Τα παιχνίδια της
Α΄ ανδρών ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Γούτη,
Μισιρλόγλου, Κόντος
Γυμνασίαρχος:
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι
21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία:
Μπέλλου Β., Τσιρακίδου, Βουδούρης
Γυμνασίαρχος:
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.
ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα,
Καπνοπούλου, Τσακαλάκης
Γυμνασίαρχος:
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
20:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ Β.Α.Ο. ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ,
ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία:
Ευθυμίου Α., Σταματογιάννης, Καραγεωργόπουλος
Γυμνασίαρχος:
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΖΙΜΑ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
ΓΡ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία:
Κράντα, Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου Γ
Γυμνασίαρχος:
ΛΑΔΕΝΗΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΖΕΤΑΣ,
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου,
Προεστού, Λεονταρά
Γυμνασίαρχος:
ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΔΕΚΑ ΛΟΡΤΟΣ,
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία:
Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής, Βασιλείου
Γυμνασίαρχος:
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:
Κόνιαλη, Σακάρογλου, Μπάρμπας Ι
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία:
Γιοβανούδα, Καλπακίδου, Σακαλής
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΜΠΑΜΠΗΣ
Γραμματεία:
Τσάκλη, Παπαθανασίου, Βουζούκου
Β-Γ Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ~
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία:
Τόλιου, Αλεξανδρόπουλος, Ηλιάσκος
Β-Δ Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ~ ΕΟΝΘ
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία:
Ιακωβίδου, Χρηστίδης, Πισκιούλης
Β-ΣΤ Φάση Γ2 ΄κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου,
Ανανιάδης, Άντωγλου
0 Σχόλια