ΧΟΡΗΓΟΙ C 01

Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στους τέσσερις ομίλους της Γ΄ Εθνικής ανδρών-Ενημέρωση και κατά τη διάρκεια των αγώνων

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ (3ος)

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Καλαμπάκας-Δόξα Λευκάδας 20-15(10), 36-31(20), 50-49(30), 63-69(τελικό)
ΓΑΣ Μελίκης-Νικόπολη Πρέβεζας  26-19(10), 46-37(20), 69-58(30), 88-76(τελικό)
ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΠΑΣ Γιάννινα  26-21(10), 40-40(20), 51-63(30), 67-84(τελικό)
Τιτάνες Παλαμά-Εύαθλος Πολυκάστρου 20-17(10), 40-41(20), 60-57(30), 84-77(τελικό)
Πρωτέας Γρεβενών-Μαντουλίδης 27-18(10), 46-38(20), 69-61(30), 90-86(τελικό)
Ικαροι Τρικάλων-Ολυμπιακός Βόλου  29-23(13), 46-36(20), 79-63(37), 85-66(τελικό)

Ρεπό: ΑΟΚ Βέροιας                

Η βαθμολογία

1) Ικαροι Τρικάλων     2          85-66   19
2) ΠΑΣ Γιάννινα          2          84-67   17
3) ΓΑΣ Μελίκης           2          88-76   12
4) Τιτάνες Παλαμά     2          84-77   7
5) Δόξα Λευκάδας      2          69-63   6
6) Πρωτέας Γρεβενών 2          90-86   4
7) Μαντουλίδης         1          86-90   -4
8) ΑΟ Καλαμπάκας     1          63-69   -6
9) Εύαθλος Πολυκάστρου      1          77-84   -7
10) Νικόπολη Πρέβεζας         1          76-88   -12
11) ΑΓΣ Ιωαννίνων      1          67-84   -17
12) Ολυμπιακός Βόλου          1          66-85   -19
13) ΑΟΚ Βέροιας         0          0-0       0

*Ο ΑΟΚ Βέροιας έχει ένα παιχνίδι λιγότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (2η, 21/10)

Δόξα Λευκάδας-ΑΟΚ Βέροιας
Νικόπολη Πρέβεζας-ΑΟ Καλαμπάκας
ΠΑΣ Γιάννινα-ΓΑΣ Μελίκης
Εύαθλος Πολυκάστρου-ΑΓΣ Ιωαννίνων
Μαντουλίδης-Τιτάνες Παλαμά
Ολυμπιακός Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών

Ρεπό: Ικαροι Τρικάλων

Πρωτέας Γρεβενών-Μαντουλίδης 90-86
Δεκάλεπτα: 27-18, 46-38, 69-61, 90-86
Διαιτητές: Τσουμαχίδης-Γεωργούλης
Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Τζήμου 7(1), Γρούδος 10, Μαλούτας 24 (5), Μιχαηλίδης 13(4), Μιχαλόπουλος, Κολοβός, Συλλάκος 1, Τακίδης 15 (2), Μπόζιαρης 6(1), Σιούμουρας, Μακρής, Μαλιούρας 14.
Μαντουλίδης(Νικολαϊδης Ι.-Καραμανώλης): Νικολαϊδης 28(2), Τάκης 10(1), Μπέλλος 8, Ρεφατλλάρι 3(1), Ντίαθ 2, Καλόγηρος 21(4), Φόρογλου 12(2), Μαλανδρής 2, Κεραμάρης, Καναγκίνης, Σαρασίδης.

Τιτάνες Παλαμά-Εύαθλος Πολυκάστρου 84-77
Δεκάλεπτα: 20-17, 40-41, 60-57, 84-77
Διαιτητές: Ταρενίδης Κ.-Χρυσάφης
Τιτάνες Παλαμά (Ζαχαρέλης): Τσιαμπάς 16(3), Τσούμας 4, Χανέλι 6(2), Ζωιτσάκος 8(1), Γκογκίδης 14, Κατσαδούρος 4(1), ΚαραΪσκάκης 8(1), Κουτρούλης, Μακρής 11(3), Γκαγκανάσιος 11(1), Αρχοντούλης, Καραδήμας 2
 Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος Γ.): Παπαδόπουλος Σ. 6(2), Ημερίδης 19(3), Μαρκόπουλος 2, Αθανασίου 1, Γιαμπατζίδης ,Γκαντίδης, Ζωιτσούδης, Τσελέκης 10, Σιδηρόπουλος 28(1), Κώστα, Κουτούλας 11(3).

ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΠΑΣ Γιάννινα 67-84
Δεκάλεπτα: 26-21, 40-40, 51-63, 67-84
Διαιτητές: Γαζέτας-Λουλουδιάδης
AΓΣ Iωαννίνων (Τσουκανέλης): Καννης 10(2), Ζαμπέτης 2, Σαχπαχίδης, Μπαζάκας, Αντωνίου, Πουρνάρας 9, Xρυσής 4(1), Mάκης 17(3), Παπανικολάου, Θυμνιός 17, Φίλιος 6, Θώδης 2. 
ΠAΣ Γιάννινα(Κωστόπουλος): Γεωργίου 21, Πανάρας 19(3), Mουζακίτης, Tσίρμπας 7(1), Πρέντζας 7(1), Kαραγκιολίδης 11(1), Mάντζιος Π. 2, Mάντζιος Δ. 9, Πάτρας 6, Πανταζής, Πιστιόλης, Γιωτάκης 2.

ΑΟ Καλαμπάκα-Δόξα Λευκάδας 63-69
Δεκάλεπτα: 20-15, 36-31, 50-49, 63-69
Διαιτητές: Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης
ΑΟ Καλαμπάκα (Σδράκας): Μασάδης 13(3), Μπαλωμένος, Ούτος,  Σπανός, Γαϊτανίδης 10(1), Παουλεάνου, Σούλκο 1, Στούκας 3, Γκάτζιας 15(1), Τσιλούλης, Παπακώστας 21(3), Κιουρτζίδης.  
Δόξα Λευκάδας (Γιασσάρης): Νικολόπουλος 17(3), Αργυρός, Αναγνωστόπουλος 8, Τσιαβές 9(1), Βαγενάς 11(2), Γεωργάκης, Μακρόπουλος 10, Γερονάτσιος, Βλαχάκης, Τριχόπουλος 10, Ζαμπάκης 4.  

ΓΑΣ Μελίκη-Νικόπολη Πρέβεζας 88-76
Δεκάλεπτα: 26-19, 46-37, 69-58, 88-76
Διαιτητές: Βασιλόπουλος-Δέλλας
ΓΑΣ Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 16(2), Μαυρίδης Β. 29(2), Κυριακού, Σαζακλίδης 8, Λέφας 8, Μαγαλιός, Καρατζάς 4(1), Πεϊμανίδης,  Σταυρουλάκης 14(2), Κοτζαμπάσης 6, Λαπατούρας, Ρογγότης 3.  
Νικοπόλη Πρέβεζας (Παπίρης-Πολίτης): Μίχος Σ., Κοντογιάννης 22, Καραστάθης, Μίχος Θ., Παπαχρήστος, Κακιούζης 9(1), Παπαμιχαήλ 3, Δούβλης, Μούλας 16(2), Βαβέτσης 4(1), Ρέμπης 2, Πελίγκος 20(2).  

Ικαροι Τρικάλων-Ολυμπιακός Βόλου  85-66
Δεκάλεπτα: 18-17, 46-36, 61-52, 85-66
Διαιτητές: Παζώλης-Κοντογιάννης
Ικαροι Τρικάλων (Μητσιάδης): Κολοτσιος Α. 8, Μέξης 8, Βλάχος 19, Κολότσιος Β., Αργύρης 6, Χατζής 4, Ντούρβας 3, Τζιοβάρας 3, Μούμογλου 11, Φούντας 23, Μπαρμπαρούσης, Στάνκοβιτς.
Ολυμπιακός Βόλου (Γκουγκουτούδης): Στύλας 12(2), Ιλτσογλου 3(1), Κυριακόπουλος 12, Μπόγδανος 17, Μπουσκολίτης 15(3), Σκαμάγκας, Αναστασόπουλος 2, Χαρχαρής, Λουλούδης 5.  

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ (4ος)

Τα αποτελέσματα

ΜΕΝΤ-Ζέφυρος 41-34(20),  63-47(30), 87-62(τελικό)
Αστέρας Σίνδου-ΠΣ Ευκαρπίας 26-22(17), 31-32(20), 41-54(30), 59-71(τελικό)
ΑΟ Πολυγύρου-Λεύκιπος Ξάνθης 15-26(10), 32-46(20), 48-57(30), 74-70(τελικό)
ΒΑΟ-Απόλλων Καλαμαριάς 20-28(10), 34-44(20), 56-54(30), 81-71(τελικό)
ΓΑΣ Κομοτηνή-Μακαμπή  26-7(10), 43-24(20), 58-35(30), 68-49(τελικό)
Αίας Ευόσμου-Ασπίδα Ξάνθης  40-46(20), 57-59(30), 73-81(τελικό)
ΠΟ Νέων Μουδανιών-ΔΕΚΑ  22-21(10), 32-36(20), 47-58(30), 64-84(τελικό)

Η βαθμολογία

1) ΜΕΝΤ          2          87-62   25
2) ΔΕΚΑ           2          84-64   20
3) ΓΑΣ Κομοτηνή         2          68-49   19
4) ΠΣ Ευκαρπίας         2          71-59   12
5) ΒΑΟ 2          81-71   10
6) Ασπίδα Ξάνθης      2          81-73   8
7) ΑΟ Πολυγύρου       2          74-70   4
8) Λεύκιπος Ξάνθης    1          70-74   -4
9) Αίας Ευόσμου        1          73-81   -8
10) Απόλλων Καλαμαριάς      1          71-81   -10
11) Αστέρας Σίνδου    1          59-71   -12
12) Μακαμπή  1          49-68   -19
13) ΠΟ Νέων Μουδανιών      1          64-84   -20
14) Ζέφυρος    1          62-87   -25

Η επόμενη αγωνιστική (2η, 21/10)

ΠΣ Ευκαρπίας-ΜΕΝΤ
Λεύκιπος Ξάνθης-Αστέρας Σίνδου
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Πολυγύρου
Μακαμπή-ΒΑΟ
Ασπίδα Ξάνθης-ΓΑΣ Κομοτηνή
ΔΕΚΑ-Αίας Ευόσμου
Ζέφυρος-ΠΟ Νέων Μουδανιών


ΠΟ Νέων Μουδανιών-ΔΕΚΑ 64-84
Δεκάλεπτα: 22-21, 32-36, 47-58, 64-84
Διαιτητές: Καλέσης-Λαδάς
ΠΟ Νέων Μουδανιών (Παναγιωτόπουλος-Τσοπουρίδης): Σερέτης 1, Βέτσος 14 (1), Φιλοξενίδης 1, Τσιγγελλίδης 2,Ψαρράς, Μούλικας 2, Κουζούχας 10, Ευγενίου, Τσοπουρίδης 8, Ζάχαρης 17 (2), Τογανίδης 8, Θαλασσινός.

ΔΕΚΑ (Κυριαζής-Χρήστου): Βενετίδης, Πρωτούλης 23 (3), Τσιροπούλης Μ., Δημητριάδης 2, Κοϊμτζόγλου 24 (4), Κρίτσικας, Παπασάβογλου Αν. 15 (1), Μπάκος 9 (1), Θεογιάννης 5 (1), Βογιατζής 2, Ροΐδης, Χαρταβέλλας 4.

ΜΕΝΤ-Ζέφυρος 87-62
Δεκάλεπτα: 21-15, 41-34, 63-47, 87-62
Διαιτητές: Θεοδώρου-Αγραφιώτης Γρ.
ΜΕΝΤ (Καραμουσαλίδης-Κεραμιδάς): Ζειμπεκης 6(2) Ντσιλής 21 (5), Μιχαηλίδης 17(1), Μητακίδης, Νικολούδης 24(5), Παπαδόπουλος 6, Κατσούλης 3(1), Χατζηλάμπρου, Ακσεχέρογλου, Καρανώτας 9(1), Βελέντζας, Μανδράς.

Ζέφυρος (Αλεξανδρίδης): Μυτιληναίος, Καλπακτσίδης 10, Φωτιάδης, Ματενίδης 5(1) Γιαννάκης, Τσάμογλου, Κανάρας 5(1) Φαρμάκης, Τσιόγκας 20, Βούλγαρης 12, Ζωγράφος, Τσιούντος 10.

Αίας Ευόσμου-Ασπίδα Ξάνθης 73-81
Δεκάλεπτα: 19-16, 40-46, 57-59, 73-81
Διαιτητές: Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας
Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος- Κόρκας): Βαρδής, Σκεμπής 11, Ρόπουτης 11 (1), Παούσης , Παντόπουλος 9 (1), Περιστεράκης 10, Σεκαδάκης 7 (1), Νέσης 8, Σαββίδης 15 (4).
Ασπίδα Ξάνθης (Στεφανίδης- Παναγιωτόπουλος): Άνθης 2, Παπαδάκης 18 (4), Αναστασιάδης 2, Καραμανώλης 14 (2), Θεοδωρίδης 9 (1), Κουτσογιάννης 15(1), Μανδαλάκης 14 (1), Τσέλος 2, Κάσουρας 5, Μασμανίδης.

ΑΟ Πολυγύρου-Λεύκιπος Ξάνθης 74-70
Δεκάλεπτα: 15-26, 32-46, 48-57, 74-70
Διαιτητές: Σελεβός-Κουκουλεκίδης
ΑΟ Πολυγύρου (Τσολάκης-Βουλκίδης): Νικολαϊδης 4, Πιπιλιάρης 16, Κουλαξής 2, Ρίζος, Χαριστός, Παυλέας 4, Αζίζης 15 (2), Στυλιάδης 4, Νικολόπουλος, Νούκαρης 16 (1), Σπουργίτης, Λευκαδίτης 14 (1).
Λεύκιπος Ξάνθης (Κοκκινόπουλος): Κουρμπάνης 16, Νταβουρτζόπουλος 4, Δώδος 11 (1), Στεργίου 13 (2), Σταματέλος 1, Κυφωνίδης 2, Δάτσης, Χατζηαντωνίου, Σταμπουλής 10 (2), Παλάκης 1, Στασινόπουλος 12, Κάλφας.


ΓΑΣ Κομοτηνή-Μακαμπή 68-49
Δεκάλεπτα: 26-7, 43-24, 58-35, 68-49
Διαιτητές: Δημάδης-Γιαννούλης Αναστ.
ΓΑΣ Κομοτηνή  (Λεμονίδης): Ιορδάνογλου 12 (2), Κρακατσέλης 2, Ζολώτας 5(1) Αθανασίου 3 (1), Λεχούδης 5 (1), Λεμονίδης 6 (2), Κουτσοβασίλης 11 (3), Μαγουλάς 6, Μαστροδημήτρης, Παλάσκας 5 (1), Μπορμπίδης, Χαλίλ 13.

Μακαμπή (Κοντός): Μαστοράκης, Θεολόγης 8, Κλουντζός, Σκουφετζής, Σαμαράς, Πετράκης 11 (1), Βαρδής , Σαρδέλης 8, Αρούχ 10 Μιζίου 5, Αργυρίου 7, Βαρδάλας.

Αστέρας Σίνδου-ΠΣ Ευκαρπίας 59-71
Δεκάλεπτα: 17-10, 31-32, 41-54, 59-71
Διαιτητές: Γραικός-Αναστασιάδης
Αστέρας Σίνδου (Μπαλογιάννης): Ταβλαρίδης 3 (1), Παπαπασχάλης 5 (1), Ιωαννίδης 15, Πετρίδης 2, Μπακάλης 4, Δημητριάδης 10, Μέλλιος 3 (1), Τσίγκας, Μησίρογλου 6 (2), Ιατρίδης 11.

ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου): Χαρτόπουλος 4, Πρεδάρης 11 (1), Βάσκος, Κιούρκας 7 (1), Βαρύτης 13 (1), Χολέβας 15 (1), Μητρόπουλος 2, Απιδόπουλος 6, Δέλιος, Γκαβέζος 13 (1).

ΒΑΟ-Απόλλων Καλαμαριάς 81-71
Δεκάλεπτα: 20-28, 34-44, 55-54, 81-71
Διαιτητές: Τζιοπάνος Γ.-Ηλιόπουλος
ΒΑΟ (Νομικός-Κατσής): Λεπτοκαρίδης 27(4), Μπαγκντασαριάν 6, Πετρίδης 12, Τζουβάρας, Ζησόπουλος 2, Ταζόπουλος 10, Χότζα 7, Μαδεμλής, Πισιώτης 2, Βουνάκης 13(3), Γιαννούλης, Πυδαράκης.
Απόλλων Καλαμαριάς (Καραμιχάλης): Κουκουλίδης, Αποστόλου 12(4), Μαχαιριανάκης 28(2), Μυθιλλού, Παιταρης, Σαμαράς 10(2), Αγραφιώτης 9(1), Μόρας, Κατηρτζίδης, Ακριτίδης 4, Αθαναηλίδης 5, Γουναρόπουλος.

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ (1ος)

Τα αποτελέσματα

Καλαμάτα-Μεγαρίδα  51-81
Αχαγιά 82-Κεραυνός Αιγίου  91-64
Ηλυσιακός-Ιωνικός ΝΦ  69-77
Νέο Ληξούρι-Λέοντας 2014 85-64
Αιγάλεω-Πέρα  82-74
Ακράτα-Έσπερος ΑΟΠΑ 86-61
Άρης Νικαίας-ΑΕ Ν. Κηφισιάς  69-84

Η βαθμολογία

1
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
2
1
1
0
81
51
30
2
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
2
1
1
0
91
64
27
3
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
2
1
1
0
86
61
25
4
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
2
1
1
0
85
64
21
5
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2
1
1
0
84
69
15
6
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
2
1
1
0
82
74
8
7
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ
2
1
1
0
77
69
8
8
ΑΣ ΠΕΡΑ
1
1
0
1
74
82
-8
9
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
1
1
0
1
69
77
-8
10
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
1
1
0
1
69
84
-15
11
ΛΕΟΝΤΑΣ 2014
1
1
0
1
64
85
-21
12
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
1
1
0
1
61
86
-25
13
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
1
1
0
1
64
91
-27
14
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
1
1
0
1
51
81
-30
Η επόμενη αγωνιστική (2η, 21/10)


Κεραυνός Αιγίου – Καλαμάτα
Ιωνικός ΝΦ – Αχαγιά 82
Λέοντας 2014 – Ηλυσιακός
Πέρα – Νέο Ληξούρι
Εσπερος ΑΟΠΑ – Αιγάλεω
ΑΕ Ν. Κηφισιάς – Ακράτα

Μεγαρίδα – Άρης Ν.

ΛΗΞΟΥΡΙ-ΛΕΩΝ 2014 85-64
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 26-20, 50-31, 69-52, 85-64.
ΛΗΞΟΥΡΙ: Αντωνάτος 4, Σαρικάς 21(3) , Ανδρικόπουλος 9 (3), Λαμπρόπουλος 8 (1), Χ. Συνοδινός 7, Αθανασόπουλος , Μπέτι 2, Τρυφωνόπουλος 16, Αραβαντινός , Αναστασιάδης 9.
ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ: Πασπαλάς 2, Μακρής 9 (1), Ράπτης, Σβρκούνος 14 (1), Κούτουλας 2, Μπορμπάρης 3, Μπαλτζής 3, Χρήστου 3, Ντιλης, Αμπαδιωτάκης 7, Σταυριαννόπουλος 19 (2).


ΑΚΡΑΤΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 86-61
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 28-15, 47-33, 69-43, 83-61
Διαιτητές: Πλιάκας-Φασόλης
ΑΚΡΑΤΑ (Γιώργος Σκαραφίγκας): Μάλλης, Σίνης 13, Τσιακμάς 6, Ονάσογλου 13 (2), Λάφης, Αμβράζης 14, Θανόπουλος, Πολύδερας, Γκιζογιάννης 12, Γκόβας 15 (1), Γιοβάς, Βεσκούκης 12 (1).
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Δεράος): Γιαλελής 5 (1), Φραντζής 17 (3), Βεργανελάκης 2, Ζαφείρης 5 (1), Ροκανάς 13 (2), Σερέτης, Μπαρδάκας 7, Καλογιάννης, Κατσαβόπουλος, Δούρος 2, Βύρλας 10.

ΑΧΑΓΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 91-64
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 26-18, 59-31, 81-42, 91-64
Διαιτητές: Λεκατσάς-Καββαδάς
ΑΧΑΓΙΑ’82: Βουρνάς 5, Τσομάνι 2, Κωνσταντινόπουλος 3 (1), Νικολάου 12 (1), Ταρνάρης 3 (1), Οικονομόπουλος 18 (1), Κάλλης 6 (2), Τσάμης 14 (1), Λυμπέρης 9 (3), Μακρής 19, Αναστασόπουλος, Σέρμπος.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ: Κουκουλομάτης 11 (2), Μούκας 17, Μπεκρής 8 (1), Σταθακόπουλος 6, Αγγελόπουλος 8 (1), Λυμπερέας 11, Τζελέπης 3 (1).  


ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΜΕΓΑΡΙΔΑ 51-81
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-25, 25-39, 41-57, 51-81
Διαιτητές: Γεράνιος-Τσακιράκη
ΚΑΛΑΜΑΤΑ (Κούτρης): Μιχόπουλος, Γκοντόπουλος 9, Πέζος 4, Σιδέρης, Μαθιόπουλος 2, Μπάκας 9, Παθιάκης, Καλογερόπουλος 4, Κοντόπουλος 4, Γιαννακόπουλος 19 (1)
ΜΕΓΑΡΙΔΑ (Μάνταλος): Πέτρουλας, Κοντόπουλος 5 (1), Σπυρόπουλος, Παλαιοχωρίτης 8, Ζακυνθινός 19 (2), Μπαλάφας 8 (2), Στεφάνου 3 (1), Αβραμίδης, Βουρτσής, Μαλούκος 15, Θέος 23 (2)

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΠΕΡΑ 82-74
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 24-17, 46-35, 68-53, 82-74
Διαιτητές: Φραγκούλη-Χρηστίδης Ηλ.
ΑΙΓΑΛΕΩ (Ζωντός): Κυριακόπουλος, Μπάρδας 2, Φακοπουλίδης 3 (1), Καράβολας 22 (2), Κούρτης, Ντακούλιας 14, Γκαγκαλούδης 8, Αγγελόπουλος 12, Οικονόμου 8, Καλλινικίδης 13
ΠΕΡΑ (Γκαναβίας): Βαρδάλος 2, Θεολογίτης 15 (3), Τσιρόπουλος 8 (1), Τσολάκης 13 (1), Χολέβας 13 (4), Πιτούλης 2, Σωτηράκης 4, Ντιφαντής 12, Παπαδούλης 5 (1)

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ 69-77
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 21-25, 45-45, 61-67, 69-77
Διαιτητές: Τσολάκος, Τηγάνης
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (Θωμόπουλος, Μπούζουλας): Γραμματίκας 6(2), Κουρκουτσάκης, Φώτσης 16(2), Κοψιάς 4, Καράμπας 14(1), Αντωνόπουλος 9(3), Μπουργάνος 20, Ζαϊραδώνης, Φουστέρης, Προύτζος, Κολτήρης, Μαραγκουδάκης

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ (Δεσποτάκης, Ζαφειρόπουλος): Παπανδρέου 1, Άρχος, Παπαπέτρος, Γρύλλης 7(1), Κουμουνδούρος 4, Πέττας 25(3), Μουμπάρακ, Γκίνης 24(5), Κουλούρης, Κατιάκος 13, Χριστόδουλος 2, Μαλτέζος 1.

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ (2ος)

Τα αποτελέσματα

ΚΑΠ-Βούρειος ΑΟΛ Χίου 68-53
ΟΦΗ-ΑΣ Καλλιθέα Ρόδου 83-53
Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Άρης Θήβας 60-56
Αργοναύτης Τρ.-Λοκρός Αταλάντης 69-67
ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΕ Έξω Παναγίτσας 83-75
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Δειλινό 100-57
Κορωπί-Ερμής Σχηματαρίου 88-60

Η βαθμολογία

1
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2
1
1
0
100
57
43
2
ΟΦΗ
2
1
1
0
83
53
30
3
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
2
1
1
0
88
60
28
4
ΚΑΠ
2
1
1
0
68
53
15
5
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
2
1
1
0
83
75
8
6
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2
1
1
0
60
56
4
7
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.ΡΑΦ.
2
1
1
0
69
67
2
8
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
1
1
0
1
67
69
-2
9
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
1
1
0
1
56
60
-4
10
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
1
1
0
1
75
83
-8
11
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
1
1
0
1
53
68
-15
12
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
1
1
0
1
60
88
-28
13
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
1
1
0
1
53
83
-30
14
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
1
1
0
1
57
100
-43


Η επόμενη αγωνιστική (2η, 21/10)


Καλλιθέα Ρόδου – ΚΑΠ

Αρης Θήβας – ΟΦΗ

Λοκρός Αταλάντης – Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Εξω Παναγίτσα – Αργοναύτης Τρ.

Δειλινό – ΚΑΟ Μελισσίων

Ερμής Σχηματαρίου – ΕΦΑΟ Ζωγράφου

Βούρειος ΑΟΛ Χίου – Κορωπί


ΟΦΗ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 83-53
Διαιτητές: Σκαλτσής-Μελισσάρης
Δεκάλεπτα: 22-24, 38-36, 66-45, 83-53
ΟΦΗ (Ράλλης): Μητρόπαπας 2, Μαλιαράκης, Αντωνόπουλος 5 (1), Τσερκιτζόγλου 21 (3), Τσιλόγλου, Καρλάφτης 12 (4), Αγαπιάδης 10 (2), Πρωτογεράκης, Μπούμπαρης 3, Πετράκης 8 (2), Καραλής 9 (2), Πάλλης 13
Καλλιθέα (Θεοδοσίου): Χατζηγεωργίου 2, Ματσαμάς 2, Τσακίρης 3, Παναγιωταράκος 3 (1), Γυφτάκης 5 (1), Μπίλιας 5, Παρδακάς 5 (1), Λιβισιάνος 3 (1), Σκορδάλης 15 (5), Εκινέ 4, Κανύχης 6.


ΚΑΠ – ΒΑΟΛ 68-53
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 23-15, 42-29, 56-41, 68-53
Διαιτητές: Κώτσου – Χατζημάρκος
ΚΑΠ (Κακαλιάς) Μόκκας, Βενιντουράκης 9 (1), Καυχιάς 3, Βαφιάς 7 (1), Χρονόπουλος 20 (3), Φασιανός 2, Μαυροειδάκος 18, Παπαφίκης 4, Κιράμπασης, Τσαμπής 4 (1).
ΒΑΟΛ (Βούλικας – Συμιακάκης) Φουντουλάκος 3 (1), Σερέπας, Ανδρουλάκης 2, Σουλίκας 6, Σαμιώτης 2, Αγγελίδης 12, Καραφαντής, Τσουρής 8, Κουϊμτζής 10, Τροβάς 3 (1), Σουλινάρης 4, Κωνσταντινάκος 3 (1).

ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 60-56
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22-14, 26-29, 40-47, 60-56
Διαιτητές: Μερλή-Ροδίτης
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Μεγαγιάννης): Κολοβέρος, Χόρτσας 7, Ανέστης 21 (1), Μπάζιος 2, Μακρυνιώτης, Γιαννακοδήμος 6, Μοσόρας 3, Νούκας, Μιχαλόπουλος 2, Διαμαντόπουλος 16 (1), Αντωνούσος 3, Φωτιάδης.
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Ματσαγγούρας): Γεωργούτσος 10 (1), Μελετίου, Ματσαγγούρας, Γκόλιας 5 (1), Καλογιαννόπουλος 2, Καλεμτζάκης 20 (1), Χαραλάμπης 9 (1), Κουμπές, Δαχρετζής 8, Ντέντα 4, Πανδής.

ΕΦΑΟΖ-ΔΕΙΛΙΝΟ 100-57
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 26-16, 54-32, 84-48, 100-57
Διαιτητές: Λογοθέτης-Καραμπιτσιάκος
Ε.Φ.Α.Ο.Ζ.(Ζήβας): Παλάντζας 2, Γκόντγουϊν 15(2), Πρόφκα 3, Ζαρμακούπης 13(1), Δρίβας 10(2), Παπαφωτίου – Ευαγγέλου, Σπανός 17(3), Κανελλόπουλος 19(3), Βαρνάβας 5, Οκεκούονεν 8, Ιμαριάγκπε 3, Δήμου 5(1)
ΔΕΙΛΙΝΟ (Γωνιωτάκης): Γουμενάκης 6, Μπορμπίδης 2, Αντωνογιαννάκης 2, Γαιτανάκης, Στέβοβιτς 2, Λεφής 13(1), Γρύλλης 9(1), Εκίζογλου, Κυρίτση 5, Σπηλιόπουλος 6, Χασάπης 12(1)

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 88-60
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 26-22, 46-39, 71-48, 88-60
Διαιτητές: Καρακωνσταντόπουλος-Αντωνίου.
ΚΟΡΩΠΙ (Χατζηπανηγύρης): Καραχάλιος, Αγγελόπουλος 2, Καμαρινός 25 (3), Τσαγιτζής 2, Αγόρης 10 (1), Καραδολάμης 28 (4), Σβορώνος 3 (1), Μερκούρης 2, Παπαδημητρίου 5 (1), Κουτούφας 9 (1), Χρονόπουλος 2.
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Τσαούσης): Μαλισιόβας, Πανταζής 17 (1), Μεϊντάνης, Γκρινιάρης 5 (1), Γουνέλης, Κώνστας, Σπηλιώπουλος 2, Κουτής, Ετζιακά 15 (2), Φλώτσιος 3 (1), Μαράντος 7, Γιανναλέτσος 11.

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 83-75
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 21-20, 35-39, 52-52, (κ.α.) 63-63, (1η π.) 73-73, (2η π.) 83-75
Διαιτητές: Καμίτσος-Τσακαλογιάννης
ΜΕΛΙΣΣΙΑ (Δάγλας): Κυπαρίσσης 15, Στεργίου 2, Γεραμάνης 2, Οικονομόπουλος 19 (2), Κόντος 7 (1), Πολυτόπουλος, Τρίχας 4, Καραχάλιος 17 (2), Καραβανάς 17.
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ (Παπαδόπουλος): Κουτσογιάννης 2, Σέττος 6, Θεοδωράκος, Ξιούρας 16 (3), Μανταλβάνος 15, Μανιάτης 6, Γκιζόγιαννης 30 (1), Γεωργουσόπουλος.

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡ.-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 69-67
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 17-23, 40-40, 53-54, 69-67
Διαιτητές: Καρανικόλα-Μαλγεκάκης.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ (Γιαννακόπουλος): Καλογερόπουλος 13 (3), Κομματάς 2, Τσίγος 7, Τσικούνας 15 (1), Σιλιτσίδης 4, Τύρλας 10, Ζερβός 14, Θωμάς 2.

ΛΟΚΡΟΣ (Ζαρονικόλας): Φωτητζόγλου 6, Κεχρής 9 (1), Πάσσας, Παπαηλίου, Καλογερόπουλος, Μάτος Αν. 13 (1), Μάτος Αγγ. 23 (2), Δουρούκης 5 (1), Ψάλτου 11.

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια