Τα παιχνίδια για το
πρωτάθλημα παίδων ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το
εξής:
Προημιτελική φάση ΠΑΙΔΩΝ
16:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
Γ.Σ. ~ ΧΑΝΘ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Γαλάνη Π., Ουσταμπασίδου
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ.
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ,.
ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη, Μπάρμπας ι
17:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ Β.Α.Ο.
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ,
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κωστής, Βουλώνη, Βουδούρης
15:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΡΗΣ
ΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Πασχαλίδου, Κουκουβίνου
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ Ν.
ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΠΛΑΤΕΛΛΑ
Γραμματεία: Λάσπα. Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γούτη, Δαουλτζής, Άντωγλου
20:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ
ΑΟΚ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης, Καλπακίδου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΣ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν., Ράμπαντι
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
Π.Ο. ~ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Τόλιου, Φωστηρίδου
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καραγκούνη, Ζαφειριάδου Α., Κούδας
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Ανανιάδου, Ιακωβίδου
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΕΟΝΘ
ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος, Μούστος, Ιωαννίδης
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ
ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τουκμενίδου, Βουζούκου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
14:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ
ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία: Λεονταρά
15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΡΑΣΟΥΛΗ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανακής
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΜΗΧ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α
09:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2
ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Γραμματεία: Νταγκας
11:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ
1 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
11:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΓΑΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ 1 ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
18:00 ΔΕΚΑ -Α- ΔΕΚΑ 1 ~ ΚΑΣ
Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου
10:00 25ο Δημ.Σχολείο Μ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
12:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
1 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα
9:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ~ ΔΕΚΑ
2 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ
Α.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Μπεκιάρης
14:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης
15:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
1 ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης
14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.
ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
17:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΡΙΑΝΔ. 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου
13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ
2 ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ.
ΚΑΛ. 2 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΡΑΣΟΥΛΗ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Βουζούκου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση
11:45 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 2 ~
Α.Ο.Ε.Α. ΦΩΚΑ, ΠΑΠΠΑΣ
Γραμματεία: Κούλλιας
10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
17:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ~ ΠΑΟΚ 3 ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα
10:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
11:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
Γραμματεία: Ντεράκη
9:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 3 ~
Β.Α.Ο. ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΣ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά
14:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.
ΜΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γούτη
14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΕΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ΠΑΠΠΑΣ, ΤΣΑΠΟΓΙΑ
Γραμματεία: Καπνοπούλου
11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΓΑΣ ~ Ε.Ο.Σ.
Γραμματεία: Σακάρογλου
9:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ~
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου
11:00 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλακης
11:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΚ 2 ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΔΩΝΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Στεφανίδου
13:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΔΕΚΑ 3 ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κοέν
14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
Α.Σ. ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ΜΙΧΕΛΗ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου
8:45 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κόντος
8:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
3 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΦΩΚΑ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης
9:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~
ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΜΙΧΕΛΗ, ΟΥΖΟΥΝΗ
Γραμματεία: Κοκκινά
18:00 Β.Α.Ο. ΒΑΟ 2 ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
ΑΣ ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Γρούτα
11:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ
2 ~ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΚΑΤΣΙΝΑΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς
10:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Π.Σ. 2 ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α
14:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου
9:30 ΔΕΛΑΣΑΛ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν.
ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 1 ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
11:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Π.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
19;45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
Γ.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΤΡΑΓΙΑ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος
12:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
2 ~ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΝΑΚΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Καπνοπούλου
14;30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σακαλής
13:45 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
14:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΣ. 2 ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλακης
0 Σχόλια