Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι
των αγώνων της Α1, Α2, Β΄ και Γ΄ Εθνικής Ανδρών, που είναι:
Α1 Ανδρών
Σάββατο 25
Φεβρουαρίου
ΚΓ Λαυρίου 17.00 Λαύριο-Προμηθέας Π.
Καρακατσούνης-Παφίλης-Δεσλής (Βιδάλης)
Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Κόροιβος
Γεωργιάδης-Καλδίρης-Τσώνος (Μήτσιου)
ΚΓ Χαλκίδας 17.00 Κύμη-Δόξα Λευκάδας
Πηλοϊδης-Σώμος-Τσαρούχα (Σταμάτης)
ΟΑΚΑ 17.00 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ Σχινάς-Πουρσανίδης Γ.-Διαμαντής
(Ντάβαρης)
ΔΚΓ Τρικάλων 17.00 Τρίκαλα-Ρέθυμνο Αναστόπουλος
Π.-Πουρσανίδης Κ.-Βαρδάλος (Μιναρετζόπουλος)
Δευτέρα 27
Φεβρουαρίου
ΚΓ Απόλλωνα 17.30 Απόλλων Π.-Ολυμπιακός
Ανδρικόπουλος-Παπαθανασίου-Ζαχαρής (Πίγκας)
Βενετόκλειο 16.00 Κολοσσός Ρ.-Παναθηναϊκός
Μαγκλογιάννης-Μπίκας-Σκούτας (Ξάνθος)
Α2 Ανδρών
Σάββατο 25
Φεβρουαρίου
ΔΑΚ Αστακού 17.00 Αίολος Αστακού-ΑΕ Χολαργού
Συμεωνίδης-Ταρενίδης Στ.-Λόρτος (Θεοδωρόπουλος)
ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές-Αρκαδικός
Μπήτης-Ξενικάκης-Καλογερόπουλος Λ. (Παπαγεωργίου)
Νεάπολης Λάρ. 17.00 ΑΕ Λάρισας-ΓΣ Λαρισαίων 1928
Θεονάς-Κάρδαρης-Στρέμπας (Βαρνάς)
Ιβανώφειο (κθ) 17.00 Ηρακλής-Δούκας
Σταματόπουλος-Τζαφλέρης-Παντελίδης (Παραλικίδης)
Δύο Αοράκια 16.00 Ηράκλειο-Εθνικός
Παναγιώτου-Δημόπουλος-Κωνσταντινίδου (Μπορμπαντωνάκης)
Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Πανιώνιος
Μάνος-Αποστολίδης-Καλογερόπουλος Φ. (Δούκας)
ΔΑΚ Καλαμίτσας 17.00 Καβάλα-Ψυχικό Παγώνης-Πιτσίλκας
Β.-Φακίτσας (Μπακάλης)
Π. Νικολαϊδη 17.00 Φάρος-Αμύντας
Ψαριανός-Καραβίτης-Μαγκουνής (Ελευθεριάδης)
Β’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 26
Φεβρουαρίου
ΔΑΚ Νίκαιας 18.00 Ιωνικός Ν.-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Πολυχρόνης-Τσολάκος (Πετράκης Μιχ.)
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Κωνσταντινόπουλος-Λιότσος (Τζωρτζάκης)
Αμαρουσίου (κθ) 17.00 Μαρούσι-Πρωτέας Βούλας Μπούκας-Χρηστίδης
Π. (Ζερβούδης)
Α. Παπανδρέου 17.00 Πειρστέρι-Απόλλων Σμύρνης
Παυλόπουλος-Λύρας (Παπαδόπουλος Κ.)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Πανερυθραϊκός
Διμπινούδης-Μαραμής (Δραμεσιώτης)
Δ. Βικέλας (κθ) 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΚΑΠ
Φασόλης-Αντωνιάδης (Λημνιάτης)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Μανδραϊκός Μηλαπίδης-Σπυρόπουλος Σπ.
(Καρούσης)
Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Παπάγου
Θεοδωρόπουλος-Ζακεστίδης (Ντάβαρης)
2ος Όμιλος
Σάββατο 25
Φεβρουαρίου
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Πιερικός Αρχέλαος
Κρεσταινίτης-Τσακαλογιάννης (Ρόζης)
Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Καστοριά Παπαδόπουλος
Θ.-Μελανίδης (Τζιοπάνος)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Χαρίλαος Τρικούπης
Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Πολυχρονίδης)
Χρ. Χριστοδούλου 16.00 Ασπίς Ξ.-Φίλιππος Βέροιας
Ξέρας-Καρακώστας (Σαλικίδης)
Κυριακή 26
Φεβρουαρίου
Αγ. Παύλου 17.00 Ευρώπη Πευκοχωρίου-Ερμής Αγιάς Τζιοπάνος
Ν.-Τσιρτσιμάλης (Θωμόπουλος)
ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ Σιμητόπουλος-Γαζέτας
(Φωτιάδης)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Ανατόλια Τζίμα-Σιταρίδης
(Δροσόπουλος)
Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Καρδίτσα Παπαγερίδης-Δημάδης
(Λαδένης)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Σάββατο 25
Φεβρουαρίου
Γλαύκου 17.00 ΑΟ Γλαύκος – ΑΕ Ίκαρου Καλλιθέας
Ρίζος-Ντασύ (Μάρκου)
Κυριακή 26
Φεβρουαρίου
ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου – ΑΟ Πορφύρας
Μακρής-Καρανικόλα (Τρίγκα)
1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δαφνίου - ΑΟ Αχαγιά ΄82 Μπανασάκης-Κατσαπρακάκης
(Μπουρνάς)
Μεσσήνης 17.00 ΣΚ Καλαμάτα – Έσπερος ΑΟΠΑ
Τσαχάκης-Αναστασίου (Γιαλικάρης)
Ακράτας 17.00 ΑΟ Ακράτας – ΑΟ Πεύκης Νάστος-Τσιμπούρης
(Παπαδόπουλος Γ.)
Ερμιόνης 17.00 ΑΟ Ερμιόνης – ΑΟ Ένωση Ιλίου
Νάκας-Ασηκαμάκη (Ζάρκος)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης – ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου
Σταθόπουλος-Μαρίγλη (Κουλούρης)
3ος Όμιλος
Σάββατο 25
Φεβρουαρίου
Φαρσάλων 16.00 Φάρσαλα-Πρωτέας Γρεβενών
Ντόγκας-Σαρακενίδης (Αγορογιάννης)
0 Σχόλια