Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της από
την Κυριακή έως και την Πέμπτη, που είναι το εξής:
Κυριακή 12
Ιανουαρίου 2014
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΓΚΕΚΑΣ,
ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Βουλώνη, Λιούτσιας
Γ1 κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ,
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Νέδας, Σαράφης
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Θεολογίδου, Ελευθεράκου, Κούδας
19:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Βαρυτιμίδης, Αστερνός
19:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΣ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛ. ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν.
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Ράμπαντι, Βουζούκου
Γ2 κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ~ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Ταχματζίδης, Αλεξανδρόπουλος
15:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ~ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Τσακίρης, Δαγδηλέλη, Προεστού
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ.
ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Γιαγλής, Σαλιπασόγλου, Σκαλιστής
20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΟ ΠΑΣΤΕΡ ~ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΠΑΊΟΣ,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Κουρτέλη, Ελευθεράκου, Κούδας
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Χ., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κωτσόβολος, Μαρβάκης
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΣΕΛΕΒΟΣ,
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μανιός, Παπαγεωργίου, Μπέλλου
18:00 25ο Δημ.Σχολ. ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ~ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Μυσιρλή, Σιουμάλα, Χ#ιωάννου
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ
ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
11:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΧΙΩΤΑΚΗΣ,
ΚΑΡΝΑΒΑΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κατατριώτου
13:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ.
ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΚΑΡΝΑΒΑΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Βασιλείου
19:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΖΑΝΕΒ, ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Κράντα
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ,
ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Χατζέλης
14:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Ι., ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη
14:30 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΠΙΚΗΣ,
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Διμπιτούζης Αγ.
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΜΠΟΊΤΣΗΣ
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας, Δρακοπούλου
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ, ΜΠΟΊΤΣΗΣ
Γραμματεία: Σαλβερίδης, Τζήκα
12:00 ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Σακαλής
20:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μανιός, Παπαγεωργίου
14:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Καπούλα
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΣΗΣ,
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Σ.
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΜΑΡΟΣ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Ποντίκη Α.
14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΚΑΣΟΛΗΣ,
ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Σακάρογλου
19:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΑΤΟΥΔΗΣ,
ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Στεφανίδου
16:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Ηλιάσκος
15:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ,
ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Συμεωνίδης, Μισιρλόγλου
14:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης, Γούτη
15:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ,
ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΥΚΕΩΝ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Κόντος
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ,
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Γιοβανούδα
15:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΛΟΛΙ,
ΚΕΛΕΚΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.
18:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ,
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΕΚΛΕΚΤΟΣ,
ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Βουδούρης
11:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μωραίτου, Αρβανιτίδης
18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΣ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΛΟΛΙ,
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Κωστοπούλου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΔΕΛΛΑΣ,
ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Αδαμίδης, Τασιώνα
17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΠΟΓΑΣ Σ.
Γραμματεία: Δήμου, Αρμάου
Δευτέρα 13
Ιανουαρίου 2014
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ
ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τσακίρης, Λεονταρά
21:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΦΑΚ Ο ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία:
Κουτσολαμπρόπουλος, Κουλελή, Ποντίκη Μ.
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Σαλβερίδης, Αλεξανδρόπουλος
21:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΜΑΡΟΣ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Χρηστίδης, Πισκιούλης
21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Ε.Ο.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΠΟΓΑΣ
Σ.
Γραμματεία: Μανιός, Παπαγεωργίου, Κάτσης
19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΡΑΤΤΟΣ,
ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Σαραφοπούλου, Χρήστου, Κούδας
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ Κ.Α.Ο.Σ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ,
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Κεχαγιά, Ράμπαντι
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΕΝΗΣ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Χ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Δαγδηλέλη, Κούλλιας
Γυμνασίαρχος: ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗΣ
21:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Βουδούρης, Βασιλείου
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Ηλιάσκος, Χατζέλης
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ,
ΓΚΕΚΑΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Κατατριώτου, Μπέλλου
Γυμνασίαρχος: ΜΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ Β.Α.Ο. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν.,
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Προεστού, Τασιώνα, Παπαδόπουλος Μ.
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΑΝΙΟΣ,
ΣΕΛΕΒΟΣ
"κεκλεισμένων
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Μιχαηλίδου,
Κόντος
των θυρών"
* Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
* Δικαίωμα εισόδου στο γήπεδο έχουν συνολικά τριάντα (30)
άτομα από κάθε Σωματείο και συγκεκριμένα οι Αθλητές, οι δύο Προπονητές, ο
Γιατρός, ο Φυσιοθεραπευτής και δεκατέσσερα (14) ακόμη άτομα, που αναγράφονται
σε ειδική κατάσταση (Άρθρο 82 Ομαδικές ύβρεις – 8, Κανονισμών Ε.Ο.Κ.).
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ.
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Δρακοπούλου
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ.
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Τόλιου, Βαρυτιμίδης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΔΑΜΙΓΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Ποντίκη Α., Καλογιαννίδης
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦ. ~ Π.Ο.Ξ. ΓΑΖΕΤΑΣ Α.,
ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Κράντα, Συμεωνίδης
20:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ~ ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.,
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν.
Συκεών
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Άντωγλου,
Καλπακίδου
21:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜ.-ΜΑΛΓ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ,
ΜΠΟΊΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης, Κεχαγιάς
Προκριματική
φάση ΕΦΗΒΩΝ
20:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ,
ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Μανιός, Παπαγεωργίου
Τρίτη 14
Ιανουαρίου 2014
Προκριματική
φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ.
ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Σακαλής
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ Ε.Ο.Σ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ,
ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Αρμάου, Δήμου Β.
21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΡΑΤΤΟΣ,
ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας, Λιούτσιας
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ,
ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Κωστοπούλου
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
20:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ.
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Χαλκίδης
Τετάρτη 15
Ιανουαρίου 2014
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:00 Ε.Κ.Ο. ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Χ., ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου, Ηλιάσκος
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΘΟΙ 2007 ~ Π.Ο.Ξ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ,
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ρούζιος, Ποντίκη Α., Κεχαγιάς
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΠΙΚΗΣ,
ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης, Γούτη, Μισιρλόγλου
Κ - 20
21:45 Β.ΑΟ. Β.Α.Ο. ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ,
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου
19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
ΓΡ., ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Σαραφοπούλου
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΜΑΚΡΗΣ,
ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Δαγδηλέλη
20:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ.
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Αγ.
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
21:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΤΣΟΚΟΛΗΣ,
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Νέδας, Σαράφης
Πέμπτη 16
Ιανουαρίου 2014
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΚ ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ~ ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
Ν., ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Κοέν, Τσακίρης, Λεονταρά
Κ - 20
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ΚΑΤΟΥΔΗΣ,
ΙΩΑΝΝΟΥ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου
Προκριματική
φάση ΠΑΙΔΩΝ
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΜΠΑΊΟΣ,
ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Βασιλείου
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΓΚΟΥΜΑΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Χρηστίδης
Προκριματική
φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ
19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. ~ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Σαλβερίδης
0 Σχόλια