Παρέμεινε αήττητος ο Κεραυνός Αγίου Παύλου

«Πέρασε» και από την Πυλαία ο Κεραυνός Αγίου Παύλου επικρατώντας με 67-75 της τοπικής ΑΕ. Οι νικητές ήταν μπροστά στο σκορ με 6-12 πόντους μετά το δεύτερο δεκάλεπτο και παρέμειναν μόνοι στην κορυφή της βαθμολογίας.
Χατσατούροβ και Δήμου ήταν οι πρώτοι σκόρερ των νικητών, ενώ από τους γηπεδούχους ξεχώρισε ο Νησιώτης παρότι από το 17ο λεπτό είχε τέσσερα φάουλ.
Δεκάλεπτα: 28-21, 39-47, 56-63, 67-75
Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι.-Αθανασιάδης-Γαβρίδης
ΑΕ Πυλαίας (Πολυμένης): Μπάγκι 10(2), Πολυχρονιάδης Θ. 2, Βούκα 3(1), Χατζηνικολάου, Πολυμένης 3, Παπαρισούλης Β. 13(3), Νησιώτης 27(2), Καραγιαννίδης 2, Παπαρισούλης Λ. 7(1).
Κεραυνός Αγίου Παύλου (Αλμπάνης): Παπαδόπουλος 6, Αγγελόπουλος 9(2), Μασλαρινός 6(1), Μουχτάρης, Τουρσουτζιάν 2, Μόσχου 6(1), Μαυροματίδης 2, Μπακιρτζής 8(1), Χατσατούροβ 15(3), Γιοσμάς 7, Δήμου 13(1).