Το τουρνουά παμπαίδων κλέβει την παράσταση στο σημερινό
πρόγραμμα των αγώνων της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ (Β΄
φάση)
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΦΑΚΟ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ~ ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝΕΜ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Χ#ιωάννου, Πισκιούλης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: Μανιός
20:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Γραμματεία: Μανιός
19:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1 ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 2 ΜΠΟΓΑΣ
ΣΠ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μωραίτου, Γιαννακός
18:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΒΛΑΧΟΥ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Ιωαννίδης
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. 2 ~ ΑΚΕΤΣ 2 ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ,
ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΟΥ
Γραμματεία: Σαλβερίδης, Τόλιου
18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη
13:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ,
ΚΟΡΝΑΡΟΥ
Γραμματεία: Μπέλλου, Γαλάνη
15:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ.
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Μαγγανάρης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ 1 ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Κ., ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Τσακαλάκης
20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ 3 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 3 ΖΑΝΕΒ,
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Τσακαλάκης
14:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ Β.Α.Ο. 1 ΚΑΤΟΥΔΗΣ,
ΚΕΛΕΚΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κούδας, Ελευθεράκου
12:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.,
ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ
Γραμματεία: Πουλιώτη, Μυσιρλή
12:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1 ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 1
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΔΟΥΛΔΕΡΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Διώτη
14:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2 ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ.
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ Α.
Γραμματεία: Μούστος, Διώτη
9:45 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ 1 ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ, ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Κωνσταντίνου
16:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 3 ~ AO ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
Γ., ΚΑΡΝΑΒΑΣ
παλιό
Γραμματεία: Λεονταρά, Λαζόγλου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 1 ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΔΙΒΟΛΗ,
ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Πασχαλίδου
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ 1 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. 1 ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σταματογιάννης, Ξανθάκη
19:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ,
ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κεχαγιά, Σωτηριάδου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ 2
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ, ΛΟΥΜΠΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Κουκουτσέλης
13:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ,
ΔΟΜΟΥΧΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κωστής
11:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ
'02 1 ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 2 ΕΚΛΕΚΤΟΣ,
ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Βιοπούλου
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. 1
ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Γαβράς
13:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΜΠΟΊΤΣΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Μαυρομάτης
17:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΟΕΚ HOOP ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.,
ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Αγγελιδάκης
19:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ.1 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ,
ΚΑΛΟΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Λαμπρέλης
18:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ, ΛΟΥΜΠΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σιδερίδης
16:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡ.
ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη
13:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ 2 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 2
ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Νέδας
15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΕΚΛΕΚΤΟΣ,
ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Γιαννακός
15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΛΕΥΘΕΡΗΣ,
ΣΚΟΝΔΡΑΣ
Γραμματεία: Δήμου
Β., Δήμου Λ.
17:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜ.
ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΛΕΦΑΚΗΣ
Γραμματεία: Αρμάου, Δήμου Λ.
16:15 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Διμπιτούζης
16:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 ~ ΑΚΑΔ. ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Κ., ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου, Δίγκας
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Ντεράκη
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
ΑΓΟΡΙΩΝ
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 1 ΚΑΡΜΠΑ,
ΝΤΙΝΟΥΔΗ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Καρατζιώτης
11:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α., ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Κατσάρας
0 Σχόλια