Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της από
Κυριακή έως και Πέμπτη που είναι το εξής:
Κυριακή 12 Οκτωβρίου
2014
Γ1 Κατ. Ανδρών
19:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΠΑΣΤΕΡ A.O. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ -
ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης -
Κουκουβίνου - Μπουρνάς
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
ΜΑΝΙΟΣ - ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δήμας - Σωτηριάδου -
Βασιλείου
Γ2 Κατ. Ανδρών
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΜΠΙΚΗΣ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ
Γραμματεία: Μήλιου - Βαρυτιμίδης
- Ακριτίδης
20:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜ. ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ - ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π. -
Ηλιάσκος - Πισκιούλης
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΤΟΜΑΣ
- ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δαούλτζης - Άντωγλου
- Μιχαηλίδου Γ.
18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ - ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντόπουλος - Καλπακίδου - Ουσταμπασίδου
19:30 25ο & 100ο ΔΗΜ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. - ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου -
Παραδείση - Γκαρτζονίκας
13:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΤΛΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΑΣ.
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γιαγλής - Τασιώνα -
Βουλώνη
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ.
ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ - ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Πασχαλίδου -
Σκαλιστής - Κατσής
19:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΤΣΟΥΛΗΣ -
ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σφέικου -
Τουκμενίδου - Κωνσταντικάκη
Πρωτάθλημα Παίδων
17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Νέδας - Σαράφης
16:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΚ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης -
Ανανιάδης
12:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΛΟΛΙ
- ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ. - Ποντίκη
Αφ.
11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ρούζιος Π - Κεχαγιάς
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ICBS 2009
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ - ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου -
Σαλβερίδης
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚ. ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΥΟΣΜ. ΙΩΑΝΝΟΥ - ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη - Κάπουλα
Λ.
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΑΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ.
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ - ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου -
Ουσταμπασίδου
14:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ κλ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Γ.Σ. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Ν.
Γραμματεία: Κωτσόβολος - Αστερνός
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΤΟΜΑΣ
- ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Άντωγλου -
Μιχαηλίδου Γ.
15:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ. - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣ.
Γραμματεία: Καλογιαννίδης -
Καραμπίνας
19:30 ΕΥΟΣΜΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΜΑΧ. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΚΟΥΣΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου -
Ζαφειριάδου
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΛΑΙΔΗΣ - ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη - Μπεκιάρης
16:30 Ε.Κ.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΠΠΟΔΡΟΜ. ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κούδας -
Σαραφοπούλου
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Α.Ο.Ε.Κ. ΚΑΤΟΥΔΗΣ -
ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Κόντος - Διμπιτούζης
Αγγ.
15:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ - ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Προεστού - Λεονταρά
12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ - ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Μπέλλου -
Δρακοπούλου
18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ~ ΝΑΥΑΡΧ.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος -
Παληογιάννη
20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος -
Παληογιάννη
09:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ - ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΑΠ.
Γραμματεία: Λιούτσιας -
Χ''Ιωάννου
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔ.
ΣΑΚΑΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Βασιλείου -
Παπαδόπουλος Μ.
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΠΡΑΤΤΟΣ - ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μούστος - Βουδούρης
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ.
ΠΡΑΤΤΟΣ - ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη - Κάπουλα
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΔΙΒΟΛΗ - ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΣΤΕΦ
Γραμματεία: Κάπουλα - Δαγδηλέλη
18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΣΘ ~ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κοέν - Κωστής
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΜΑΚΡΗΣ
- ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου -
Κωστοπούλου
14:00 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΜΕΝΤ
ΤΣΟΥΛΗΣ - ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου - Κοέν
20:00 ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΕΚΛΕΚΤΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου - Ιωαννίδης
15:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ - ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ -
Κωστής
Δευτέρα 13
Οκτωβρίου 2014
Α' Κατ. Ανδρών
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΔΑΚ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ ~ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Γ.Σ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ - Ρούζιος
Π - Κεχαγιάς
Γυμνασίαρχος: ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΠΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ - ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ
Γραμματεία: Μπεκιάρης - Κράντα -
Συμεωνίδης
Γυμνασίαρχος: ΤΖΑΡΙΔΗΣ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης - Ηλιάσκος
- Πισκιούλης
Γυμνασίαρχος:
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ -
ΜΠΙΚΗΣ
Γραμματεία: Χρήστου -
Σαραφοπούλου - Κούδας
Γυμνασίαρχος: ΚΙΜΙΑΤΖΗΣ
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ~ ΜΕΝΤ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. - ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου -
Τσιρακίδου - Μπέλλου
Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.
ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Κάτσης - Τουκμενίδου
- Κωνσταντικάκη
Γυμνασίαρχος: ΒΑΦΕΙΔΗΣ
20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ - ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σιωζόπουλος -
Βουδούρης - Κούλλιας
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γ1 Κατ. Ανδρών
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΜΥΘΟΙ ΑΣ 2007 ΧΑΛ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. ΔΑΜΙΓΟΣ - ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Γαλάνη Π. - Αλεξανδρόπουλος - Βαρυτιμίδης
20:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΑΚΑΔ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ΤΣΟΚΟΛΗΣ -
ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Κιλαζίδου -
Χ''Ιωάννου - Δρακοπούλου
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
N. - ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου - Τασιώνα - Ντάγκας
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΓΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΜΑΝΙΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Δήμας - Σωτηριάδου - Βασιλείου
Γ2 Κατ. Ανδρών
21:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΗΛ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π -
Ποντίκη Α. - Διμπιτούζης Α.
21:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒ. ΕΥΟΣΜΟΥ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ - ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη - Μισιρλόγλου
Γρ. - Τσιουμλέκης
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜ
ΣΕΛΕΒΟΣ - ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη - Κάπουλα
- Σακαλής
20:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ.
ΠΡΑΤΤΟΣ - ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος - Κόντος
- Μιχαηλίδου Γ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Ο ΑΣ
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ - ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κοέν - Κωστής -
Βουλώνη
Πρωτ. Εφήβων
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:
Νέδας - Σαράφης
Πρωτ. Κορασίδων
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ -
ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής - Προεστού
Τρίτη 14 Οκτωβρίου
2014
Γ1 Κατ. Ανδρών
21:30 ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ Δ.Α.Κ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΠΑΣ ΤΣΟΥΛΗΣ - ΜΠΟΓΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης - Δήμου
Λ. - Αρμάου
Γ2 Κατ. Ανδρών
21:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΝΕΑ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΟ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜ ΜΑΛΓ.
Α.Π.Σ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ - ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη - Ποντίκη
Αφ. - Ποντίκη Μ
Πρωτάθλημα
Νεανίδων
21:15 11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ - ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης - Αλεξανδρόπουλος
20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΙΩΑΝΝΟΥ
- ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας -
Αστερνός
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ -
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛ.
Γραμματεία: Παληογιάννη -
Δαγδηλέλη
20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ - ΛΕΦΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου - Λεονταρά
Πρωτάθλημα Κ20
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΧΑΝΘ ΜΑΡΟΣ - ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης -
Παπαδόπουλος Κ.
Πρωτάθλημα Παίδων
21:30 ΠΑΟΚ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΑΣ ΠΑΟΚ ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ - ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Τσιρακίδου - Μπέλλου
Τετάρτη 15
Οκτωβρίου 2014
Α Κατ. Γυναικών
21:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Δ.ΑΚ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.
ΠΡΑΤΤΟΣ - ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α - Κούρφαλη
- Ποντίκη Μ
20:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Κάπουλα - Σακαλής -
Κεχαγιάς Α
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΩΝ Ε.Α.Κ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧ.
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι - ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης - Κωτσόβολος
- Αστερνός
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ - ΕΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου -
Χαλκίδης - Μαρβάκη Σ
21:45 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΣΕΛΕΒΟΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης -
Ουσταμπασίδου - Ακριτίδης
21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β - ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου -
Δαγδηλέλη - Παληογιάννη
Γ2 Κατ. Ανδρών
20:00 Ε.Κ.Ο. ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒ. ΕΥΟΣΜ. ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ - ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δαουλτζής -
Ανανιάδης - Άντωγλου
Πρωτάθλημα Κ20
21:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΜΠΙΚΗΣ - ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Σαλβερίδης -
Σακάρογλου
19:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΜΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ - ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός -
Κωτσόβολος
21:30 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ - ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος -
Σακάρογλου
19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Α.Ο.Ε.Κ. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ
- ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Σαραφοπούλου -
Κούδας
21:45 ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. - ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Καραμπίνας -
Κωτσόβολος
20:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ. ΓΡΑΙΚΟΣ
- ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ
Γραμματεία: Μπουρνάς -
Γκαρτζονίκας
21:45 ΚΑΠΠΑ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΤΣΟΥΛΗΣ -
ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντάγκας - Κάτσης
21:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΔΑΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ - ΜΠΟΓΑΣ
Γραμματεία: Κοέν - Κωστής
Πέμπτη 16
Οκτωβρίου 2014
Πρωτάθλημα Κ20
21:15 11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜ. ~
ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ-ΜΕΝΕΜ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ -
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ
0 Σχόλια