9 Φεβ 2019

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Τα παιχνίδια των εφήβων ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία:  Δεμερτζίδου, Κούσης, Ιακωβίδου
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ.ΜΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΚΩΝΗΣ
Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Βουζούκου, Ράμπαντι
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΡΑΣΟΥΛΗ
Γραμματεία:  Κοκκινά, Νταμπάκης, Σκαλιστής

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓ. ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Αν., Γαλάνη Π., Αλεξανδρόπουλος

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

18:00 ΒΑΟ ΒΑΟ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία:  Καλπακίδου, Κράντα
20:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ
17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΝΈΟ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία:  Λιούτσιας, Τσολακίδης
18:00 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.ΜΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία:  Σαμαρά, Μισιρλόγλου
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.ΜΓΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β, ΜΙΧΕΛΗ
Γραμματεία:  Καραγεωργόπουλος, Μούστος
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία:  Παπαδόπουλος Μ., Βουδούρης
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΔΕΚΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννίδης
20;30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία:  Στεφανίδου, Φωστηρίδου
15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΕΑΑΘ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία:  Μπεκιάρης, Ανανιαδης
19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία:  Σακάρογλου, Ηλιάσκος
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία:  Παρμακίδης, Κωτσόβολος
20:45 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη Α., Κουκουτζέλης
14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ <ΘΕΟΔ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ> ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία:  Κολοκυθάς, Κουκουτζέλης
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία:  Ντούλια, Ντεράκη
20:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΜΙΧΕΛΗ
Γραμματεία:  Τασιώνα, Προεστού
21:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ , ΜΙΧΕΛΗΣ
Γραμματεία:  Τερζίδης, Παληογιάννη
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία:  Μούστος, Καραγεωργόπουλος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία:  Μπέλλου Μ., Μερμιγκας
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία:  Μέρμιγκας, Μπέλλου Μ
16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΦΙΛΛΙΟΣ,ΧΑΤΖΗΣ Φ
Γραμματεία:  Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Α
20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία:  Τσολακίδης, Βασιλείου
17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία:  Βουδούρης, Παπαδόπουλος Μ

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

16:00 ΜΕΝΤ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ,ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία:  Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
19:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΜΑΓΗ, ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:  Μανούσος, Κόνιαλη

Γ β' φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

16:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Αν., Γαλάνη Π.,
12:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.ΑΠO ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ., Κόντος
10:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΟΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.ΜΓΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ , ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία:  Αστερνός, Άντωγλου
20:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ , ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία:  Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΑΟΕΑ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία:  Ηλιάσκος, Σακάρογλου
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΜΑΓΗ, ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Λάσπα

Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΕΑΑΘ ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία:  Μπέλλου Β
12:30 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ. ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΜΙΧΕΛΗΣ
Γραμματεία:  Τερζίδης
15:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία:  Βασιλείου
19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία:  Τσιρακίδου
19:30 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ~ ΧΑΝΘ ΦΙΛΛΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ Φ
Γραμματεία:  Ευθυμίου Α.,
14:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.ΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:  Κοκκινά
19:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία:  Παραδείση

Δεν υπάρχουν σχόλια :