ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Α΄ ΦΑΣΗ
Α1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ (ΝΕΩΝ)-ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ
Α2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ 65-56
Α3 ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ (ΝΕΩΝ)
Α4 ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ (ΕΦ)
Α5 ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
Α6 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ-ΠΟΞ 66-73
Α7 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ- ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ 70-48
Α8 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓ-ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Α9 ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 51-83
Α10 Ν.ΒΟΤΣΗΣ (ΝΕΩΝ)-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ
Α11 ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ
Α12 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ (ΝΕΩΝ)-ΕΟΣ
Α13 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.ΑΟ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
Α14 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ 59-79
Α15 ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ 55-51
Α16 ΕΟΝΘ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ
Α17 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ
Α18 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
Α19 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ
Α20 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ.-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ 49-42
Α21 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ (ΝΕΩΝ) 43-88
Α22 ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ 63-57
Α23 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ-ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 32-50
Α24 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α25 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
Α26 ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
Α27 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΣΚ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ 0-20
Α28 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 63-64
Α29 ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝ.ΠΟΛ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 57-77
Οι αγώνες της Α’ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 25/09/2020 έως 29/09/2020
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Β΄ ΦΑΣΗ
Β1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ Α10
Β2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
Β3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ.ΑΜΣ
Β4 Α1 Α18
Β5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ
Β6 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
Β7 Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ
Β8 Α11 ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Β9 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ (ΝΕΩΝ) ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Β10 Α4 Α12
Β11 Α8 ΑΟΕΑ
Β12 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
Β13 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ
Β14 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ
Β15 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α17
Β16 Α16 ΔΑΣΩ
Β17 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
Β18 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ
Β19 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ.
Β20 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
Β21 Α5 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ
Β22 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ Α24
B23 ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
B24 Α19 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ
B25 ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
B26 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΟΞ
B27 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΒΕΡΓΙΝΑ
B28 Α25 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ
B29 Α13 Α26
B30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ Α3
B31 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
B32 ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
Οι αγώνες της Β’ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 02/10/2020 έως 06/10/2020
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Γ΄ ΦΑΣΗ
Γ1 Β7 Β17
Γ2 Β31 Β25
Γ3 Β2 Β12
Γ4 Β13 Β23
Γ5 Β24 Β8
Γ6 Β32 Β21
Γ7 Β30 Β6
Γ8 Β18 Β4
Γ9 Β11 Β9
Γ10 Β29 Β16
Γ11 Β1 Β26
Γ12 Β27 Β22
Γ13 Β15 Β10
Γ14 Β28 Β3
Γ15 Β20 Β19
Γ16 Β5 Β14
Οι αγώνες της Γ’ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 09/10/2020 έως 31/10/2020
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Δ΄ ΦΑΣΗ
Δ1 Γ8 Γ13
Δ2 Γ2 Γ16
Δ3 Γ1 Γ10
Δ4 Γ5 Γ14
Δ5 Γ11 Γ9
Δ6 Γ3 Γ15
Δ7 Γ12 Γ7
Δ8 Γ4 Γ6
Οι αγώνες της Δ’ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 01/11/2020 έως 30/11/2020
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Π1 Δ4 Δ6
Π2 Δ5 Δ8
Π3 Δ3 Δ2
Π4 Δ7 Δ1
Οι αγώνες της ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 01/12/2020 έως 13/01/2021
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Η1 Π1 Π2
Η2 Π4 Π3
Οι αγώνες της ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 17/01/2021 έως 03/02/2021
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Τ1 Η2 Η1
0 Σχόλια