Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της
Κυριακής, Δευτέρας, Τρίτης και Τετάρτης που είναι το εξής:
KYΡIAKH 22
ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Γ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ
15:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Ιωαννίδης, Λεονταρά
A΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
12:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Κολοκυθάς, Παπαδόπουλος Κ.
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Π., Ζαφειριάδου Α., Κούδας
16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.,
ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Σκαλιστής, Παληογιάννη
20:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΔΕΛΛΑΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Μπέλλου Μ., Σκαλιστής
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ,
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κοκκινά, Δήμας, Σωτηριάδου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Βουζούκου, Ζηδιανάκης
20:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ
ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ,
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Λαζόγλου, Παπαδόπουλος Μ
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΜΟΡΦΕΑΣ ΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Κωστής, Πασχαλίδου, Ράμπαντι
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΔΕΚΑ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Αρβανιτίδης
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ,
ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΓΡ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Συμεωνίδης
11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ,
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Νέδας, Κοέν
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΑΓΗ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Κωτσόβολος
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΤΕΓΟΣ,
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Κούλλιας
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΚΑΡΑΒΑΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Μαρβάκη Σ
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
ΚΑΡΑΒΑΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Μαρβάκη Ι
18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
ΠΕΡΡΑΚΗΣ, ΜΑΡΤΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ,
ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Πισκιούλης
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Τζήκα, Φωστηρίδου
14:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΥΛΟΥ
Γραμματεία:
Σαμαρά, Γρούτα
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Κούδας
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Παραδείση
19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ,
ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Λιούτσιάς
14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΤΡΑΚΑΣ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Κουκουτζέλης
16:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Μ.Σ.
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Καπούλα, Σακαλής
19:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Ντάγκας
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ,
ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Βασιλείου
13:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ,
ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Δαγδηλέλη
09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ,
ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Νέδας, Κοέν
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
CLAUDIA, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία:
Μπενάκη Α., Αρβανιτίδης
14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΡΟΥΜΑΝΗΣ
παλιό
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Λιούτσιας
18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης
13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΤΕΓΟΣ,
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Διαμαντοπούλου Χ
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΟΣ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία:
Γκανάλας, Ιωαννίδης
ΔΕΥΤΕΡΑ 23
ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.
ΓΑΖΕΤΑΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Χαλκίδης, Μαρβάκης
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ.,
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Γιοβανούδα, Μιχαηλίδου Γ
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
Α.Μ.Σ. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης Κόντος
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΔΑΜΙΓΟΣ,
ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Βουλώνη, Κούλλιας
Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ,
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Ηλιάσκος, Αλεξανδρόπουλος
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΕΝΗΣ
20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν.,
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Διαμαντοπούλου Χ.,
Αρβανιτίδης
Γυμνασίαρχος: ΔΕΛΛΑΣ
20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Κουκουβίνου, Προεστού
Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Καπούλα, Σακαλής
21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ Ε.ΔΗ.Λ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,
ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Σακάρολγου, Χατζέλης
21:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ,
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Μπέλλου Μ., Τσιρακίδου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Τσακλή, Σαλιμπασόγλου, Βουζούκου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΔΗΜΟΥ,
ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Κωστής, Παληογιάννη
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Βασιλείου
ΤΡΙΤΗ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
2017
Γ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ
18:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Χρηστίδης, Ηλιάσκος
21:00 ΠΕΡΑΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΔΕΛΛΑΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ~ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Τζήκα, Σακάρογλου, Βαρυτιμίδης
Προκριματική φάση
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Παληογιάννη
20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΔΗΜΟΥ
παλιό
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Κοέν
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Κράντα
ΤΕΤΑΡΤΗ 25
ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Γ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ.
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Καλπακίδου, Σακαλής
20:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ. ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Κωτσόβολος, Συμεωνίδης
21:30 ΙΩΝΙΑΣ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ(ΝΕΩΝ) ~ ΔΕΚΑ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Γρούτα, Κούδας
19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ. ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Ιακωβίδου, Αλεξανδρόπουλος
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα, Λεονταρά
Προκριματική φάση
ΠΑΙΔΩΝ
17:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΔΕΛΛΑΣ,
ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
0 Σχόλια