ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 37-60
Ε.ΔΗ.Λ.-ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
52-46
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ 53-45
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 62-60
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ-ΑΓΧΙΑΛΟΣ 79-71
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ 59-72
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ-ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 76-37
Το πανόραμα του θεσμού
ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ
ΦΑΣΗ (9-30/9)
Α1. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ 73-64
Α2. ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ-ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 60-39
Α3. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 88-40
Α4. Ε.ΔΗ.Λ.-ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
52-46
Α5. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ-ΚΟΥΦΑΛΙΑ 51-71
Α6. ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ 55-66
Α7. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΑΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 58-39
Α8. ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 72-50
Α9. ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ-ΑΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 49-45
Α10. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-OLD SCHOOL 81-41
Α11. ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΠΑΟΔ
40-61
Α12. ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ 49-53
Α13. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 49-74
Α14. ΑΡΜΕΝΙΚΗ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ 56-71
Α15. ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 36-60
Α16. ΕΛΒΕΤΙΑ 2005-ΠΑΣ ΔΕΗ
Α17. ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ 53-45
Α18. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 58-49
Α19 DEI-ΑΤΛΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 73-44
Α20. ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΕΧΕΔΩΡΟΥ 63-72
Α21. ΜΑΚΕΔΩΝ-ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 47-70
Α22. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ-ΑΓΧΙΑΛΟΣ 79-71
Α23. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ-ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 76-37
Α24. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ 59-72
Α25. ΒΟΣΠΟΡΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ 96-105
Α26. ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 62-60
Α27. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 37-60
Α28. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ 69-62
Α29. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ 54-58
Α30. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 77-54
ΔΕΥΤΕΡΗ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ (22/9-30/10)
Β1. Ν. ΒΟΤΣΗΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
Β2. ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ -ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Β3. ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Β4. ΕΛΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Β5. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ -ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Β6. ΜΕΝΤ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 59-62
Β7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ- ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Β8. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΡΒΑ
Β9. ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ -ΔΑΣΩ
Β10. ΒΑΟ- ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Β11. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΦΗΒΙΚΟ
Β12. Ε.ΔΗ.Λ.-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΕΦΗΒΙΚΟ
Β13. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
Β14. ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ- ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Β15. ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ- ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Β16 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
Β17. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ- ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΕΧΕΔΩΡΟΥ
Β18. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ
Β19. ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ
Β20. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ
Β21. ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ -ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Β22. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
Β23. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ.-Α16
Β24. ΒΕΡΓΙΝΑ-ΠΑΟΔ
Β25. ΑΕΝ ΚΡΗΝΗΣ-GBA
80-62
Β26. ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
Β27. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 77-47
Β28. DEI-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
Β29. ΓΑΛΑΖΙΟΙ- ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
Β30. ΚΑΝΑΡΗΣ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Β31. ΚΟΥΦΑΛΙΑ - ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ
Β32. ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΦΗΒΙΚΟ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ
ΤΡΙΤΗΣ ΦΑΣΗΣ (1-22/11)
Γ1. Β16-Β19
Γ2. ΑΕΝ ΚΡΗΝΗΣ -Β6
Γ3. Β1-Β10
Γ4. Β8-Β14
Γ5. Β7-Β4
Γ6. Β12-Β2
Γ7. Β31-Β23
Γ8. Β29-Β18
Γ9. Β3-Β11
Γ10. Β13-Β5
Γ11. Β15-Β28
Γ12. Β30-Β20
Γ13. Β9-Β22
Γ14. Β17-Β26
Γ15. Β32-Β21
Γ16. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-Β24
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ
ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΦΑΣΗΣ (7/1-5/2)
Δ1. Γ1-Γ10
Δ2. Γ4-Γ14
Δ3. Γ3-Γ16
Δ4. Γ8-Γ5
Δ5. Γ11-Γ9
Δ6. Γ15-Γ7
Δ7. Γ12-Γ6
Δ8. Γ2-Γ13
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
(6-28/2)
Π1. Δ6-Δ3
Π2. Δ2-Δ8
Π3. Δ4-Δ1
Π4. Δ7-Δ5
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
(1-19/3)
Η1. Π1-Π2
Η2. Π4-Π3
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Η1-Η2
0 Σχόλια