Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ
το πρόγραμμα των αγώνων της για Σάββατο, Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη που είναι
το εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΚ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
19:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΙΚΤΗ
Ε.ΚΑ.Σ.Θ, ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ~ ΔΕΚΑ ΜΑΓΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Τσακαλάκης
ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
B΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
Γραμματεία: Ακριτίδης, Σαραφοπούλου, Μαρβακης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΠΥΡΡΟΣ
ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος, Ιακωβίδου
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:45 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ
Γραμματεία: Κοκκινά, Παληογιάννη, Λιούτσιας
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Πισκιούλης, Χρηστίδης
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ~
ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Καρατζίωτης, Κουκουβίνου, Κωστοπούλου
21:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β
Γραμματεία: Σαμαρά, Γούτη, Μισιρλόγλου
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ
ΑΜΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΙΧΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
20:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΜΟ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
16:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ
ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Ανανιάδης
ΤΡΙΤΗ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
Γ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
20:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΤΑΓ. ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Βασιλείου
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ
21:45 ΒΑΟ Β.Α.Ο. ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ
ΚΟΘ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Κράντα
21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α
20:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΚΑΛ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Βασιλείου
21:45 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ
02 ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Βουλώνη, Κούλλιας
21:30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΟΚ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ,
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ
20:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΙΠΠΟΔ.ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΩΝΗΣ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Προεστού
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΕΣ ~ ΜΕΝΤ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Κολοκυθάς
ΤΕΤΑΡΤΗ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΘΕΡΜΗΣ ~ ΧΑΝΘ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΡΑΣΟΥΛΗ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν, Καραγεωργόπουλος
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΟΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου, Χατζέλης
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΚΟΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Σκαλιστής
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Λάσπα, Καπνοπούλου, Παπαδόπουλος Κ
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΑΠΚ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Α., Κουκουτζέλης, Τσακαλάκης
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΧΕΔ ΑΕΣΝ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σαραφοπούλου, Γρούτα, Κούδας
ΑΜΠΕΛΩΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΜΕΝ ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Σακάρογλου, Ηλιάσκος
Γ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
20:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΚΑΣ ~ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ ΔΕΛΛΑΣ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κοέν, Καραγεωργόπουλος, Κωστής
20:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ.ΑΕΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης, Λεονταρά
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ
ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη, Ανανιάδης
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Κολοκυθάς
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΜΟΥΔ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκης
21:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Κατατζιώτης, Κουκουβίνου
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
20:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΓΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ , ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Βουδούρης, Λιούτσιας
0 Σχόλια