Α Κατ. Ανδρών
20:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΜΕΝΤ ΠΡΑΤΤΟΣ - ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ Γ -
ΓΟΥΤΗ - ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ
Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ
21:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΥΟΣΜ. ΔΑΜΙΓΟΣ - ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ -
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ
Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
20:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ - ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: ΚΟΥΡΦΑΛΗ - ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ - ΣΑΚΑΛΗΣ
Γυμνασίαρχος: ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
21:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΦΟΥΤΖΗΛΑΣ - ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ -
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ - ΗΛΙΑΣΚΟΣ
Γυμνασίαρχος: ΒΟΡΕΑΔΗΣ
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Δ.ΑΚ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Γραμματεία: ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΑΣΤΕΡΝΟΣ
- ΜΠΟΥΡΝΑΣ
Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Κ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΝΙΟΣ -
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Μ
Γραμματεία: ΚΕΧΑΓΙΑ Θ -
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ - ΣΙΩΖΟΠΟΥΛΟΣ
Γυμνασίαρχος: ΛΑΔΕΝΗΣ
20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ~ ΜΕΓΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -
ΤΟΥΚΜΕΝΙΔΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΑΚΗ
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1) ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ 2 65-39 26
2) ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 72-58 14
3) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 66-55 11
4) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 2 55-44 11
5) ΒΑΟ 2 70-60 10
6) ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2 70-62 8
7) ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 79-73 6
8) ΜΑΚΑΜΠΗ 1 73-79 -6
9) ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 1 62-70 -8
10) ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1 60-70 -10
11) ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1 55-66 -11
12) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 44-55 -11
13) ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 1 58-72 -14
14) ΜΕΝΤ 1 39-65 -26
Γ1 Κατ. Ανδρών
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΔΑΚ ΜΥΘΟΙ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ~ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ΛΕΣΧΗ ΜΠΙΚΗΣ - ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΡΟΥΖΙΟΣ Π
- ΠΟΝΤΙΚΗ Μ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ~ ΕΚΠ.
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ - ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ -
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ - ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ
20:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ
- ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ
Γραμματεία: ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ -
ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ - Χ''ΙΩΑΝΝΟΥ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΥΛΑΙΑΣ AOM ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΡ - ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
Γραμματεία: ΚΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ -
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
ΣΕΛΕΒΟΣ - ΜΠΑΙΟΣ
Γραμματεία: ΔΗΜΑΣ - ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ -
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Γ2 Κατ. Ανδρών
21:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΕΟΧΩΡ. ΤΖΙΜΑ - ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΚΟΝΙΑΛΗ - ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
- ΚΡΑΝΤΑ
20:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΣΥΚΕΩΝ Α.Ο.Ε.Κ. ~ ΛΑΧΑΝΑ Ε.Δ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ
- ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π -
ΚΟΝΤΟΣ - ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ε.Α.Κ. ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ~ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ - ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ - ΚΟΕΝ -
ΚΩΣΤΗΣ
Πρωτ. Εφήβων
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΑΚ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΤΣΟΚΟΛΗΣ -
ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: ΝΕΑΔΣ - ΣΑΡΑΦΗΣ
21:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΠΡΟΕΣΤΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ
0 Σχόλια