Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το
πρόγραμμα των παιχνιδιών του Σαββάτου που είναι το εξής:
Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΠΌ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜ. ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Γραμματεία: Ευθυμιάδης, Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης
Αγ.
18:00 ΑΣΠΡΟΒ/ΛΤΑΣ ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ.
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντούλια, Ντεράκη
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Βαρέλα, Κάτσης
19:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ~ ΑΟ ΠΑΣΤΕΡ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ,
ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Παπαδοπούλου, Μπανασάκη, Γκαρτζονίκας
19:00 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ Ν.
Γραμματεία: Δαμάσκος, Λαζόγλου, Λεονταρά
Προκριματική
φάση ΕΦΗΒΩΝ
18:00 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ.
ΖΑΝΕΒ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Κούδας
13:00 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ΓΑΖΕΤΑΣ Α.,
ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Κατατριώτου
14:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ,
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπουρνάς, Λούτσιας
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
Ι., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Βασιλείου, Δρακοπούλου
Β΄ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ
16:30 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπανασάκη, Λούτσιας
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΜΙΓΟΣ,
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σαλβερίδης
17:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ,
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Ηλιάσκος
16:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ,
ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
21:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ,
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜ. ΓΡΑΙΚΟΣ,
ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου
16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜ.
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Καπούλα
15:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σιωζόπουλος, Τουκμενίδου
Προκριματική
φάση ΠΑΙΔΩΝ
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΤΣΟΥΛΗΣ,
ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Δήμου Β., Αρμάου
Β΄ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
17:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ Ε.Ο.Σ. ΤΣΟΥΛΗΣ,
ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Αρμάου, Δήμου
15:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΓΚΕΚΑΣ
Γραμματεία: Προεστού, Δαγδηλέλη
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΜΠΙΚΗΣ,
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκης, Μαρβάκη Ι.
0 Σχόλια