Α1 Ανδρών
ΚΓ ΠΑΟΚ 21.00 ΠΑΟΚ-Άρης Πηλοϊδης-Κορομηλάς-Μητσόπουλος
(Σιμητόπουλος)
ΚΓ Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Ολυμπιακός
Μπήτης-Ανδρικόπουλος-Μαλαμάς (Γιαλικάρης)
Β’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Ν. Περκιζας 17.00 Προμηθέας Χ.-Φιλαθλητικός
Τσαχάκης-Γιακείμη (Μπουρνάς)
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Παπάγου Δημόπουλος-Καρακάσης
(Μπορμπαντωνάκης)
Ν. Σμύρνης 17.00 Πανιώνιος-Κορωπί Κάρδαρης-Αναστασίου
(Άκελ)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Ιωνικός Ν.
Θεοδωρόπουλος-Διμπινούδης (Ορφανός)
Β’ Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Χρηστίδης Π-Τσάτσης (Ηπιώτης)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης
Παπαφωτίου-Χρηστίδης Ηλ. (Πετρίδης)
Αντ. Τρίτσης 17.00 Χολαργός-Ηράκλειο Αναστόπουλος
Α-Κυριακόπουλος (Ελευθεριάδης)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Νίκη Αμαρ.
Σταθόπουλος-Μαγκαφάς (Κωστής)
2ος Όμιλος
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Πιερικός Αρχέλαος
Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου (Κουσαϊτης)
Άργους Ορ. 17.00 Άργος Ορ.-Αίολος Αστακού
Φακίτσας-Γερακίνης (Βόντζας)
Αρναίας 13.00 Στρατώνι-Αγρίνιο Λόρτος-Τζιβελεκίδου
(Δροσόπουλος)
Νεάπολης Λάρ. 17.00 ΓΣΛ 1928-ΕΑΚ Θεσσαλονίκης Παπαγερίδης-Ντούρας
(Σταμάτης)
Καστοριάς 17.00 Καστοριά –ΑΕΛ Δεληγιαννίδης-Τζίμα
(Μερτζάνης)
Ιωνίας Διαβατών 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-Ευκαρπία
Τσιρτσιμάλης-Σιταρίδης (Τζιοπάνος)
Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Ανατόλια Καλογερόπουλος
Λ-Ζαχαρής (Βαφείδης)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Κεραυνός Αιγίου
Σιώκας-Αντωνίου (Πετρόπουλος)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμ.-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας
Σκαλτσής-Φραγκούλη (Φαλούκας)
Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρ.-Ίκαρος Καλ.
Κωνσταντινίδου-Τσακαλογιάννης (Θεοδωρόπουλος)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Μανδραϊκός
Παυλόπουλος-Σπυρόπουλος Σπ. (Μουζάκης Στ.)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Γλαύκος Μαραμής-Ορφανός Ι.
(Παπαδόπουλος Γ.)
Σχολικό ΝΦ 15.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Πεντέλη Καλογερόπουλος
Φ-Σιδέρης (Χασάπης)
Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-ΚΑΟΚ
Κρεσταινίτης-Κανελλόπουλος (Πολιτόπουλος)
2ος Όμιλος
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Πανναξιακός Μακρής-Βαλούρδος
(Αλετράς)
Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Σπόρτιγκ Λογοθέτης-Ρίζος
(Ευαγγελινός)
Θήβας 15.30 Κάδμος-Κύδων Ραχιώτης-Πολυχρόνης (Χριστοδούλου
Γ)
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-Μαρούσι Στρέμπας-Μαγκουνής
(Παπαδόπουλος Κ)
Κω 17.00 Ιπποκράτης-Ηλυσιακός Γρίβα-Φασόλης
(Παπαγιαννόπουλος)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Πρωτέας Βούλας Πόντας-Αποστολίδης
(Λημνιάτης)
Χαλκιοπούλειο 16.00 Έσπερος Λαμίας-Άρης Πετρούπολης
Χαλαμπαλάκης-Μπανασάκης (Σταμάτης Φ)
3ος Όμιλος
ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Σιάτιστα Κέτουλας-Δολγύρας
(Κηπουρίδης)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Ιωάννινα Ντόγκας-Χατζηχαρίσης
(Τέγα)
ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Αριστοτέλης Φλ. Εκίζογλου-Λαδάς
(Μελανίδης)
ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Εύαθλος
Γραικός-Κουκουλεκίδης (Μπαταούλα)
Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Μακεδονικός Παπαδόπουλος
Θ-Μελανίδης (Βαρνάς)
4ος Όμιλος
Ευμοίρου Ξ. 18.00 Ασπίς Ξ.-ΧΑΝΘ Ταρενίδης Κ-Ελευθεριάδης
(Σαλικίδης)
Χαλκηδόνας (κθ) 18.00 Χαλκηδόνα-Αγ. Βαρβάρα Πιτσίλκας
Μ-Χρυσάφης (Παραλικίδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνής-Ίκαροι Σ.
Φούτζηλας-Αγραφιώτης Γ (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού-ΓΑΣ Κομοτηνής Πιτσίλκας
Β-Σαρακενίδης (Ανδρίτσος)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Γαλάτιστα
Δημάδης-Παπαγεωργίου (Λιρίδης)
ΒΑΟ 18.00 ΒΑΟ-Ζέφυρος 02 Δαμίγος-Μαραθιώτης (Κασαπίδης)
Γέφυρας 18.00 Γέφυρα-Ορφέας Ν. Σκοπού Κατρακάρης-Μπακάλης
(Ελευθεριάδης)
0 Σχόλια