Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι
της 4ης αγωνιστικής σε Β΄ και Γ΄ Εθνική Ανδρών που είναι οι εξής:
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
Κυριακή 2
Νοεμβρίου
1ος Όμιλος
Αμαρουσίου (κθ) 17.00 Μαρούσι-Περιστέρι
Παπαφωτίου-Μαγκουνής (Σιώκας)
Χολαργού 17.00 Χολαργός-Πανερυθραϊκός
Αποστολίδης-Αναγνώστου (Πετράκης)
Κύμης Ν. Μαρίνος 17.00 Κύμη-Ιωνικός Ν.
Δημόπουλος-Κωνσταντινόπουλος (Μπλέτσας)
Δαϊς 17.00 Δούκας-Φιλαθλητικός Πόντας-Ραχιώτης (Ντάβαρης)
Δύο Αοράκια 17.00 Ηράκλειο-ΚΑΠ Κοτσιμπός-Σπυρόπουλος Α
(Γιαννακουδάκης)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Αμύντας Ζακεστίδης-Στρέμπας
(Χασάπης)
Π.Νικολαϊδης 17.00 Φάρος Κερ.-Ίκαρος Καλ.
Μηλαπίδης-Τσαχάκης (Παλάτος)
2ος Όμιλος
ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ Λαζαρίδης-Φουτζήλας
(Δροσόπουλος)
ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Π.-Άργος Ορ.
Τσουμαχίδης-Ζαχαρής (Παπαδόπουλος Ν)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Πιερικός Αρχ. Παπαγερίδης-Ντούρας
(Φωτιάδης)
Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Προμηθέας Πανταζής-Πιτσίλκας Β
(Ανδρίτσος)
Ευμοίρου 17.00 Ασπίς Ξ.-Φοίνικας Λάρ.
Σιμητόπουλος-Τσιρτσιμάλης (Σαλικίδης)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες-Κομοτηνή Παπαδόπουλος-Παπανικολάου
(Τσούντσουρας Γ)
Ν.Μουδανιών 17.00 Ευρώπη Π.-Αργοναύτης
Ευφραιμίδης-Παργιανόπουλος (Θωμόπουλος)
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
Κυριακή 2
Νοεμβρίου
1ος Όμιλος
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Κεραυνός Αιγίου
Γιαννακουδάκης-Μαρίγλη (Παπαδόπουλος Στ.)
Ν.Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Ερμής Περ. Παυλόπουλος-Αντωνίου
(Λημνιάτης)
1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Κρανίδι Βαλούρδος-Ροδίτης
(Μπουρνάς)
2ο Λύκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρ.-Ακάδημος
Μπανασάκης-Χατζημάρκος (Σταματόπουλος)
Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ. Κορ.-Προμηθέας Χαλ.
Λουκαράκης-Ντάνος (Ζάρκος)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Νήαρ Ηστ Ζέρβας-Σταθόπουλος
(Σοφιανοπούλου)
Ν.Περκίζας 14.00 Χαλάνδρι-Ζάκυνθος Λιότσος-Τζαμάκου
(Αλετράς)
2ος Όμιλος
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Κορωπί Καρακάσης-Καρπάνος
(Κουρκουνάκης)
Ν.Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Σπόρτιγκ
Πολυχρόνης-Ορφανός Ιορδ. (Μίχας)
Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ιωνικός ΝΦ Φασόλης-Γκαμήλη (Παππάς)
Θήβας 15.30 Κάδμος-Ηρόδοτος Κοντίλης-Σπυρόπουλος Σπ.
(Κορορδάτος)
Αγ. Δημητρίου Ν. 16.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αρχάγγελος
Μαντήλας-Κανελλόπουλος (Γολεγού)
Αιγάλεω 15.30 Διαγόρας Δρ.-Ακαδημία Καλ.
Κυριακόπουλος-Νάστος (Νάκος)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Αιγάλεω Χρηστίδης
Π.-Λαζαρίδης (Τζουβάρας)
3ος Όμιλος
Ν. Ιωνίας Μαγν. 18.00 Νίκη Βόλου-Πρωτέας Γρ.
Καλέσης-Χατζηχαρίσης (Τσοπουρίδης)
Βόνιτσας 17.00 Αίολος Αστακού-Μελίκη Καραλής-Μαυρατζάς
(Μάρκου)
ΔΑΚ Έδεσσας 17.00 Πανεδεσσαϊκός-Βόνιτσα Μανιός-Μαραθιώτης
(Δεπούδης)
ΔΑΚ Αγρινίου 15.00 Αγρίνιο-Μεταμόρφωση Β.
Κωνσταντινίδου-Τσακαλογιάννης (Αθανασίου)
Βελβεντού 18.00 Διόσκουροι Κοζ.-Σιάτιστα Νάκας-Ζιώγας
(Κηπουρίδης)
Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Ηρακλής Κοζ. Τζιοπάνος-Δαμίγος
(Μερτζάνης)
Αλκαζάρ 18.00 Λάρισα 1964-Καρδίτσα Δημάδης-Μυσιρλής
(Παπαδημητρίου)
4ος Όμιλος
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Ευκαρπία
Κοϊμτζόγλου-Παπαδόπουλος Χρ. (Βαφείδης)
Δήγα Δράμας 18.00 Τιτάνες Δρ.-Μακεδονικός Ταρενίδης
Κ-Ελευθεριάδης (Λαμπρίδης)
ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00 Σταυρούπολη-Μαντουλίδης
Σιταρίδης-Πετανίδου (Τοζακίδης)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Νεάπολη
Καρακώστας-Κετούλας (Μπαγκλατζής)
Ιωνίας Θ. 18.00 Ιωνικός Ιων.-Αγ. Βαρβάρα
Ξέρας-Κοντογιάννης (Βορεάδης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ.-Πολύγυρος Τσοκόλης-Μπίκης
(Γιαβρής)
0 Σχόλια