Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ
το πρόγραμμα των αγώνων της Παρασκευής που είναι το εξής:
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου, Βαρυτιμίδης, Στεφανίδου
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Κράντα, Σαραφοπούλου
20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~
Δ.Α.Σ.Ω. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Καλπακίδου, Πισκιουλης
21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΟΥΚΛ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Χριστιδής, Ακριτίδης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΣΤ. ΕΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ,
ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής, Καραμπουρνιώτη Ν
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.,
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρτ., Κουκουτζέλης,
Αλεξανδρόπουλος
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Μπουρνάς
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ
ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος, Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Λεονταρά, Κωστής, Κουκουβίνου
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Σκαλιστής, Προεστού
21:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Κ
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Δήμας, Ράμπαντι
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Ποντικέρη,Ανδρούτσος, Παραδείση,
21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΚΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Κάτσης, Μπέλλου Β
Γ1'κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
Μ.Α.Ο. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Τεληγιαννίδου, Βαρυτιμίδης
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΜΑΓΗ, ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Φωστηρίδου, Δεμερτζίδου
21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ.
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Αντωνιάδου, Τζήκα, Σακάρογλου
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΓΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ,. ΚΥΡΟΠΥΟΛΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Μανούσος, Κόνιαλη
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου., Κόντος, Μπεκιάρης
21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ
ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Χαλκίδης, Αντωγλου
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
ΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΜΠΑΪΟΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Διμπιτούζης, Κολοκυθάς
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΕΣ ~ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Διαμαντοπούλου Α., Λάσπα
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΘΕΣ ΑΣ ~ ΕΟΝΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Τότσικα, Αστερνός , Κοκκινά
21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Τσολακίδης, Βουλώνη
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ
ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Ντάγκας, Βουδούρης
19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ
Α.Ε. ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσάκλη, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
Γ2'κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γρούτα, Γούτη
20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
~ ΠΕΡΑ ΑΣ ΔΙΒΟΛΗ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Αναγνωστόπουλος, Κουρτελή, Δρακοπούλου
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ.
ΑΜΠΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Κοέν
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Τσάκλη, Τσιρακίδου, Κουρτελή
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
20:45 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΡΗΣ
ΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Λιούτσας, Κουλλιας
0 Σχόλια