Τα πρωταθλήματα της Α΄ γυναικών και των νέων κυριαρχούν
στο σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γραμματεία: Κούρφαλη, Λέκκα, Αλεξανδρόπουλος
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Ε.Ο.Σ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου, Πισκιούλης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΩΫΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Δαουλτζής, Άντωγλου
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14 434-237 197
2) ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 12 471-343 128
3) ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 11 386-314 72
4) ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 11 344-273 71
5) ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 11 341-335 6
6) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ.9 272-314 -42
7) Μ. ΑΛΕΞ. ΕΧΕΔΩΡΟΥ 9 273-424 -151
8) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡ. 7 164-445 -281
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ
ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Κοέν, Βουζούκου, Ράμπαντι
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Χ#ιωάννου, Μούστος, Κεχαγιά
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ,
ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Σαραφοπούλου, Κούδας
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) Ν. ΒΟΤΣΗΣ 14 437-283 154
2) ΜΕΝΤ 12 414-328 86
3) GBA-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ.12 351-304 47
4) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 11 392-298 94
5) ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 11 322-319 3
6) ΖΕΦΥΡΟΣ 9 340-371 -31
7) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡ. 8 300-378 -78
8) ΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7 233-508 -275
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ
ΕΥΡΙΠΟΣ ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΛΑΊΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α., Ανανιάδης
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΛΗΤ. ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΜΑΡΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Νέδας, Σαράφης, Τσιουμλέκης
21:15 Ε.Κ.Ο. ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΟΥΣΗΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Τζήκα, Χατζέλης, Βαρυτιμίδης
Κ / 20
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Σαλβερίδης
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Συμεωνίδης, Κράντα
21:45 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ.
ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
21:45 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Ποντίκη Α
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΩΝ ΣΤΟΥΜΠΟΣ,
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Αστερνός
21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΤΕΜΕΛΚΟΥ,
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Γκαρτζονίκας
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Βασιλείου
21:45 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρμάου
21:45 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Προεστού, Μπουρνάς
0 Σχόλια