Στην παράταση η Επανομή

Μεγάλο παιχνίδι και στην Πυλαία με τον Αριστοτέλη Επανομής να παίρνει τη νίκη στην παράταση με 79-80. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με 50-62, όμως η ΑΕ Πυλαίας ισοφάρισε σε 70-70.

Ο Καβαρδίνας με μια βολή διαμόρφωσε το τελικό σκορ, με τους γηπεδούχους να έχουν τόσο στον κανονικό αγώνα όσο και στην παράταση τον τελευταίο λόγο αλλά να αστοχούν και να κάνουν λάθος.
Δεκάλεπτα: 16-19, 36-32, 50-43, 70-70(κ.α.), 79-80
Διαιτητές: Σιμητόπουλος-Καλπάκης
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (Ντούλης): Τρέμμας, Σπανός 3(1), Βαλεργάκης, Τόττης 3(1), Νότης 17(3), Κουλουμπής 2, Γκόγκος 3(1), Γκόφας 14, Χατζημιχαηλίδης 10(2), Μιχαηλίδης 21(1), Χατζηαθανασίου 6.
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ (Δεμερτζής): Κωνσταντίνιδης 15(1), Δουβής 5(1), Καργόπουλος 5(1), Παπαϊωάννου 5, Τζινόπουλος, Γιαννακός, Καβαρδίνας 12, Οικονόμι 11(2), Τσαπουρνάς 10, Σπυρόπουλος 17(2), Διαμαντής.