Τα παιχνίδια για την 19η αγωνιστική της Β΄
ανδρών ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Β΄ κατ.
ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΝΙΟΣ,
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Ποντίκη
Μ., Κεχαγιάς
21:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Τζήκα, Σαλβερίδης,
Χατζέλης
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π.,
Καλπακίδου, Βαρυτιμίδης
21:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Κράντα,
Συμεωνίδης
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Σαραφοπούλου,
Χρήστου, Κούδας
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛ.
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης,
Κολοκυθάς, Καραμπίνας
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 36 1338-954 384
2) ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 35 1446-991 455
3) ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 31 1157-1075 82
4) ΔΑΣΩ
31 1168-1096 72
5) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗ 29 1170-1113 57
6) ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
28 1181-1153 28
7) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 27
1100-1109 -9
8) ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
27 1008-1083 -75
9) ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
26 1124-1033 91
10) Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 26 1043-1118 -75
11) ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
23 1021-1188 -167
12) ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22 1060-1118 -58
13) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ 18 907-1271 -364
14) ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
18 927-1348 -421
*Ο Κρόνος Ευόσμου έχει δύο μηδενισμούς και αποβλήθηκε από
το πρωτάθλημα
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Κοέν, Λιούτσιας,
Κωστοπούλου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κοέν,
Λιούτσιας
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΜΠΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΤΖΙΜΑ,
ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Μπέλλου,
Τσιρακίδου
21:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ~ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου,
Σκαλιστής, Βασιλείου
21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης,
Βουδούρης, Σιωζόπουλος
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα,
Λεονταρά
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 35 1247-911 336
2) ΑΡΕΤΣΟΥ 31 1138-985 153
3) ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 30 1073-974 99
4) ΑΕΕ ΤΟΥΜΠΑΣ 30 1156-1064 92
5) ΑΕΝ ΚΡΗΝΗΣ 30 1076-986 90
6) ΑΚ ΑΣΤΕΡΙΑ 29 1072-995 77
7) Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 29 1042-1029 13
8) ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 28 1108-1045 63
9) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 27 1110-1108 2
10) ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 25 1065-1159 -94
11) ΒΕΡΓΙΝΑ 24 1067-1095 -28
12) Ν. ΒΟΤΣΗΣ 21 1009-1206 -197
13) Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ 21 876-1122 -246
14) ΑΕΤΟΣ 0 0-360 -360
*Ο Αετός έχει δύο μηδενισμούς και αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: Νέδας, Σαράφης,
Τσιουμλέκης
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΔΟΞΑ ~ ΑΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΘΕΣ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν., ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Καπούλα,
Σακαλής
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου,
Ιακωβίδου, Άντωγλου
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΗΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π.,
Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΣ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ~ ΠΑΣ Δ.Ε.Η. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β., ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη,
Κατρακυλίδου, Γιοβανούδα
21:45 25ο Δημ.Σχολ. ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Τσαουσίδου,
Καζαντζίδου, Δαγδηλέλη
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΊΟΣ
Γραμματεία: Σφέϊκου, Μυσιρλή,
Αλεβιζάτος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ ~ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ
Γ., ΜΠΟΓΑΣ
Γραμματεία: Λόλη, Μούστος,
Κεχαγιά
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΔΑΜΙΓΟΣ,
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δήμας, Σκαλιστής,
Βασιλείου
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ
ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Βουζούκου,
Ράμπαντι
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ.,
Δήμου Λ., Αρμάου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ.
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.,
Ηλιάσκος
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ
ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ ΣΑΚΑΛΗΣ,
ΚΡΙΝΤΗΡΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Αθ.,
Κωστανάκη, Παπαδόπουλος Κ.
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ~ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης,
Κόντος, Μιχαηλίδου
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ.
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ Ε.
Γραμματεία: Πολύζου,
Γκαρτζονίκας, Παραδείση
Προημιτελική
φάση ΕΦΗΒΩΝ
21:15 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΣΟΥΛΗΣ,
ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Δρακοπούλου,
Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη
0 Σχόλια