμματεία: Μούστος, Κεχαγιά
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΚΑΣ
Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΙΓΝΑΤΙΟΥ
Γραμματεία: Καραμπίνας,
Κωτσόβολος
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
21:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΜΑΝΙΟΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας,
Μπέλλου
Ημιτελική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Φωστηρίδου,
Στεφανίδου, Βαρυτιμίδης
18:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ
ΕΧΕΔ. ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Ρούζιος Π.,
Χρηστίδης, Πισκιούλης
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ.
~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΊΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Τζήκα,
Σαλβερίδης
15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΜΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Μπασλής, Δήμου Β.,
Αρμάου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
18:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~
ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής,
Λειβαδιώτου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
15:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ 1 ~
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 1 ΓΚΟΥΜΑΣ Σ.
Γραμματεία: Στεφανίδου,
Μιχαηλίδης
20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ 2
~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Φωστηρίδου,
Κωστανάκη
18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ
1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
παλιό Γραμματεία: Κάτσης
10:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΗΓΑΣΟΣ '24 ~
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΕΚΛΕΚΤΟΣ
νέο Γραμματεία: Βουζούκου, Γιαγλής
15:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1
~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 1 ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου Γ.,
Ζουμπουλάκης
18:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2
~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Αστερνός,
Καζαντζίδου
8:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ.. 1 ~ ΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. 1 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χ#ιωάννου, Γαλάνη
Π.
16:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. 1 ~ ΑΠΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Γιοβανούδα,
Μαλάμα
14:30 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΑΠΣ
Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Ρούζιος Π.,
Μπάρμπας
16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ
ΕΧΕΔ. ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 1 ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Πισκιούλης,
Βαχαρολίδου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΟΛΗΣ ~ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ.,
Κουκουτζέλης
17:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ~ ΑΚΑΔ. ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α.,
Κόνιαλη
16:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος,
Ντούση
14:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΓΑΣ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ.,
Μισιρλόγλου Π.
9:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ~
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ
Γραμματεία: Σακάρογλου,
Τόλιου
16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΥ. ~ ΕΛΛΗΝ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΊΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Ιακωβίδου
14:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔ. ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Δίγκας
14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Ζλάκιος
Δ.
12:45 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ.
~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης,
Ανδρούτσος
10:30 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ
~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Αγ.,
Διμπιτούζης Π.
13:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ 2 ~
Β.Α.Ο. 2 ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης
21:30 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~
ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κοέν, Δαμάσκος
18:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
~ Χ.Α.Ν.Θ. 2 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δήμου Β., Δήμου
Λ.
11:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΜΗΧ. ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Μπασλής,
Ντουβαλέτης
9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΓΣ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Μπενάκη
Αικ.
11:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~
ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ.1 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Μπενάκη
Ν.
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 2 ~
Μ.Ε.Ν.Τ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Βουδούρης,
Κουτσουμπός
13:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~
ΖΕΦΥΡΟΣ ΄02 ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Τσιρακίδου,
Παπαδοπούλου
9:15 Θ.3 ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~
ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜ. ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Κωστοπούλου,
Σικαλίδου
10:30 Θ.3 ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ~
ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Κωστοπούλου,
Ντουβαλέτη Μ.
18:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ 2 ~
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Λαζόγλου,
Δαμάσκος
8:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΜΑΣ
ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 3 ΕΚΛΕΚΤΟΣ
νέο Γραμματεία: Ράμπαντι, Σαλιμπασόγλου
17:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ΜΠΟΓΑΣ ΣΠ.
19:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2 ~
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΜΠΟΓΑΣ ΣΠ.
Γραμματεία: Βουλώνη,
Θεολογίδου
14:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ~ ΕΚ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ 3 ΚΟΡΝΑΡΟΥ
Συκεών Γραμματεία: Κράντα, Τατσίδης
20:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~
ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Ανανιάδης,
Ευθυμιάδης
16:30 25ο Δημ.Σχολ. ΓΣ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 3 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Κουρτέλη
15:15 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~
Χ.Α.Ν.Θ. 3 ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης,
Ντουβαλέτης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~
ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Κωστής, Λόλη
13:15 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. 3 ~
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος,
Ζιώγας
0 Σχόλια