Τα παιχνίδια της Β΄ ανδρών
ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΟΚ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Σακάρογλου
20:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΥΚ.ΕΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ B, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Μαρβακης, Παπαδόπουλος Κ
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ.ΑΜΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Χατζέλης, Κωτσόβολος
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
ΑΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Γιοβανούδα, Σακαλής
21:45 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ,
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου, Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΣ ΑΡΙΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ~ ΔΑΣΩ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ
ΚΟΛ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Προεστού, Κωστοπούλου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ
ΑΟ ΚΑΛ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Βουλώνη, Κάτσης
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΚ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΩΝΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης, Λεονταρά
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ ~
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ΔΕΛΛΑΣ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος, Δήμας, Μούστος
21:45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΚΑΛ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κωστανάκη, Βουδούρης
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΡΙΑΝ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου, Λιούτσιας
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΣ ~ ΕΑΑΘ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερζτίδου, Τζήκα
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ
ΧΑΛ. ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντοπούλος Γ
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΧΕΔ. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου, Κωνσταντίνου
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΜΓΣΣ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Ιακωβίδου, Γρούτα
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΕΟΧ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Κουκουτζέλης, Ανανιάδης
21:45 25 ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΘΕΣ ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Διμπιτούζης Α., Αστερνός
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΕΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΑΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Κούσης, Λάσπα
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΛΗΤΗΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ ΜΠΑΙΟΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γούτη, Μισιρλόγλου
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΟΕΑ ~ ΑΤΛΑΣ
ΑΟΚ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρτ., Καραμπουρνιώτη Α.,
Καπνοπούλου
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Τσολακίδης, Κοέν
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΜΕΝΤ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ
ΑΠΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου, Δρακοπούλου
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ
~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΚΑΡΑΓΓΙΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΤΑΓΑΡ.ΑΠΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ευθυμίου Κ., Ζηδιανακης
0 Σχόλια