Τα παιχνίδια για το
πρωτάθλημα παίδων ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το
εξής:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:00 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ
ΑΟ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Δαγδηλέλη
20:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ
ΑΟΚ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Ακριτίδου, Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΣ ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ.ΜΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Βασιλείου, Παπαδόπουλος Μ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ
ΑΣ ~ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΑΕ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΡΑΣΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Παπαθανασίου, Καραγεωργόπουλος
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ
ΣΚΟΥΛ ΑΣΚ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ντουβαλέτης, Αρβανιτίδης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΠΟ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Καργίδου, Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Καραγκούνη, Ζαφειριάδου Α., Γαλάνη Π
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΠΠΟΔ.ΑΣ ~ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Δήμας, Σωτηριάδου
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΑΟΔ ~ ΝΕΣΤΩΡ
ΑΜΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης
16:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΕΟΝΘ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ
ΓΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Αναγνωστόπουλος, Παληογιάννη, Κωστοπούλου
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
17:00 ΧΑΝΘ Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΔΕΚΑ
ΔΕΛΛΑΣ, ΚΩΝΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Σκαλιστής
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ ~ ΒΑΟ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ,
ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Κόντος
18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΡΙΑΝ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Αλεβιζάτος
18:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Κωστοπούλου
13:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ
ΑΠΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
14:30 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ
ΛΑΓΚ.ΜΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΙΧΑΛΗ ΕΥ
Γραμματεία: Τζήκα, Στεφανίδου
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΓΑΣ ~ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΜΣ
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
13:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΑΣ ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Καπνοπούλου
15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΤΕΓΟΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ
ΧΑΛ. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΤΕΓΟΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Σακαλής
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
~ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Ηλιάσκος
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΚ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Φωστηρίδου
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΣ ~ ICBS 2009 ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Κωτσόβολος
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ
14:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ
ΚΟΘ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Παραδείση
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ
ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α
14:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΔΗΜΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΖΟΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Κωτσόβολος
14:30 ΜΕΝΤ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~
ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Καραγεωργόπουλος
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ
ΚΟΛ. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ
ΑΟ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Βουλώνη, Σκαλιστής
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ~ ΜΕΝΤ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Βουλώνη
17:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ Μ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΜΗΧ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Αρβανιτίδης
15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΛΑΓ,ΑΜΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: ΜπελλουΒ., Τσιρακίδου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Ζηδιανάκης
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΚΟΘ. ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΝΑΚΟΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Παπαδόπουλος Μ
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Δρακοπούλου
0 Σχόλια