Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ
το πρόγραμμα των αγώνων της Παρασκευής που είναι το εξής:
Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣ.ΠΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Τζήκα, Χατζέλης
21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΟΥΚΛΟΥΤΣΑ ~ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Τόλιου, Βαρυτιμίδης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΣΤ,ΕΑΣ ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ.ΑΕΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Ανανιάδης, Παπαδόπουλος Κ
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΔΕΝ.ΑΜΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ.,
Ιακωβίδου
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΜΕΝ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Γιοβανούδα, Σακαλής
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΣΩ ~
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.,
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Μαρβάκης, Κόντος
21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΚΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου, Κούλλιας
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Ν.ΡΥΣ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Κοέν, Λιούτσιας
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ ΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου, Προεστού
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Παρμακίδης, Κωτσόβολος, Ράμπαντι
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν., Λεονταρά
21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΕΠΑΝ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΔΕΛΛΑΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης, Αρβανιτίδης
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ
ΑΟ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Καραγεωργόπουλος, Μπουρνάς
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΞΥΛΑΔΙΚΑ ΕΑΑΘ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Γιουβαλίδου, Λάσπα, Ηλιάσκος
21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΜΑΟ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.ΑΕΣ ΚΩΝΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Καργίδου, Καραγκούνη, Κωστανάκη
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΓΑΣ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ,
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη, Σακάρογλου
20:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΜΓΣΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης, Μπάρμπας Ι
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ ΜΑΓΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Δαουλτζής, Φωστηρίδου
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΦΛΟΓΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ,
ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρ., Καραμπουρνιώτη Ν.,
Σαραφοπούλου
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ
~ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γούτη, Μισιρλόγλου
21:45 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ
ΑΚ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Αστερνός, Διμπιτούζης Α
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
Α.ΠΟΛ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ,ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
21:45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ
~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ ΑΣΚ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Δήμας, Παληογιάννη
21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΔΗΜΟΥ, ΚΕΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία:
Σωτηριάδου, Πασχαλίδου,
Βασιλείου
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ
ΣΟΥΡ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία:
Γαλάνη Π., Μπέλλου Β,
Τσιρακίδου
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:15 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕΚ ~ ΕΥΡΙΠΟΣ ΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Χαραλαμπίδης, Κράντα, Μιχαηλίδου Γ
21:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Γρούτα, Κούδας
21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ
ΦΙΛΥΡΟΥ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π.,
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Αρ., Ταρπάγκου Φ
21:45 ΜΕΝΤ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ
ΑΜΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Ντάγκας, Κουκουβίνου
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
ΑΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Κούρφαλη, Παραδείση
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ
ΠΛΑΓ.ΑΠΣ ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ ΤΖΙΟΒΑΝΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Κοέν, Τσολακίδης, Λιούτσιας
21:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ
ΑΓ.ΤΡΙΑΔ, ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ,ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Παπαθανασίου
0 Σχόλια