Πληθώρα παιχνιδιών περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα της
ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ1 κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ~ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΓΚΕΚΑΣ,
ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Σκαλιστής, Χ#ιωάννου
12:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΜΑΝΙΟΣ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Κούκουλα, Παραδείση, Βουδούρης
Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ
(Β΄φάση)
20:00 ΣΟΧΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝΕΜ. ΙΓΝΑΤΙΟΥ,
ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Γούτη, Νέδας, Μισιρλόγλου
19:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Π.Ο.Ξ. ~ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ,
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Θεοδώρου, Ηλιάσκος
19:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΚ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
ΣΑΚΑΛΗΣ, ΜΠΑΊΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Γκαρτζονίκας, Αλεβιζάτος
Δ΄ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΜΑΚΡΗΣ
νέο
Γραμματεία: Προεστού, Κούλλιας
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΤΣΟΚΟΛΗΣ,
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βασιλείου
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ-ΦΛΟΓΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ
Γραμματεία: Δήμου, Αρμάου
12:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ,
ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου
14:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ
Α.
Γραμματεία: Νέδας, Τσιουμλέκης
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. ~ ΑΚΕΤΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.,
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Ζαφειριάδου
13:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ,
ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ
ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ
20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ,
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Βασιλείου, Ράμπαντι, Παφιώλης
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Play offs)
20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν.,
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης, Κόντος
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ,
ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Δαγδηλέλη, Κεχαγιά
Γυμνασίαρχος: Α΄ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
13:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Κοέν
11:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΠΛΑΤΕΛΑ,
ΠΑΠΠΟΥ
Γραμματεία: Σταματογιάννης
9:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΔΙΒΟΛΗ,
ΔΟΥΛΔΕΡΗΣ
Γραμματεία: Μούστος
12:15 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Τασιώνα
10:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
ΓΡ., ΓΙΑΛΑΜΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
10:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ,
ΚΑΛΟΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ~ ΑΚΑΔ.ΑΘΛΕΤΙΚΟ
ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ.
12:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Χατζέλης
12:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Κεχαγιάς
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ
ΑΓΟΡΙΩΝ
11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΜΑΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΥ
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ρούζιος Π.
17:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ '02
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπασλής
17:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΡΑΓΙΑΣ
Γραμματεία: Λεονταρά
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔ. ΕΥ. ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ.
ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου
18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. 1 ~ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 1
ΚΑΤΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα
12:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Ποντίκη Α.
10:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ~ ΑΟΕΚ HOOP
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Γραμματεία: Χρήστου
16:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης
14:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝ. ~ ΑΚΕΤΣ 2 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ,
ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΟΥ
Γραμματεία: Σαλβερίδης
11:15 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 1 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
Γ.
Γραμματεία: Πουλιώτη
15:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ 2 ΧΑΤΖΙΔΟΥ,
ΚΕΛΕΚΙΔΟΥ
Γραμματεία: Φωστηρίδου
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΕΤΣ 1 ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. 1 ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ,
ΓΑΒΡΙΛΗΣ
Γραμματεία: Κόντος
9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΛΑΤΕΛΑ,
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σταματογιάννης
12:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Κοέν
13:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. 2 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου
12:30 ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ 1 ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΜΠΟΊΤΣΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΚΑΡΜΠΑ,
ΚΑΡΝΑΒΑΣ
Γραμματεία: Κωνσταντικάκη
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 2
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΡΝΑΒΑΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου
9:00 ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 1 ~ Μ.Ε.Ν.Τ. 1 ΚΩΤΙΔΗΣ,
ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
10:15 ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ 2 ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΚΩΤΙΔΗΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.
παλιό
Γραμματεία: Βουλώνη
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ,
ΒΛΑΧΟΥ
Γραμματεία: Αντώγλου
10:30 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 2 ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡ. ΔΙΒΟΛΗ,
ΔΟΥΛΔΕΡΗΣ
Γραμματεία: Μούστος
9:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ '02
2 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Βιοπούλου
16:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΔΟΜΟΥΧΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
11:15 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥ. 2
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γ., ΓΙΑΛΑΜΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης
15:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. 1 ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.,
ΧΑΡΙΣΤΟΣ
παλιό
Γραμματεία: Τερζίδης
9:00 ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ3 ΑΣ ΑΡΗΣ
1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 1 ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
13:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία: Μίγγας
9:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΕΚΛΕΚΤΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης
15:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μωραίτου
14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ~ ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΠΟΓΑΣ
Δ.
Γραμματεία: Δήμου
15:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ΜΠΟΓΑΣ
ΣΠ.
Γραμματεία: Αρμάου
10:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Κ.
Γραμματεία: Κεχαγιάς
14:15 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Σακαλής
13:00 I.C.B.S. I.C.B.S. 2009 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΤΟΜΑΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης
15:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ~ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ
ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
15:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. 3 ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΙΩΑΝΝΟΥ,
ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ
Γραμματεία: Δρακοπούλου
0 Σχόλια