Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ
το πρόγραμμα των αγώνων της από Κυριακή μέχρι και Τετάρτη που είναι το εξής:
KYΡIAKH 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
Γ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ ΜΙΧΕΛΗΣ ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Τσιρακίδου, Προεστού
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Αντωνιάδου, Τεληγιαννίδου, Στεφανίδου
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ
ΓΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΔΙΒΟΛΗ,ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Μπενάκη Α, Μπέλλου Β
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΝΤΟΝΤΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Δήμας, Δρακοπούλου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Διμπιτούζης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
Π.Ο. ~ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γ.,ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Μαρβάκη Ι., Ηλιάσκος
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ
ΑΟΚ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Α., Καραμπουρνιώτη Ν., Κόντος
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ.
Α.Σ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κοκκινά, Σωτηριάδου
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ
Α.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Δήμας, Τουκμενίδου
20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
~ ΜΑΜΟΥΘ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Ντάγκας, Τσιρακίδου
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
13:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ.
Γραμματεία: Κουρτελη, Ζηδιανάκης
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ
ΑΠΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Βουδούρης, Λαζόγλου
18:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ
ΑΚΘ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Αστερνός
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΧΑΝΘ
ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ.
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μανούσος
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΚΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΦΙΛΛΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Κοκκινά
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
Α.Σ. ~ ICBS 2009 ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Χρηστίδης
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπαρμπας Ι., Κόνιαλη
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Γαλάνη
17:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΤΖΑΚΑΤΖΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος
20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
Μ.Α.Ο. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΜΑΓΗ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Μιχαηλίδου
19:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.
ΜΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΔΩΝΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μαρβακη Σ., Καπνοπούλου
14:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
13:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΠΣΙ
ΚΙΝΓΚΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Ποντικέρη, Φωστηρίδου
17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ
ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ
ΑΜΠΣ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Αντωγλου
19:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ
ΚΟΘ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κωσταντίνου, Ηλιάσκος
11:45 25ο Δημ.Σχολείο ΒΙΚΤΩΡ
ΑΜΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΠΑΠΑΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τσιρακίδου
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος
19:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ
ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Κωστανακη, Κούλλιας
19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΣΑΑΚ ~ ΜΕΝΤ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Λεονταρά, Κωστοπούλου
16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΜΙΧΕΛΗΣ ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Προεστού, Αλεβιζάτος
16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΠΙΠΛΙΟΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Λεονταρά
09:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ.
ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουλώνη
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ
Α.Μ.Σ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΔΙΒΟΛΗ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Μπουρνάς, Μπέλλου Β
15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΑΡΜΠΑ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Κοέν, Κούρφαλη
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ
ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: Τότσικα, Βουλώνη
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δήμας, Βουζούκου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
Α.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου Βασιλείου
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2005-06-07 (Άρης Γραμμενίδης)
08:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ
ΦΩΚΑ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Δήμας, Μπενάκη Α
ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ζηδιανάκης, Λεονταρά
Γυμνασίαρχος: ΔΕΛΛΑΣ
21:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΙΩΝ.ΑΣ ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Χατζηιωάννου, Σακαλής, Ηλιάσκος
Γυμνασίαρχος: ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ
20:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μανούσος, Μπεκιάρης
Γυμνασίαρχος: ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ
ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουρτελή, Κουκουβίνου, Ντάγκας
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~
Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Καπνοπούλου, Καλογιαννίδης
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι
21:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ.
ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Καραγεωργοπουλος, Βουδούρης
Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ
20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΜΗΧ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Βασιλείου
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ.
ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Αντωγλου, Δαουλτζής, Καλπακίδου
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΕΟΝΘ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ
Α.Ο. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Αλεβιζάτος, Μπέλλου Β
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ
Α.Σ.Κ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ
Γραμματεία: Κοκκινά, Δήμας, Ράμπαντι
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΥΡΑ
ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΓΗ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου, Κουκουτζέλης, Χατζέλης
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ
Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κράντα, Κόντος, Μιχαηλίδου
21:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Τζήκα, Χρηστίδης
20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ
Α.Π.Σ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Κοέν, Τσιρακίδου, Σκαλιστής
ΤΡΙΤΗ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ.
ΜΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Μπέλλου Β., Δαγδηλέλη
Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ
20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΠΑΛΙΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΠΠΟΔ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κοέν
21:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία: Λάσπα, Ακριτίδης
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ
Γ.Σ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ
Γραμματεία: Μπουρνάς, Παραδείση
21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΕΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Τότσικα, Κοκκινά
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ
19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΟΥΚΛ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Αντωγλου, Μπεκιάρης
21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ
ΜΓΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.,
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ
19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ
ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΚΩΝΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Ντάγκας
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Τσολακίδης
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
19:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΝΈΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΦΩΚΑ,ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν
ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Γ.Σ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Τεληγιαννίδου, Μαρβάκη Ι
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Π.Σ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Α., Καραμπουρνιωτη Ν.,
Κουκουτζέλης
21:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΣΤ. ΕΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Τερζίδης. Παραδείση, Λιούτσιας
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Μπέλλου Μ., Δαγδηλέλη
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος, Φωστηρίδου, Βαρυτιμίδης
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΤΣΑΚΑΤΖΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Μπαρμπας Ι., Κόνιαλη, Μανούσος
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ
21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΙΩΝ.ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Τζήκα, Ηλιάσκος
21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Ποντικέρη, Τόλιου
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου, Στεφανίδου
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Τ., ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Κωτσόβολος
21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΔΕΛΛΑΣ, ΦΙΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Τσολακίδης
21:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΜΗΧ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
20:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΕΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Κολοκυθάς
0 Σχόλια