Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ
το πρόγραμμα των αγώνων της από Κυριακή έως και Τετάρτη που είναι το εξής:
KYΡIAKH 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΜΣ ~
ΑΟΕΑ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γούτη, Μισιρλόγλου
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΑΕ ~ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ , ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Αϊβαζίδου, Μούστος, Καραγεωργόπουλος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Κάτσης, Παπαδόπουλος Μ
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΘΕΣ. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Καραγκούνη, Σακελλαρίου, Γαλάνη Π
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
24 ~ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρτ., Καραμπουρνιώτη Ν.,
Κουκουτζέλης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΗΛ.ΑΟΚ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ
ΓΑΣ ~ ΠΑΟΔ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αναγνωστόπουλος, Νικολαϊδης, Βουλώνη
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ
ΑΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ. ΚΩΝΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Παπαθανασίου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Δήμας, Μούστος
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Δαγδηλέλη
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ
ΑΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
NEO Γραμματεία: Μπέλλου
Β., Τσιρακίδου
18:00 11 Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.ΜΑΣ ΜΑΓΗ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου
20:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ. ΜΑΓΗ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου Γ
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΑΛ.ΜΓΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ
~ ΧΑΝΘ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β. ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Παραδείση, Σκαλιστής
14:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Λιούτσιας
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ., ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Καπνοπούλου
11:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ~
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Μπάρμπας Ι
14:00 ΑΓ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΟΚ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Μπάρμπας Ι
12:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ
ΧΑΛΚHΔΟΝΑΣ ΑΜΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Κόνιαλη
17:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ
ΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Ανανιάδης
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Τόλιου
15:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.ΑΣ
ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Χ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Κωτσόβολος
16:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΜΑΟ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κούδας, Γρούτα
18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
ΑΠΣ ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Σκαλιστής
14:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Λεονταρά
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Σακαλής, Κολοκυθάς
17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ
ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ΜΠΑΜΠΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ
17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ
ΚΟΛ ΚΑΡΜΠΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Κωστοπούλου
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Κουρτέλη, Κιλαζίδου
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΚΑΛ, ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24
~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Διμπιτούζης Α
19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΣΑΑΚ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Κούλλιας
18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΕΠΑΝ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΧΑΤΖΗΣ Φ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΝΑΚΟΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΜΟ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Κάτσης, Παπαδόπουλος Μ
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΧΑΤΖΗΣ Φ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Ν.ΡΥΣ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΗΤΣΙΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α.
ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΜΟ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Βασιλείου
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
21:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σαραφοπούλου, Γρούτα, Κούδας
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~
Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΔΕΛΛΑΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Κωστοπούλου, Τσιρακίδου
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Καραγεωργόπουλος, Κούλλιας
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
20:45 ΜΕΝΤ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΕ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κιλαζίδου, Κουκουβίνου
Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
21:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΚ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΤΖΙΜΑ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου, Σακάρογλου
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη, Μπάρμπας ι
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ.
ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης, Ζαφειριάδου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΚΑΛ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Νικολαϊδης, Τσολακίδης, Βασιλείου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ
ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΠ.ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Γιουβαλίδου, Τζήκα, Χατζέλης
21:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΛΑΓΚ.ΑΣ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γούτη, Μισιρλόγλου
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
20:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΚΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Λιούτσιας
ΤΡΙΤΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ
(Νεάνιδες) ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Κουρτέλη, Αστερνός, Διμπιτούζης Α
Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ
ΠΡΑΤΤΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Εθυμίου Α., Ντουβαλέτης
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΤΡΙΑΔ.ΜΑΣ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ.ΑΣΚ
ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης, Κοέν
21:30 ΞΥΛΑΔΙΚΑ ΕΑΑΘ ~ ΠΥΡΓΟΣ
ΧΑΛ.ΑΜΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπαντές, Παρμακίδης, Κωτσόβολος
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
16:30 ΒΑΟ Β.Α.Ο. ~ ΜΙΚΤΗ
Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Κράντα
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Κολοκυθάς
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Α΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
18:30 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ
ΑΟ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Δρακοπούλου, Σκαλιστής
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκης., Χ#ιωαννου
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Συμητοπούλου, Ζαφειριάδου Ν., Σακαλής
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΧΕΔ. ~ ΜΕΝΤ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Γρούτα, Κούδας
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ
ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΕΚ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ,
ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης, Μπάρμπας Ι.
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Λιούτσιας
0 Σχόλια