Αρκετά παιχνίδια
περιλαμβάνει και το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ (Θέσεις
1-2-3)
17:00
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ.,
ΜΑΓΗΣ
Γραμματεία:
Χρηστίδης, Ηλιάσκος, Αντωγλου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ (ΜΠΑΡΑΖ
ΑΝΟΔΟΥ)
19:00
ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Γαλάνη, Κυρίτσης
Πρωτάθλημα Παμπαίδων U15
19:00
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΑΡΕΤΣΟΥ ΑΟ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΔΩΝΗΣ ΤΡ
Γραμματεία: Τούμπα, Αργυρούδης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ U11
10:00
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ~ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΠΑΥΛΙΔΗΣ, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μοτζάκης
10:45
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ, ΠΙΤΕΛΗ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου
9:45
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ ΚΑΤΣΙΝΑΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗ
Γραμματεία: Μορφίδου
11:30
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΔΟΥΓΑΣ
Γραμματεία: Τερζή Α
10:00
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ~ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ, ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Κοκκινά
11:45
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΜΥΣΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Συμεωνίδου
9:15
ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΥΣΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμιάδου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ U12
13:15
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου
12:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Ζουμπούλης
16:45
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ.,
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ξανθόπουλος
9:00
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κοέν
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
U12
10:30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντόπουλος
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-U15
14:00
ΚΑΠΠΑ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΣΤΟΥΜΠΟΣ Δ
Γραμματεία: Ευθυμιάδου
Jr
NBA
11:30
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ AΣ ΑΡΗΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Πλουμπής, Λιούτσιας
12:30
ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ CHAMPIONS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΚΟΘ ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ,
ΣΟΥΛΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Σταϊκιδου
13:00
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ~ ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΒΟΓΙΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γαβριηλίδου, Καλπακίδου
13:30
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ~ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ
Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου
15:15
ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΒΟΓΙΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κουρτελή, Λάζιος
17:00
ΜΕΝΤ Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ, GAVRILOVIC
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου
11:20
ΧΑΝΘ Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΑΣ ΠΡΩΤΕΥΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΌΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ξανθόπουλος, Κονσολάκη
0 Σχόλια