Τα πρωταθλήματα εφήβων και κορασίδων που επαναρχίζουν,
ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ
ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΜΩΎΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη,
Ιακωβίδου, Ακριτίδης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.ΠΟΛ. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑP.
Γραμματεία: Λέκκα, Διμπιτούζης
Π., Διμπιτούζης Αγ.
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2
ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΜ. ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Γιαγλής, Δήμας, Σκαλιστής
Προκριματική φάση
ΕΦΗΒΩΝ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου,
Στεφανίδου
16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΣ
Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ.,
Βουδούρης
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Ι., ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Βουδούρης,
Παπαδόπουλος Μ.
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2
ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ.
Γραμματεία: Δήμας, Σκαλιστής
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου
19:00 ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σαράφης, Νέδας
18:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου
18:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Δήμου Λ., Αρμάου
19:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ Κ., ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Ανανιάδης,
Τσιουμλέκης
16:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Μπάρμπας
18:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ
ΓΕΦΥΡΑΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Κεχαγιάς
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞ. ΕΛΠ.
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Σακάρογλου
15:15 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ Α.Ο.Ε.Κ. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.,
ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου
16:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης,
Παπαδόπουλος Κ.
14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ Β.Α.Ο. ΛΑΙΔΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης,
Ανανιάδης
15:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟY ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γραμματεία: Καλογιαννίδης,
Κράντα
21:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΧΑΤΖΙΔΟΥ,
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α.,
Ταρπάγκου Φ.
13:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Κ., ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Αλεβιζάτος
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ΤΕΜΕΛΚΟΥ,
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Σφέϊκου, Κιλαζίδου
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ
Γραμματεία: Δαμάσκος, Κοέν
13:30 ΠΥΛΑΙΑΣ AE ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΚΑΡΜΠΑ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα
15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Βασιλείου
17:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛΗΝ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ. ~ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Βουζούκου
20:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΔΕΛΛΑΣ,
ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ.,
Ζηδιανάκης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ
Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Λαζόγλου
15:45 ΠΕΡΑΙΑΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΔΕΛΛΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Δήμου Λ., Αρμάου
15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΔΟΥΒΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ.,
Ντουβαλέτης
Προκριματική φάση
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ,
ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Κωστοπούλου,
Δαγδηλέλη
19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ,
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας,
Αστερνός
16:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΜΠΑΊΟΣ,
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
παλιό
Γραμματεία: Δαμάσκος, Κοέν
18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Σακαλής
13:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠ.
Γραμματεία: Βουζούκου, Βασιλείου
16:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ Β., ΔΑΙΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Κόνιαλη, Κούρφαλη
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ
2002
08:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΡΡΑΣ
~ ΚΕΝΤΡΟ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
09:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΔΥΣΗ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν.,
Πασχαλίδου
0 Σχόλια