Τα παιχνίδια για τις προκριματικές
φάσεις εφήβων και κορασίδων ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που
είναι το εξής:
Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΠΑΣ Δ.Ε.Η. ~ ΑΕΚ
ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΖΙΜΑ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Ελευθεράκου,
Κούδας
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ~
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης,
Κουκουβίνου, Κούλλιας
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~
Χ.Α.Ν.Θ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Μπέλλου,
Τσιρακίδου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~
ΑΣ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Σωτηριάδου,
Κεχαγιά
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~
ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ.
Γραμματεία: Παραδείση,
Σκαλιστής
19:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΠΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης,
Κουκουβίνου
20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΑΝΙΟΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος,
Μπουρνάς
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Λαμπρέλης,
Δρακοπούλου
17:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Τουκμενίδου,
Κωνσταντικάκη
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~
Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ρούζιος Π.,
Κεχαγιάς
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΖΑΝΕΒ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Καλπακίδου,
Χρήστου
17:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~
ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος,
Πισκιούλης
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ~
ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Σαλβερίδης,
Σακάρογλου
19:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ~ ΓΑΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ, ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα,
Καπούλα
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ~
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΜΠΙΚΗΣ, ΓΚΟΥΜΑΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος,
Καλογιαννίδης
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~
ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΜΠΑΊΌΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης,
Σαραφοπούλου
19:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Δίγκας,
Μισιρλόγλου
18:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Π#ΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., Π#ΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Γκαρτζονίκας,
Ράμπαντι
14:30 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~
Κ.Α.Ο.Σ. ΚΟΥΣΗΣ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη,
Παναγιωτίδου
20:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΤΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης,
Τσιουμλέκης
15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ~ ΑΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Συκεών Γραμματεία: Κράντα, Κόντος
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ
~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη
Σ.
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΣΑΚΑΛΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Σακαλής,
Τσακίρης
17:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ~
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β., ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου,
Παληογιάννη
14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ~ ΑΜΣ
ΒΙΚΤΩΡ ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας,
Βουλώνη
21:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Βασιλείου,
Δαγδηλέλη
15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~
ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Δήμου Λ., Δήμου
Β.
17:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~
ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΤΣΟΥΛΗΣ Β., ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Παπαγεωργίου,
Μανιός
20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου,
Ντάγκας
16:30 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΓΚΕΚΑΣ, ΜΠΟΓΑΣ Σ.
Γραμματεία: Λαζόγλου,
Λεονταρά
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
16:00 ΑΣΠΡΟΒ/ΛΤΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ~
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Σαββίδης, Ντεράκη
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδης,
Ουσταμπασίδου
16:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. Π#ΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ., Π#ΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Ράμπαντι,
Γκαρτζονίκας
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ.
~ Ε.Ο.Σ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π.,
Διμπιτούζης Αγ.
18:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ.
~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Ποντίκη
Α.
9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~
ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου,
Προεστού
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02 ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κοέν, Κωστής
16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΤΣΟΥΛΗΣ Β., ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μανιός,
Παπαγεωργίου
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ
8:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΒΟΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.,
ΛΕΦΑΚΗΣ
9:15 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΔΥΣΗ ~ ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Β., ΛΕΦΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Γαλάνη
Π.
0 Σχόλια