Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ
οι διαιτητές των αγώνων της σε Α1, Α2, Β΄ και Γ΄ Εθνική Ανδρών, καθώς και για το
κύπελλο Ελλάδας Γυναικών που είναι οι εξής:
Α1 Ανδρών
Σάββατο 13 Οκτωβρίου
ΟΑΚΑ 17.00 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Πουρσανίδης Γ.-Διαμαντής-Ανδρικόπουλος (Ελευθεριάδης)
Δ. Τόφαλος 15.45 Προμηθέας
Π.-Περιστέρι Μάνος-Θεονάς-Παντελίδης (Θεοδωρόπουλος)
Αντ. Τρίτσης 15.45
Χολαργός-Κολοσσός Ρ. Αναστόπουλος
Π.-Συμεωνίδης-Πιτσίλκας (Βιδάλης)
Ν. Σαμαράς 15.45
Ήφαιστος-Πανιώνιος Τσαρούχα-Καλδίρης-Ζαχαρής (Ντίνος)
Μ. Μερκούρη 15.45
Ρέθυμνο-Λαύριο Καρακατσούνης-Τζαφλέρης-Αναστόπουλος Αντ. (Μπορμπαντωνάκης)
Αλεξάνδρειο 18.00
Άρης-Παναθηναϊκός Παπαπέτρου-Παναγιώτου-Μαγκλογιάννης (Σημιτόπουλος)
Κυριακή 14 Οκτωβρίου
Τ. Καμπούρης 19.00
Κύμη-Ολυμπιακός Σώμος-Βαρδάλος-Κάρδαρης (Σταμάτης)
Α2 Ανδρών
Σάββατο 13 Οκτωβρίου
Μεσολογγίου 17.00 Χ.
Τρικούπης-Ευρώπη Πευκοχωρίου Ψαριανός-Τσώνος-Τσαχάκης (Πατσαντζόπουλος)
Νίκαιας 17.00 Ιωνικός
Ν.-Καστοριά Σταματόπουλος-Κατραχούρας-Καλογερόπουλος (Άκελ)
Αλ. Δημόγλου 17.00
Καβάλα-Απόλλων Π. Πουρσανίδης Κ.-Σιμητόπουλος-Τζίμα (Μπρίγκος)
Ήλιδας 17.00
Κόροιβος-Μαρούσι Μαλαμάς-Κυριακόπουλος-Νάστος (Κωστής)
Ιβανώφειο 18.00
Ηρακλής-Καρδίτσα Μπήτης-Παφίλης-Μπακάλης (Μήτσιου)
Κω 15.00 Ιπποκράτης-Ψυχικό
Κοτσιμπος-Δαρλαμήτσος-Ντάνος (Ξάνθος)
Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας
Δρ.-Εθνικός Κωνσταντινόπουλος-Γιακείμη-Σπυρόπουλος (Δούκας)
Νεάπολης Λάρ. 17.00 Ερμής
Αγιάς-Αμύντας Λόρτος-Ευφραιμίδης-Κοϊμτζόγλου (Βαρνάς)
Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών (Α’ Φάση, 3η αγωνιστική)
Κυριακή 14 Οκτωβρίου
1ος Όμιλος
Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.15
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αγ. Παρασκευή Λύρας-Σκουλαρίκης (Σαμαρτζή)
Π. Γιαννακόπουλος 14.30
Παναθηναϊκός-Ηλιούπολη Ορφανός Ιορδ.-Κομιανός (Κώτσης)
2ος Όμιλος
Ν. Ρύσιου 13.00 Αναγέννηση
Ν.Ρυσίου-ΑΕ Πυλαίας Αγραφιώτης-Λαϊδης (Δέλλας)
Μαντουλίδη 12.00 Αστέρας
Ιπποδρομίου Μαντουλίδης-Παναθλητικός Πράττος-Παπαθανασίου (Ανδρίτσος)
Β’ Εθνική Ανδρών
Κυριακή 14 Οκτωβρίου
1ος Όμιλος
Στ. Καλαϊτζής 17.00
Πανερυθραϊκός-Πρωτέας Β. Μαραμής-Καραβίτης (Σταύρου)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πεντέλη Πόντας-Λαζαρίδης (Ορφανός)
Εσπέρου (κθ) 17.00
Έσπερος-Γλαύκος Χαλαμπαλάκης-Κοντίλης (Μουζάκης Στ.)
Στρέφη 17.00
Τρίτων-Παγκράτι Παπαθανασίου-Παπαφωτίου (Ντάβαρης)
1ο Κλ. Μάνδρας 17.00
Μανδραϊκός-Ένωση Ιλίου Αναστασίου-Κονταράτος (Παλάτος)
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ
Ναυπλίου-Πανελευσινιακός Μαντήλας-Σταθόπουλος (Ελένης)
Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ
Κορίνθου-Δούκας Κωνσταντινίδου-Ρίζος (Μαυρατζάς)
Χρ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη
Δ.-Παπάγου Καλογερόπουλος Φ.-Ραχιώτης (Τεφτίκης)
2ος Όμιλος
Ελευθερούπολης 17.00
Ελευθερούπολη-ΧΑΝΘ Παπαγερίδης-Ντόγκας (Στουπίδης)
Ανατόλια 17.00
Ανατόλια-Γέφυρα Φουτζήλας-Σιταρίδης (Κασαπίδης)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής
Λαγκαδά-Φίλιππος Β. Παγώνης-Ξέρας (Αστρεινίδης)
Χαλκηδόνας 17.00
Προποντίς-Αγρίνιο Ελευθεριάδης-Εκίζογλου (Παραλυκίδης)
Χαλκιοπούλειο 17.00
Έσπερος Λαμίας-Φάρσαλα Ζακεστίδης-Μηλαπίδης (Χριστοδούλου)
Αρναίας 17.00
Στρατώνι-Μαχητές Γερακίνης-Φακίτσας (Παπαγεωργίου)
Κέρκυρας 17.00
Φαίακας-Νίκη Βόλου Τσιαπλής-Παπανικολάου Γιώργ. (Καραλής)
Σερρών 17.00
Ίκαροι-Μακεδονικός Ντούρας-Ζαχαριάδης (Ντραγκίογλου)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Τέντα 17.00
Καλαμάτα-Μεγαρίδα Γεράνιος-Τσακιράκη (Ηλιόπουλος)
Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά
82-Κεραυνός Αιγίου Λεκατσάς-Καββαδάς (Πίγκας)
Αντ. Φώτσης 17.00
Ηλυσιακός-Ιωνικός ΝΦ Τσολάκος-Τηγάνης (Φαλούκας)
Ληξουρίου 14.00 Νέο
Ληξούρι-Λέοντας 2014 Κουτσοδήμος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)
Στ. Βενέτης 18.00
Αιγάλεω-Πέρα Φραγκούλη-Χρηστίδης Ηλ. (Μπεσκάκη)
Ακράτας 17.00
Ακράτα-Έσπερος ΑΟΠΑ Πλιάκας-Φασόλης (Θεοδοσόπουλος)
Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-ΑΕ
Ν. Κηφισιάς Αργυρούδης-Νερομηλιώτης (Τζουβάρας)
2ος Όμιλος
Κοντόπευκου 15.00
ΚΑΠ-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Κώτσου-Χατζημάρκος (Λιμνιάτης)
Δύο Αοράκια 13.00 ΟΦΗ-ΑΣ
Καλλιθέα Ρόδου Ζιώγας-Μελισσάρης (Γιαννακουδάκης)
ΣΕΦ (βοηθ.) 17.00 Ίκαρος
Ν. Σμύρνης-Άρης Θήβας Μαρίγλη-Ροδίτης (Πόθου)
Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης
Τρ.-Λοκρός Αταλάντης Καρανικόλα Αλ. –Μαραγκάκης (Ζώης)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ
Μελισσίων-ΑΕ Έξω Παναγίτσας Καμήτσος-Τσακολογιάννης (Ζερδεβάς)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ
Ζωγράφου-Δειλινό Λογοθέτης-Καραμπιτσάκος (Σταματόπουλος)
Γ. Παπασιδέρης 17.00
Κορωπί-Ερμής Σχηματαρίου Καρακωνσταντόπουλος-Αντωνίου Γ. (Παπαγιαννόπουλος)
3ος Όμιλος
Βλαχάβειο 17.00
Καλαμπάκα-Δόξα Λευκάδας Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Χλώρος)
Μελίκης 17.00
Μελίκη-Νικόπολη Πρέβεζας Βασιλόπουλος-Δέλλας (Καλότσης)
Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ
Ιωαννίνων-ΠΑΣ Γιάννινα Γαζέτας-Λουλουδιάδης (Αυδής)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες
Παλαμά-Εύαθλος Μακ. Ταρενίδης Κ.-Χρυσάφης (Μανάσης)
Γρεβενών 17.00 Πρωτέας
Γρ.-Μαντουλίδης Τσουμαχίδης-Γεωργούλης (Πλεξίδας)
Μπάρας 17.00 Ίκαροι
Τρικάλων-Ολυμπιακός Βόλου Παζώλης-Κοντογιάννης (Κουσαϊτης)
4ος Όμιλος
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Ζέφυρος 02
Θεοδώρου-Αγραφιώτης Γρ. (Τζιοπάνος Ιωάν.)
Σίνδου 18.00 Αστέρας
Σίνδου-Ευκαρπία Γραικός-Αναστασιάδης (Πολυχρονίδης)
Πολυγύρου 18.00
Πολύγυρος-Λεύκιππος Σελεβός-Κουκουλεκίδης (Βαφείδης)
Μ. Γκράτσιος 18.00
ΒΑΟ-Απόλλων Καλ. Τζιοπάνος Γ.-Ηλιόπουλος (Σακελλαρίου)
Κομοτηνής 18.00
Κομοτηνή-Μακάμπη Δημάδης-Γιαννούλης Αναστ. (Γκουρτζελίδης)
Ευόσμου 18.00 Αίας
Ευόσμου-Ασπίς Ξάνθης Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Φωτιάδης)
Ν. Μουδανιών 18.00 Ν.
Μουδανιά-ΔΕΚΑ Καλέσης-Λαδάς (Θωμόπουλος)
0 Σχόλια