«Κουτσουρεμένο» είναι και
το σημερινό πρόγραμμα των Εθνικών κατηγοριών. Αναλυτικά:
Β’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Π. Σαλπέας 18.00
Εθνικός-Αργοναύτης Τριγλίας Δολγύρας-Γεράνιος-Τούσης (Μπουρνάς)
Εσπέρου 17.00
Έσπερος-Παπάγου Ζακεστίδης-Μηλαπίδης-Κοτσίρης (Παππάς)
Ζ. Αλεξάνδρου 13.00
Ιωνικός ΝΦ-Νέο Ληξούριο Ασλανίδης-Κατσαπρακάκης-Παπαδημητρόπουλος (Παυλόπουλος)
Δ. Βικέλας 16.30 ΑΕ Ν.
Κηφισιάς-Πεντέλη Πλιάκας-Σκαλτσής-Τζίμης (Φαλούκας)
2ος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Σοφία Μπεφόν 17.00 Π.
Φάληρο-Μανδραϊκός Μαγκλογιάννης-Σκουλαρίκης-Λαζόγκα (Αντεριώτης)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ
Ζωγράφου-ΚΑΟ Μελισσίων Καλογερόπουλος Φ.-Ραχιώτης-Λεβεντάκος (Παπαδόπουλος Κ.)
2ο ΔΑΚΑΝ Ν. ΚαραΜπίνης
16.30 Άρης Νίκαιας-ΑΟΚ Χανιά Τσακαλογιάννης-Χουγιάζος-Αγγελής (Αλετράς)
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-ΝΕ Μεγαρίδος
Παντελίδης-Ρίζος-Νάστος (Μαγκανάς)
Γ. Γεννηματάς 18.00
Πρωτέας Βούλας-Πανιώνιος Ανδρικόπουλος-Φασόλης-Ζιώγας (Τηγάνης)
3ος Όμιλος (2η αγωνιστική)
Γρεβενών 17.00 Πρωτέας
Γρ.-Αίολος Τρικάλων Μπακάλης-Γραικός-Ηλιόπουλος (Βόντζας)
Μπάρας 17.00 Ίκαροι
Τρικάλων-Μαχητές Πειραματικού Σταματόπουλος-Τσουμαχίδης-Μπούγλος Ι. (Χλωρός)
Μ. Μερκούρη 17.00 ΑΚ
Χαλκίδας-Δόξα Λευκάδας Στρέμπας-Σπυρόπουλος-Καλογριάς (Σταμάτης)
Μελίκης 17.00 Μελίκη-Νίκη
Βόλου Λόρτος-Αναστασιάδης-Βασιλόπουλος (Μελανίδης)
4ος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Πολυγύρου 17.00
Πολύγυρος-Αρετσού Ντούρας-Λαδάς-Ισιγώνης (Αρναούτογλου)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής
Λαγκαδά-Μακεδονικός Πουρσανίδης Κ.-Σελεβός-Τσάνταλη (Πολυχρονίδης Αλ.)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Ήλιδας 17.00 Σφήκα
Αμαλιάδας-Ήφαιστος Αχιλλέα Μαρινάκης-Λιαρομάτης
Λίντο 16.30
Εργοτέλης-Παναχαϊκή Ντάνος-Κούλης Κ. (Μαχαιριανάκης)
Τέντα 17.00 Καλαμάτα-ΣΔΥ
Τρίπολης Μακρόπουλος-Λάμπος (Ηλιόπουλος)
Π. Αλεξιώτισσα 17.00
Διαγόρας Αγυιάς-ΕΑ Πατρών Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Πίγκας)
2ος Όμιλος
Χίου 16.00
Βροντάδου-Πικέρμι Κανελλόπουλος-Κωστής (Μάρης)
Μ.Μουρούτσος 17.00
Δάφνη-Παπάδος Γέρας Μαρουδιάς-Καραμπιτσάκος (Ντίνος)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00
Έξω Παναγίτσα-Πορφύρας Ροδίτης-Αντωνίου (Κάλφα)
Α’ Κροίσος Πέρσης 17.00
Μίλων-Ίκαρος Καλλιθέας Μπούκας-Γρίβα (Σταματόπουλος)
Ιστιαίας 13.15
Τελεθριακός-Βούρειος Τσάλλας-Λυτροσυγκούνης (Χαράτσης)
3ος Όμιλος
Κρομμυώνιο 12.00 ΑΣ Τηρων
Αγ. Θεοδώρων-Μύκονος Ναστούλης-Ανδρεόπουλος (Τρίγκα)
Καρλοβασίου 12.00
Καρλόβασι-ΚΑΠ Κουτσοδήμος-Μπαβέλας
Κοκκινιάς 17.00 Νίκη
Αμαρουσίου-Ελευθερία Μοσχάτου Δημουλάς-Αναστασόπουλος (Ευστρατίου)
Κω 15.30 ΑΕ Δικαίου
Κω-Ποσειδών Λουτρακίου Ραπτογιάννης-Χρόνης
Ν. Περκιζας 17.00
Χαλάνδρι-Ερμιονίδα Κωνσταντινίδου-Πετράκης Γιώργ. (Ελευθεριάδης)
Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Πέρα
Γαραντζιώτης-Αδαμόπουλος (Παπαγιαννόπουλος)
4ος Όμιλος
Μεσολογγίου 17.00 Λέων ΑΣ
Μεσολογγίου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Λιότσιος-Ασημακάκη (Πατσαντζόπουλος)
Μουζακίου 17.00 ΓΣ
Γόμφοι-Αλμυρός Ζαχαρής-Καρακώστας (Τέγα)
Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας
1986-Ολυμπιακός Βόλου Κάννης-Διαμαντής (Σταμάτης)
Ιωαννίνων (Ν) 17.00
Σπάρτακος-Αναγέννηση Καρδίτσας Μελανίδης-Χατζηκώστας (Τσιγγέλης)
5ος Όμιλος
Αριδαίας 17.00 ΦΟ
Αριδαίας-ΦΣΦ Ο Αριστοτέλης Δέλλας-Φίλλιος (Τοζακίδης)
6ος Όμιλος
Περαίας 17.00 Ζέφυρος
02-Απόλλων Καλαμαριάς Αγραφιώτης Γρ.-Καντερές (Γκούμας)
Α1 Γυναικών
Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.30
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ελευθερία Μοσχάτου Χριστοδουλάκης-Κοτσώνης-Μαυρέλης
(Ηπιώτης)
Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΠΑΣ
Γιάννινα-Εσπερίδες Καλλιθέας Πιτσίλκας-Παζώλης-Μπουγλός Π. (Κασιούμης)
Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45
Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Νίκη Λευκάδας Τσιμπούρης-Τσακιράκη-Μπακετέα (Σαμαρτζή)
Π. Γιαννακόπουλος 14.30
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Τσαρούχα-Κάρδαρης-Γιακείμη (Ορφανός Γ.)
Κλαδισού 12.00 ΟΑ
Χανίων-ΠΑΟΚ Ορφανός Ι.-Σιδέρης-Παπαδόπουλος Χ. (Πετράκης Ν.)
Σπόρτιγκ 14.00
Σπόρτιγκ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Χρηστίδης Π.-Καρακωνσταντόπουλος-Βελέντζας (Τζουβάρας)
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
Χίου 12.00 Αιγέας
Χίου-Οίαξ Ναυπλίου Κανελλόπουλος-Κωστής (Μάρης)
Καμινίων 13.00 Ατρόμητος
Πειραιά-Άμιλλα 2000 Χαϊνά-Τσάλλας Γιαν. (Χασάπης)
3ο Άνω Λιοσίων 13.00
Εύνικος-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί Τσίγκου-Τζαγκατζής (Κουλούρης)
Π. Σαλπέας 13.00 Φίνιξ
Πειραιά-Άρις Καλαμάτας Μαρίγλη-Μύζικας (Κόλλιας)
2ος Όμιλος
ΔΑΠΠΟΣ 13.00 Σαντορίνη-Αθηναϊκός Καλαρέμας-Χρόνης
Γ. Γεννηματάς 14.00
Πρωτέας Βούλας-Τερψιθέα Γαρίνη-Μπαράκου (Τεφτίκης)
Μελισσίων 14.15 ΚΑΟ Μελισσίων-Αμύντας
Εφραιμίδης-Σπυρλιδάκης (Γολεγού)
Κοντόπευκου 17.00 Αγ.
Παρασκευή ΑΕΚ Περιστερίου Κηπώσης-Περδέτζογλου (Ζερδεβάς)
3ος Όμιλος
ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Νίκη Βόλου Θρασυβουλίδης-Κλεπουσνιώτου (Σαμαλης)
Εκπ. Φρυγανιώτη 16.00 Εκπ.
Φρυγανιώτη-Αργοναύτες Αγρινίου Σαρακενίδης-Σκρίνος (Λαδόπουλος)
Νεάπολης 13.00 ΓΣ Ολύμπια
Λάρισας-Φίλιππος Βέροιας Κολοκυθάς-Κανελλίδης (Αγορογιάννης)
4ος Όμιλος
Ιερισσού 13.00 Ιερισσός 99-Πανόραμα Παπαθανασίου Κ.-Αθανασιάδη Β. (Ιωαννίδου)
Πυλαίας 13.30
Πυλαία-Απόλλων Καλαμαριάς Τσαρδούλιας-Αθανασιάδης Α. (Κασαπίδης)
0 Σχόλια