Athlenda

13 Μαΐ 2018

Το σημερινό πρόγραμμα στις Εθνικές κατηγορίες

Παιχνίδια για τη Α1, την Β΄ και την Γ΄ Εθνική ανδρών καθώς και την Α1 γυναικών περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα στις Εθνικές κατηγορίες που είναι το εξής:

Α1 Ανδρών

ΠΑΟΚ 17.00 ΠΑΟΚ-ΓΛ Φάρος Σώμος-Ξενικάκης-Παπαδόπουλος Θ. (Σιμητόπουλος)
Μ. Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-Πανιώνιος Αναστόπουλος Π.-Παναγιώτου-Βαρδάλος (Μαγκανάς)
ΔΚΓ Ήλιδας 17.00 Κόροιβος-Τρίκαλα Σχινάς-Γεωργιάδης-Ανδρικόπουλος (Πίγκας)
ΣΕΦ 17.00 Ολυμπιακός-Προμηθέας Π. Καρακατσούνης-Τζαφλέρης-Κάρδαρης (Γολεγού)
ΚΓ Λαυρίου 17.00 Λαύριο-Παναθηναϊκός Μάνος-Πουρσανίδης Κ.-Παπαθανασίου (Ντάβαρης)
ΟΑΚΑ 17.00 ΑΕΚ-Κύμη Πουρσανίδης Γ.-Μαλαμάς-Τζιοπάνος (Παλάτος)
Βενετόκλειο 17.00 Κολοσσός Ρ.-Άρης Πηλοϊδης-Ψαριανός-Κωνσταντινόπουλος (Βιτζηλαίος)

Α1 Γυναικών

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Πανιώνιος Πολυχρόνης-Χρηστίδης Ηλ. (Πόθου)
Π. Νικολαΐδη 19.00 Φάρος Κερ.-Ολυμπιακός Θεοδωρόπουλος-Παυλόπουλος (Βιδάλης)
΄
Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κω 17.00 Ιπποκράτης-Πανερυθραϊκός Κουτσοδήμος-Λεκατσάς
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Τσαρούχα-Ορφανός Ι. (Άκελ)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Πρωτέας Β. Πόντας-Λύρας (Φαλούκας)
1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Παγκράτι Αποστολίδης-Τεφτίκης (Παπαδόπουλος Κ.)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Ηράκλειο Δαρλαμήτσος-Γεράνιος (Τζουβάρας)
Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος Μπούκας-Γρίβα (Λιμνιάτης)
Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Παπαφωτίου-Αντωνιάδης (Ορφανός)

2ος Όμιλος

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Χ.Τρικούπης Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Φωτιάδης)
Ν.Μουδανιών 17.00 Ευρώπη 87 Πευκ.-Στρατώνι Τσιρτσιμάλης-Θεοδώρου (Γκούμας)
Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Φάρσαλα Πετανίδου-Κοϊμτζόγλου (Βόντζας)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Π.-Ίκαροι Σ. Ταρενίδης Κ.-Παπαγερίδης (Γκαρτζονίκας)
Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Ερμής Λαγκαδά Γερακίνης-Παζώλης (Μπρίγκος)
Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξ.-Μαχητές Δόξα Πεύκων Ευφραιμίδης-Παπαγεωργίου (Σαλικίδης)
Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Ανατόλια Κωνστνατινίδου-Καρπάνος (Μπέστιας)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ν.-ΕΑ Πατρών Ραχιώτης-Αργυρούδης (Ελένης)
Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Μαρινάκης-Τσακιράκη (Γιαλικάρης)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Κεραυνός Αιγίου Ζιώγας-Καββαδάς (Θεοδοσόπουλος)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Απόλλων Σμ. Ορφανός Εμμ.-Τηγάνης (Δημητριάδης)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Αχαγιά 82 Σπυρόπουλος-Μελισσάρης (Κωστής)
Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ολυμπιάδα Λεχ. Μαντήλας-Σταθόπουλος (Ρόζης)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ένωση Ιλίου Δελαγραμμάτικας-Μαυρέλης (Παππάς)

2ος Όμιλος

Εσπέρου 16.00 Έσπερος-Βούρειος Παπαδημητρόπουλος-Μπακετέα (Παπαγιαννόπουλος)
Νίκαιας «Πλάτων» 17.00 Άρης Ν.-Πεντέλη Γιακείμη-Τσολάκος (Ζώης)
Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Σταμάτης Φ.)
Σχηματαρίου 12.00 Ερμής Σχ.-ΟΦΗ Αθανασόπουλος-Τούσης (Δεσάρτης)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Νίκη Αμαρουσίου Φακίτσας-Καρακώστας (Βαρνάς)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρ.-ΑΕΕ Παναγίτσας Φάκαρος-Ντάσης (Παπαδόπουλος Στ.)

3ος Όμιλος

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Φίλιππος Βέρ. Λελούδας-Κοντογιάννης (Μυζίκος)
Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Νίκη Βόλου Φουτζήλας-Πράττος (Κηπουρίδης)
Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Ίκαροι Τρ. Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Πολυχρονίδης)
Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Εύαθλος Μακ. Ντούρας-Ζαχαριάδης (Δέλλας)
Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Αγρίνιο Παπαδόπουλος Χαρ.-Ηλιόπουλος (Καλότσης)
Πτολεμαΐδας 17.00 Πτολεμαϊδα-ΑΓΣ Ιωαννίνων Γαζέτας-Αγραφιώτης Ιωάν. (Μπαταούλα)

4ος Όμιλος

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ.-Αστέρας Σίνδου Καλέσης-Παπανικολάου Ιωάν. (Θωμόπουλος)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-ΧΑΝΘ Δημάδης –Γιαννούλης (Γκουρτζελίδης)
Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Πολύγυρος Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Παραλυκίδης)
ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-Μακεδονικός Σιταρίδης-Γραικός (Μήτσιου)
Καλαμαριάς 18.00 Απολλων Καλ.-Ελευθερούπολη Παργιαννόπουλος-Δολγύρας (Σακελλαρίου)
Ν.Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Γιαβρής)
Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-Αίας Ευόσμου Τσούλης-Καρκαλέτσης (Κασαπίδης)

Δεν υπάρχουν σχόλια :