Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ (3ος)
*Δόξα Λευκάδας, Πρωτέας
Γρεβενών, ΑΟΚ Βέροιας και Ικαροι Τρικάλων έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
Λεύκιπος Ξάνθης-ΠΣ Ευκαρπίας 57-69
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ (1ος)
Τα αποτελέσματα
ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΟΚ Βέροιας 24-11(10), 39-25(20), 53-48(30), 69-63(τελικό)
Εύαθλος Πολυκάστρου-ΑΟ
Καλαμπάκας 68-63(τελικό)
Μαντουλίδης-ΓΑΣ Μελίκης 28-13(10), 41-27(20), 67-40(30), 79-53(τελικό)
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΓΣ
Ιωαννίνων 16-18(10), 29-31(20), 42-53(30), 67-67(κ.α.), 80-80(α΄παρ.), 92-94(τελικό)
Ικαροι Τρικάλων-Τιτάνες
Παλαμά 15-17(10), 33-36(20), 51-55(30), 78-83(τελικό)
Νικόπολη Πρέβεζας-Δόξα
Λευκάδας 19-20(10), 37-39(20), 45-64(30), 60-77(τελικό)
Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών
Η βαθμολογία
1) ΠΑΣ Γιάννινα 8 292-257 35
2) ΑΓΣ Ιωαννίνων 7 326-318 8
3) Δόξα Λευκάδας 6 220-182 38
4) Πρωτέας Γρεβενών 6 235-207 28
5) Μαντουλίδης 6 316-292 24
6) Εύαθλος Πολυκάστρου 6 281-283 -2
7) Τιτάνες Παλαμά 6 303-323 -20
8) Ολυμπιακός Βόλου 5 304-318 -14
9) ΓΑΣ Μελίκης 5 271-289 -18
10) Νικόπολη Πρέβεζας 5 260-300 -40
11) ΑΟΚ Βέροιας 4 202-196 6
12) Ικαροι Τρικάλων 4 223-230 -7
13) ΑΟ Καλαμπάκας 4 237-275 -38
Η επόμενη αγωνιστική (5η, 18/11)
ΑΟΚ Βέροιας-Εύαθλος
Πολυκάστρου
ΑΟ Καλαμπάκας-Μαντουλίδης
ΓΑΣ Μελίκης-Ολυμπιακός
Βόλου
ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ικαροι
Τρικάλων
Τιτάνες Παλαμά-Πρωτέας
Γρεβενών
Δόξα Λευκάδας-ΠΑΣ Γιάννινα
Ρεπό: Νικόπολη Πρέβεζας
Μαντουλίδης-ΓΑΣ Μελίκη
79-53
Δεκάλεπτα: 28-13, 41-27,
67-40, 79-53
Διαιτητές: Σαρακινίδης-Χρυσάφης
Μαντουλίδης(Νικολαϊδης
Ι.-Καραμανώλης): Νικολαϊδης 25(2), Τάκης 9(1), Μπέλλος, Γκαντίδης 2, Λαγός, Ρεφατλλάρι
12(4), Ντίαθ 6, Καλόγηρος 25(2), Φόρογλου, Μαλανδρής, Κεραμάρης, Σίμογλου.
ΓΑΣ Μελίκη (Ασλανίδης):
Λιόλιος 6(2), Μαυρίδης Β. 13, Κυριακού 3(1), Μαρμαρίδης, Λέφας 4, Μαγαλιός 2, Κουτζιαμπασόπουλος,
Σταυρουλάκης 12(2), Καποδίστριας, Κοτζαμπάσης 7, Λαπατούρας 2, Ρογγότης 4.
Εύαθλος Πολυκάστρου-ΑΟ Καλαμπάκα 68-63
Δεκάλεπτα: 24-17, 31-24,
55-48, 68-63
Διαιτητές: Γραικός-Κολοκυθάς
Εύαθλος Πολυκάστρου
(Παπαδόπουλος Γ.): Παπαδόπουλος Σ. 7(1), Ημερίδης 27(2), Μαρκόπουλος 2,
Αθανασίου, Γιαμπατζίδης, Γκαντίδης 7(1), Τσελέκης 2, Σιδηρόπουλος 23(1), Κουτούλας.
ΑΟ Καλαμπάκα (Σδράκας):
Μασάδης 2, Σπανός 4, Γαϊτανίδης 7, Παουλεάνου, Σούλκο 10, Στούκας 14(4),
Γκάτζιας 12(1), Τσιλούλης 2, Παπακώστας 12.
ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΟΚ Βέροιας 69-63
Δεκάλεπτα: 24-11, 39-25,
53-48, 69-63
Διαιτητές: Κοντογιάννης-Γκέκας
ΠAΣ Γιάννινα(Κωστόπουλος):
Γεωργίου 16(2), Πανάρας 15(2), Tσίρμπας-Αναγνώστου 3(1), Πρέντζας 8(1),
Kαραγκιολίδης 11(2), Mάντζιος Π. 2, Πάτρας 12, Πανταζής, Πιστιόλης, Γιωτάκης 1.
ΑΟΚ Βέροιας (Ηλιάδης):
Τρομπούκης, Ουσουλτζόγλου 11(1), Στοϊτσης 3(1), Γκάνας 12(4), Βλάχος 4,
Μαυρίδης 13(1), Καραδήσογλου 4, Κασαμπαλής 11, Ιαωννίδης, Καραθανάσης 3(1), Χατζηλαμπρινός,
Χαραλαμπίδης.
Ικαροι Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά 78-83
Δεκάλεπτα: 15-17, 33-36,
51-55, 78-83
Διαιτητές: Παζώλης-Γεωργούλης
Ίκαροι Τρικάλων (Μητσιάδης):
Κολότσιος Α. 6, Βλάχος 24(5), Κολότσιος Β. 5(1), Αργύρης 8(2), Μπαρμπαρούσης 1,
Χατζής 4, Ντουρβάς 5(1), Μούμογλου 4, Φούντας 21(2).
Τιτάνες Παλαμά (Ζαχαρέλης):
Τσιαμπάς 12, Τσούμας15(1) , Χανέλι, Ζωιτσάκος 5, Γκογκίδης 17(1), Κατσαδούρος
6(2), Καραϊσκάκης 17(2), Κουτρούλης, Μακρής 8(2), Γκαγκανάσιος 3, Αρχοντούλης,
Καραδήμας.
Νικόπολη Πρέβεζας-Δόξα Λευκάδας 60-77
Δεκάλεπτα: 19-20, 37-39,
45-64, 60-77
Διαιτητές: Μαντήλας-Σταθόπουλος
Νικοπόλη Πρέβεζας
(Παπίρης-Πολίτης): Μίχος Σ. 2, Κοντογιάννης 16(1), Σουλιώτης 10(1), Παπαχρήστος
2, Κακιούζης 3(1), Παπαμιχαήλ 3, Πανταζής, Μούλας 11, Βαβέτσης 1, Ρέμπης,
Πελίγκος 12(1).
Δόξα Λευκάδας (Γιασσάρης):
Νικολόπουλος, Αργυρός, Κελαρίου, Αναγνωστόπουλος 17(1), Τσιαβές 16(1), Βαγενάς 17(2),
Γεωργάκης, Μακρόπουλος 5, Γερονάτσιος, Βλαχάκης, Τριχόπουλος 12(1), Ζαμπάκης 5(1).
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων 92-94(β’ παρ.)
Δεκάλεπτα: 16-18, 29-31,
42-52, 67-67 (κ.α.), 80-80 (α΄παρ.), 92-94
Διαιτητές: Ταρενίδης
Κ.-Παπαγεωργίου
Ολυμπιακός Βόλου (Γκουγκουτούδης):
Στύλλας 14 (2), Γκόγκα, Ιωνάς, Ίλτσογλου 20 (3), Κυριακόπουλος 15, Μπόγδανος 26
(1), Αγριγιάννης, Μπουσκολίτης 5, Σκαμάγκας 5 (1), Αναστασόπουλος 1, Χαρχαρής,
Λουλούδης 7.
AΓΣ Iωαννίνων (Τσουκανέλης-Τσαμπαλάς):
Καννης, Ζαμπέτης 5, Σαχπαχίδης 3(1), Μπαζάκας, Πρεμέτης, Αντωνίου 4, Πουρνάρας 10,
Xρύσης 36(2), Mάκης 9, Παπανικολάου, Θυμνιός 20, Φίλιος 7(2).
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ (4ος)
Τα αποτελέσματα
Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ 26-11(10), 46-35(20), 68-55(30), 89-79(τελικό)
Μακαμπή-Αστέρας Σίνδου 61-55(τελικό)
Ασπίδα Ξάνθης-ΑΟ Πολυγύρου 19-15(10), 40-34(20), 50-53(30), 75-79(τελικό)
ΔΕΚΑ-ΒΑΟ 33-30(14), 43-37(20), 70-63(33), 86-75(τελικό)
ΠΟ Νέων Μουδανιών-ΓΑΣ
Κομοτηνή 33-43(20), 54-69(τελικό)
Αίας Ευόσμου-Ζέφυρος 18-14(10), 35-30(20), 75-59(τελικό)
Λεύκιπος Ξάνθης-ΠΣ
Ευκαρπίας 35-30(20), 57-69(τελικό)
Η βαθμολογία
1) Αίας Ευόσμου 7 320-259 61
2) ΜΕΝΤ 7 336-289 47
3) ΔΕΚΑ 7 316-281 35
4) ΠΣ Ευκαρπίας 7 286-260 26
5) ΑΟ Πολυγύρου 7 299-281 18
6) Απόλλων Καλαμαριάς 7 307-293 14
7) ΒΑΟ 6 309-289 20
8) ΓΑΣ Κομοτηνή 6 267-249 18
9) Ασπίδα Ξάνθης 6 291-300 -9
10) Μακαμπή 6 239-267 -28
11) Ζέφυρος 5 269-275 -6
12) Λεύκιπος Ξάνθης 5 257-270 -13
13) Αστέρας Σίνδου 4 208-267 -59
14) ΠΟ Νέων Μουδανιών 4 204-328 -124
Η επόμενη αγωνιστική (5η, 18/11)
ΜΕΝΤ-Μακαμπή
Αστέρας Σίνδου-Ασπίδα
Ξάνθης
ΑΟ Πολυγύρου-ΔΕΚΑ
ΒΑΟ-ΠΟ Νέων Μουδανιών
ΓΑΣ Κομοτηνή-Αίας Ευόσμου
Ζέφυρος-Λεύκιπος Ξάνθης
ΠΣ Ευκαρπίας-Απόλλων
Καλαμαριάς
Μακαμπή-Αστέρας Σίνδου 61-55
Δεκάλεπτα: 18-14, 30-29,
40-46, 61-55
Διαιτητές: Πράττος-Σελεβός
Μακαμπή (Κοντός-Ξανθόπουλος):
Παπαμαστοράκης 1, Θεολόγης 7 (1), Kλουντζός 2, Σκουφεζής 2, Σαμαράς 10(3),
Πετράκης 16 (2), Mπαδής, Σαββίδης, Aρούχ 21, Mυζιού, Aργυρίου 2,
Xατζηκυριακίδης.
Αστέρας Σίνδου (Mπαλογιάννης-Βουδούρης): Tαβλαρίδης 9 (1), Παπαπασχάλης2, Iωαννίδης 13, Πετρίδης 5, Iατρίδης Z. 2, Δημητριάδης 3, Mέλλιος 4, Iατρίδης A. 10, Mισιρλόγλου 7 (1).
Ασπίδα Ξάνθης-ΑΟ Πολυγύρου 75-79
Δεκάλεπτα: 19-15, 40-34,
50-53, 75-79
Διαιτητές:
Λουλουδιάδης-Βασιλόπουλος
Ασπίδα Ξάνθης (Στεφανίδης-Κασαρτζίδης):
Ανθής, Παπαδάκης 14, Αναστασιάδης 2, Παπαδόπουλος, Παπανικολάου, Καραμανώλης 13
(3), Θεοδωρίδης 1, Κουτσογιάννης 2, Μανδαλάκης 32, Τέλος 3 (1), Κάσουρας 9,
Μασμανίδης.
ΑΟ Πολυγύρου (Τσολάκης):
Νικολαϊδης, Πιπιλιάρης 16(2), Κουλαξής 4, Ρίζος, Μπάρδος, Παυλέας 8, Αζίζης 11
(1) Στυλαινίδης 7, Νικολόπουλος 3 (1), Νούκαρης 20 2, Σπουργίτης, Λευκαδίτης 10
(1).
Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ 92-82
Δεκάλεπτα: 26-11, 46-35,
68-55, 92-82
Διαιτητές: Τζιοπάνος
Γ.-Δέλλας
Απόλλων Καλαμαριάς (Καραμιχάλης):
Αποστόλου, Μαχαιριανάκης 23 (1), Μύθιλλος, Τσιμπής 11 (1), Σαμαράς 14 (4),
Αγραφιώτης 23 (6), Μόρας 2, Ακριτίδης 7, Αθαναηλίδης 3, Γουναρόπουλος 6
ΜΕΝΤ (Καραμουσαλίδης):
Ντισλής 11 (2), Μιχαηλίδης 13 (1), Μητακίδης 4, Νικουλούδης 33 (5), Παπαδόπουλος
7 (1), Κατσούλης, Καρανώτας 11, Ακσεχέρογλου.
Αίας Ευόσμου-Ζέφυρος 75-59
Δεκάλεπτα: 18-14, 35-30,
54-46, 75-59
Διαιτητές: Αγραφιώτης
Γρ.-Αναστασιάδης
Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος-
Κόρκας): Βαρδής, Σκεμπής 14 (1), Λαζαρίδης 20 (3), Γαϊτάνης 2, Ρόπουτης 9
(3),Καρασήμος, Παντόπουλος 9 (1), Περιστεράκης, Σεκαδάκης, Νέσης 21 (2),
Μπρουκς, Σαββίδης 2.
Ζέφυρος (Αλεξανδρίδης):
Μυτιληναίος 3(1), Καλπακτσίδης 9, Ματενίδης 9 (1) Γιαννάκης, Κανάρας 11 (2),
Βούλγαρης, Τσιόγκας 14, Πάρος, Ζωγράφος, Τσιούντος 12 (2), Φαρμάκης 1, Μάρκου
2.
ΔΕΚΑ- ΒΑΟ 86-75
Δεκάλεπτα: 25-21, 43-37,
62-59, 86-75
Διαιτητές:
Γαζέτας-Παπαθανασίου
ΔΕΚΑ (Κυριαζής) :
Δημητριάδης 6, Βογιατζής 2, Βενετίδης 3 (1), Φυλάκης, Θεογιάννης 9(1), Χαρταβέλλας
14, Ροϊδης, Κοϊμτζόγλου 2, Παπασάβογλου 11 (2), Μπάκος 17 (4), Κρίτσικας 2, Πρωτούλης 20 (3).
ΒΑΟ(Νομικός): Λεπτοκαρίδης
22(2), Μπαγκντασαριάν, Πετρίδης 17, Τζουβάρας 9 (3), Ζησόπουλος, Ταζόπουλος 9,
Χότζα 10, Μαδεμλής 4, Γιαννούλης 4, Ζαχαρίας, Πυδαράκης, Καδηγιαννάκης.
Δεκάλεπτα: 17-17, 35-30,
52-47, 57-69
Διαιτητές: Καλέσης – Λαδάς
Λεύκιπος Ξάνθης (Κοκκινόπουλος):
Κουμπάνης 12, Νταβουλτζόπουλος 10, Δώδος 4, Στεργίου, Σταματέλος 9(1),
Κυφωνίδης, Δάτσης 2, Κάλφας, Σταμπουλής 4, Παλλάκης 7, Στασινόπουλος 4, Χρήστου
5(1)
ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου):
Χαρτόπουλος 2, Πρεδάρης 3(1), Γκαβέζος 5(1), Κιούρκας 16(4), Τσολακίδης,
Γκαβέζος 1, Βαρίτης 16(2), Χολέβας 23(3), Μητρόπουλος, Απιδόπουλος 2
Τα αποτελέσματα
Λέοντας-Καλαμάτα 69-65
Πέρα-Αχαγιά 56-72
Έσπερος Πατρών-Ηλυσιακός
65-53
Κηφισιά-Ληξούρι 83-75
Άρης Νικαίας-Αιγάλεω 85-101
Ακράτα-Μεγαρίδα 75-76
(68-68 κ.α.)
Ιωνικός ΝΦ-Κεραυνός Αιγίου
80-59
Βαθμολογία
1) Μεγαρίδα 8 (4-0)
2) Αιγάλεω 8 (4-0)
3) Ιωνικός ΝΦ 8 (4-0)
4) Αχαγιά 7 (3-1)
5) Κηφισιά 7 (3-1)
6) Λέοντας 6 (2-2)
7) Ακράτα 6 (2-2)
8) Ληξούρι 6 (2-2)
9) Έσπερος Πατρών 5 (1-3)
10) Ηλυσιακός 5 (1-3)
11) Κεραυνός Αιγίου 5 (1-3)
12) Πέρα 5 (1-3)
13) Καλαμάτα 4 (0-4)
14) Άρης Νικαίας 4 (0-4)
Η επόμενη αγωνιστική (5η,
18/11)
Καλαμάτα – Πέρα
Αχαγιά – Έσπερος ΑΟΠΑ
Ηλυσιακός – Ν. Κηφισιά
Ληξούρι – Άρης Νικαίας
Αιγάλεω – Ακράτα
Μεγαρίδα – Ιωνικός ΝΦ
Κεραυνός Αιγίου – Λέοντας
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΛΗΞΟΥΡΙ 83-75
Διαιτητές:
Ντάνος-Τσιμπούρης
Δεκάλεπτα: 23-26, 49-39,
71-59, 83-75
Κηφισιά (Παπαδόπουλος):
Κρανιάς 2, Μοσχοβίτης 21 (2), Μαυριγιάννης 3 (1), Χατζηνικόλας 18 (1),
Σταθούλης 12, Πρέκας 2, Μανούσος 10 (1), Σιούτης 7 (2), Σκούταρης 3, Δουβλής 5
Ληξούρι (Τζουγανάτος):
Αντωνάτος 8, Σαρίκας 16, Ανδρικόπουλος 7 (1), Λαμπρόπουλος 11 (1), Συνοδινός 2,
Ιωακειμίδης 15 (1), Μαρούλης 8, Τρυφωνόπουλος 7, Αναστασάκης 3
ΠΕΡΑ-ΑΧΑΓΙΑ 56-72
Διαιτητές:
Μπανασάκης-Σκανδαλάκης.
Δεκάλεπτα: 19-16, 28-38,
39-54, 56-72.
Πέρα (Γκαναβίας): Τσολάκης
12 (1), Σωτηράκης 18 (2), Ντιφαντής 12, Πιτούλης 4, Χολέβας 3 (1), Θεολογίτης 9
(1), Τσιροπουλος, Βαρδάλος.
Αχαγιά (Σαράντης):
Αναστασόπουλος, Βουρνάς 7, Αζαρίας, Κωνσταντινόπουλος 3 (1), Νικολάου 16 (1),
Ταρναρης, Οικονομόπουλος 15 (1), Κάλλης 5 (1), Τσάμης 15 (3), Λυμπέρης 9 (3),
Μακρής 2.
ΑΚΡΑΤΑ-ΜΕΓΑΡΙΔΑ 75-76 (68-68 κ.α.)
Διαιτητές:
Νάστος-Καββαδάς.
Δεκάλεπτα: 17-10, 28-31,
50-38, 68-68, 75-76 (παρ.).
Ακράτα (Παπαδόπουλος):
Βεσκούκης 15 (1), Γκιζογιάννης 18 (1), Ονάσογλου 12, Σίνης 10, Γκόβας 13 (2),
Θανόπουλος 5 (1), Τσιακμάς 2, Μάλλης, Λάφης, Αμβραζής.
Μεγαρίδα (Μάνταλος):
Μαλούκος 14, Κοντόπουλος 11 (3), Σπυρόπουλος 6, Ζακυνθινός 12 (2), Μπαλάφας 12
(1), Παλαιοχωρίτης 2, Θέος 17 (1), Πέτρουλας 2.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 65-53
Διαιτητές:
Λεκατσάς-Ασημακάκης
Δεκάλεπτα: 21-11, 34-25,
51-41, 65-53.
Εσπερος Πατρών (Δεράος):
Φραντζής 14 (3), Βύρλας 20, Ζαφείρης 14 (3), Ροκανάς 14 (2), Σερέτης 1,
Μπαρδάκας 2, Γιαλελής, Σερέτης, Κατσαβόπουλος, Δούρος.
Ηλυσιακός (Θωμόπουλος):
Κοψιάς 7, Καραμπάς 12 (1), Φώτσης 8 (1), Μπούργανος 21 (2), Αγγελόπουλος 2,
Αντωνόπουλος 3 (1).
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 80-59
Διαιτητές: Φάκαρος-Κώτσου.
Δεκάλεπτα: 27-14, 37-31,
62-40, 80-59.
Ιωνικός ΝΦ (Δεσποτάκης):
Παπανδρέου 3, Αρχος, Παπαπέτρος 2, Πέττας 29, Μουμπάρακ 11 (3), Σταθόπουλος,
Γκίνης 21 (6), Μαλτέζος 2, Κατιάκος 5, Χριστόδουλος 7.
Κεραυνός Αιγίου (Λιόνας):
Δημόπουλος, Κουκουλομάτης 3, Ράπτης, Μούκας 9 (1), Οικονομίδης 3 (1), Σένα,
Μπεκρής 15 (1), Αγγελόπουλος 14 (2), Λυμπερέας 13, Τζελέπης 2.
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ 85-101
Διαιτητές:
Κονταράτος-Κομιανός
Δεκάλεπτα: 19-28, 40-52,
60-79, 85-101
Άρης Νικαίας (Ζερβουλάκος):
Κριτσωτάκης 3 (1), Διαμαντής 10 (1), Αλεξανδρόπουλος 11 (1), Βασιλακάκης 2,
Γούνης 4, Πορτελάνος 8 (2), Κρητικός 10 (1), Κόλλιας 15, Χατζόγλου, Χατζόβουλος
2, Σιδερής, Παπουτσής 20 (1)
Αιγάλεω (Ζωντός): Μπάρδας,
Φακοπουλίδης 2, Καράβολας 18 (2), Κούρτης, Ντακούλιας 8, Γκαγκαλούδης 20 (1),
Αγγελόπουλος 27 (3), Οικονόμου 5, Καλλινικίδης 18, Ναυπλιώτης, Κυριακόπουλος 3
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ (2ος)
Τα αποτελέσματα
Άρης Θήβας-Καλλιθέα 75-70(χθες)
Λοκρός Αταλάντης-ΚΑΠ 76-61
ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC-ΟΦΗ 62-73
Δειλινό-Ίκαρος Νέας
Σμύρνης 51-62
Ερμής
Σχηματαρίου-Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 55-63
Κορωπί-Μελίσσια 82-87
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΒΑΟΛ Χίου
81-79
Βαθμολογία
1) ΟΦΗ 8 (4-0)
2) Μελίσσια 8 (4-0)
3) Αργοναύτης Τριγλίας
Ραφήνας 8 (4-0)
4) ΕΦΑΟΖ 7 (3-1)
5) Ίκαρος Νέας Σμύρνης 7
(3-1)
6) Λοκρός Αταλάντης 6
(2-2)
7) ΚΑΠ 6 (2-2)
8) ΒΑΟΛ Χίου 6 (2-2)
9) Κορωπί 5 (1-3)
10) Άρης Θήβας 5 (1-3)
11) Καλλιθέα 5 (1-3)
12) Ερμής Σχηματαρίου 5
(1-3)
13) ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 4
(0-4)
14) Δειλινό 4 (0-4)
Η επόμενη αγωνιστική (5η, 18/11)
ΚΑΠ-ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC
ΟΦΗ-Δειλινό
Ίκαρος Νέας Σμύρνης-Ερμής
Σχηματαρίου
Αργοναύτης Τριφλίας Ραφήνας-Κορωπί
Μελίσσια-ΕΦΑΟΖ
ΒΑΟΛ Χί0υ-Άρης θήβας
Καλλιθέα-Λοκρός Αταλάντης
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 55-63
Διαιτητές:
Καμήτσος-Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα: 9-17, 22-27,
43-45, 55-63.
Ερμής Σχηματαρίου
(Τσαούσης-Σολομωνίδης): Σπηλιόπουλος 2, Πανταζής 9 (1), Γκρινιάρης 13, Κώνστας
3 (1), Φλώτσιος 5 (1), Μαράντος 12, Τσαπρούνης 4, Εζιάκα 4, Γιανναλέτσος 3,
Μαλισιόβας, Μεϊντάνης, Γουνέλης.
Αργοναύτης Τριγλίας
Ραφήνας (Γιαννακόπουλος): Καλογερόπουλος 4, Χωματάς 12 (1), Τσίρος 14 (2),
Σιγκούνας 14 (2), Σιλιτζίρης2, Τύρλας 10, Ζερβός 4, Σβαρνάς 3 (1), Κορομηλάς.
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ-ΚΑΠ 76-61
Διαιτητές:
Λογοθέτης-Κανελλόπουλος.
Δεκάλεπτα: 21-20, 35-37,
53-44, 76-61.
Λοκρός Αταλάντης
(Ζαρονικόλας): Ανδρέου, Γεωργίου, Φωτητζόγλου 6 (2), Κετέμα, Κεχρής 8, Πάσσας
3, Παπαηλίου 2, Καλογερόπουλος, Μάτος Αν. 31 (2), Μάτος Αγγ. 12 (2), Δουρούκης
5 (1), Ψάλτου 9.
ΚΑΠ (Κακαλιάς): Μόκας 4
(1), Βενιτουράκης 5 (1), Χάνιας-Πανταζής, Βαφιάς 9, Χρονόπουλος 15 (1),
Φασιανός, Μαυροειδάκος 5, Παπανίκος 2, Τσιριμπάσης, Γαρδέλης, Τσάμπης 17 (1),
Καρυπίδης 4.
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑ BC-ΟΦΗ 62-73
Διαιτητές:
Χρηστίδης-Αντωνιάδης.
Δεκάλεπτα: 21-18, 34-38,
51-61, 62-73.
ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC
(Δεμέναγας): Θεοωράκος Β., Κουτσογιάννης 8 (2), Σέττος 6, Θεοδωράκος Ι. 2,
Μανταλβάνος 12, Μανιάτης 18 (2), Γκιζόγιαννης 14, Λούκας, Γεωργουσόπουλος 2.
ΟΦΗ (Ράλλης): Μητρόπαπας,
Πετράκης 8 (2), Μαλλιαράκης, Τσερκιτζόγλου 16 (4), Τσίλογλου, Καρλάφτης,
Αγαπιάδης 6, Πρωτογεράκης 2, Αντωνόπουλος 8 (2), Μπούμπαρης 18, Καραλής 13 (1),
Πάλλης 2.
ΔΕΙΛΙΝΟ-ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 51-62
Διαιτητές:
Καρπάνος-Ασλανίδης
Δεκάλεπτα: 6-26, 22-37,
36-50, 51-62
Δειλινό (Γωνιωτάκης):
Γουμενάκης 2, Μπορμπίδης 13 (2), Αντωνογιαννάκης 3, Στέβοβιτς 4, Λεφής 10,
Γρύλλης 3 (1), Κυρίτσης 6 (2), Σπηλιόπουλος 2, Χασάπης 8
Ίκαρος Νέας Σμύρνης
(Γιαννακόπουλος): Ανέστης 3, Σταμάτης 7 (2), Γιαννακόδημος 13, Μόσορας 3,
Μούκας 3 (1), Μιχαλόπουλος 12, Διαμαντόπουλος 10 (2), Αντωνούσος 10 (2),
Μπάζιος 1
ΕΦΑΟΖ-ΒΑΟΛ ΧΙΟΥ 81-79
Διαιτητές:
Μακρόπουλος-Μπακατέα.
Δεκάλεπτα: 26-21, 52-43,
64-61, 81-79.
ΕΦΑΟΖ (Ζήβας): Παλάντζας
13(2), Γκόντγουιν, Πρόγκα, Ζαρμακούπης 11(1), Δρίβας 16(2), Παπαφωτίου, Σπανός
11(1), Κανελλόπουλος 7(1), Βαρνάβας 4, Οκεκουόγιεν 14, Ιμαριαγκίμπε, Δήμου 5.
ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας):
Φουντουλάκος, Σερέπας, Ανδρουλάκης 5(1), Σουλίκας 9(1), Σαμιώτης 5, Αγγελίδης
20, Καραφαντής, Τσουρής 15(4), Κουϊμτζής 9, Τροβάς 6(1), Σουλινάρης 2,
Κωνσταντινάκος 8(2).
ΚΟΡΩΠΙ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 82-87
Διαιτητές:
Δελαγραμμάτικας-Τηγάνης
Κορωπί (Χατζηπανηγύρης):
Καμαρινός 5, Σβορώνος 5 (1), Αγόρης 14 (2), Καραδολάμης 27 (3), Μερκούρης 4,
Κουτουφάς 24 (4), Παπαδημητρίου 3 (1)
Μελίσσια (Δάγλας):
Κυπαρίσης 3, Στεργίου 5 (1), Οικονομόπουλος 23 (1), Κόντος 19 (3), Πολιτόπουλος
2, Ζήρος 3, Τρίχας 3, Καραχάλιος 13, Καραβανάς 17
0 Σχόλια